• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Voják

Nový update se výrazně dotknul charakterových výhod vojáka.Bude nějaká kompenzace?
:lovec:
 

DeletedUser14059

Guest
Nový update se výrazně dotknul charakterových výhod vojáka.Bude nějaká kompenzace?
:lovec:

S ledovým klidem odpovím NE. :) by byli němčóři sami proti sobě.. Tento update má vyrovnat duelové poměry,i tak se mi pořád zdá,že voják je nejsilnější charakter k duelům (netvrdím,že nejlepší,jen nejsilnější) A co ti budu kecat,pokud umíš číst,tak se jen SNÍŽILA hodnota taktiky,nezrušila se,tedy když teď každý veme z vystupka a vojákovi pak zůstane 50taktiky z hader a k tomu dalších 50bonus (25%+25% char. premko) tak..,no zdá se mi,že tento updateve výsledku vojákům ještě pomůže,protože každý si myslí,že teď vystupko a taktika jsou k ničemu uplně...
 

DeletedUser6397

Guest
Ahoj,chci se zeptat. Jde ještě nějakým způsobem získat volský potah?Měla jsem ho ale pak mi zmizel po splnění úkolu.
Chtěla bych velblouda a na to potřebuju všechny jezdecký zvířata,tedy i volský potah...
 

DeletedUser11309

Guest
Mám problém.
Splnil jsem část těch nových úkolů a Johny Westwoodem a jeho otcem. Od johnyho jsem dostal nějaký vak a od šerifa taky ale teď když kliknu na Johnyho tak se mi tam zobrazí Nesplňuješ požadavky pro úkol. Nevím co s tím

Prosím poraďte mi
díky
 

DeletedUser11309

Guest
Ne nejde.Je neprodejný stejně jako Vánoční sáňky,želvička,slon...
 

DeletedUser6989

Guest
a keď už ho mám hotový?? to mi asi nepôjde znovu...dá sa Rudolf predať cez trh?

Nejspiš bude nový úkol (vše co šířím o Rudolfovi jsou jen mé spekulace;nikdo o Rudolfovi nic neví na 100% :D ).Úkol se sáňemi byl nejspíše zrušen,protože sáňe lze po updatu získat za ocenění (což je důvod proč mám na S1 dvě sáňe http://www.2i.cz/d18eb69c4f ).Takže z toho jsem si logicky odvodil,že místo loňský úkol se sáňemi se zruší a bude nový úkol s Rudolfem.
 

DeletedUser7117

Guest
již mám Hacketův krumpáč,ted chci řešit tu 2. serii ukolů a již jsem se zasekl hned u prvního-Pustina-Líný pomocník šerifa???nevíte jak na tento úkol???či kde se nalézá ona Pustina?nebo co mám udělat s tímto ukolem???nebo tento ukol nechat ladem???
 

DeletedUser6397

Guest
Teď máš jít za tim týpkem.Je v každém sektoru zhruba uprostřed,je označen bílou tečkou.
 

DeletedUser

Guest
Můžu tě uklidnit, já ještě nic nenašel :)

EDIT: Našel heč :D želvu a beden jak no ty víš co...
 

DeletedUser

Guest
Mám dotaz-pokud na někoho převedu peníze,dostane je na bankovní konto,nebo do hotovosti?
 

DeletedUser14059

Guest
SIFLER - ano,support mi v 17:45 napsal,že teď řeší můj ticket,že žádají strpení a doposud ani ťuk..,nenapsali ani další slovo,že chcou něco upřesnit,že mají problém,nebo kdo ví co,prostě od té doby to "řeší" a nedořešili doteď..
 

DeletedUser6397

Guest
Nejde náhodou nějak změnit barva písma,nebo pozadí v telegramech?Nemůžu si pomoct,ale i když mám zrak dobrý,tak se mi dost špatně ty telegramy čtou,text mi strašně splývá s pozadím.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat, jeslti někdo neví, zdali je nějaká odměna, za to, že budu jezdit na jednotlivých zvířatech dostatečně dlouho... jestli to má cenu na nich jezdit, nebo to je jen pro body

dále jestli jako osel se bere i zlatý osel, nebo to je mimo
 

DeletedUser14059

Guest
RiDiN

Ano,nebo spíše podle mě se jedná o bug..,
1)nejde dat přesná částka -*musí se dat více $,než je ta cena a pak ANO
2) když se dá NE,tak by se měla připsat ta vyšší částka,ale udělá to,jakoby jsi to zrušil

snad toto někdo nahlásí do Německa,už jsem to psal i do sekce bugy v 1.33
 

DeletedUser14495

Guest
Chtěl bych se zeptat jak si ulozim pri duelech flash nahled automaticky se mi nastavuje na HTML a pak jeste jak prevadim penize mezi hraci?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru