• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7836

Guest
Na flash i to musíš prepnúť automaticky. Myslím, že od nového updatu je html prednastavené ako hl. pohľad. Peniaze prevedieš cez banku.
 

DeletedUser

Guest
chtel by jsem se zeptat jak je mozne ze jsem porat,zduraznuju uz asi 30 hodin po updatu nedostal odmenu za splneni uspechu pan klobouku pan bot atd????????????trosku mi dochazi trpelivost panove a pani ze supportu !!!!!
 

DeletedUser14059

Guest
chtel by jsem se zeptat jak je mozne ze jsem porat,zduraznuju uz asi 30 hodin po updatu nedostal odmenu za splneni uspechu pan klobouku pan bot atd????????????trosku mi dochazi trpelivost panove a pani ze supportu !!!!!

napiš si ticket na support,jinak mám problémy taky s úspěchama a bylo mi řečeno (a nejen mně),že se to snad vyřeší do konce příštího týdne..
 

DeletedUser

Guest
Nevim jestli to tu uz nekdo psal, mozna jo, ale nestiham to projet cele, prominte .. Existuje uz nejaky pravy vzorec na duely? rad bych se jeste zmenil. V Duelovych bodych mam cca 450 bodu ;) Tak toho musim vyuzit, dekuji a prosim, nervete na me ;)
 

DeletedUser

Guest
Pendíku, řvát na tebe nebudu, ale musim ti sdělit, že pravej vzorec nikdo nezná.
Jediné co víme, je tohle:
Vzhľadom k tomu, že bol problém s vyváženosťou aktuálneho duelového vzorca, urobili sme po rozsiahlom testovaní a štatistickej analýze niekoľko úprav vo vzorci, ktorý bol dlhodobo testovaný na Bete, prehodnocovaný a teraz sme presvedčení, že je tento duelový systém spravodlivejší.
Vystupování, taktika, reflexy a houževnatost niesu teraz až tak "silné" ako predtým. Posilnili sme přesnost a uhýbání.
Krátko po update bude dostupná nová úloha, čím budete mať jedinečnú príležitosť resetovat duelové schopnosti.
 

DeletedUser

Guest
No presku mam velkou ale uhybani no .. :D Nevim, oni daji ukol kterej je jen do 30.10. a nikdo vubec nezna jaky schopnosti jak funguji ;) Dekuji
 

DeletedUser

Guest
Tiež nechápem, prečo je to časovo obmedzené... veď aj tak nebude nikomu stačiť 1 reskill, už aj to je obmedzenie.
 

DeletedUser13514

Guest
Nevím, kde tolik lidí vzalo to, že úkol je do 30.10. (Už jsem to tu viděl několikrát. Ví někdo, zdroj špatného data?). Je to do 30.11. a je to tak i ve znění úkolu, takže máš ještě měsíc ;)
 

DeletedUser14059

Guest
je to omezené do 30.11.2011,tedy do konce listopadu,ne října.
a testovat se to testovalo na betě,tady vám nechali 1 volný reskill,aby si to každý neupravoval jak je libo,popřpadě upravoval za nuggety..
 

DeletedUser9615

Guest
Můj dotaz je: co obsahují vyrobené předněty? Např. od kuchaře a kováře? Myslím tím předměty co mají v popisu že obsahují nějakou věc
 

DeletedUser

Guest
Karty. Když jich máš pět dostaneš ocenění a 5 tisíc... Koukni do úspěchů...
 

DeletedUser12400

Guest
vyznamenani bylo nahrazeno uspechy ? (psal sem to do napovedy ale nejakej *** mi to smazal)
 

DeletedUser3069

Guest
Jak je to s těmi sbírkami? Stačí to mít na chvilku a mohu hned prodat? Pokud ano, proč nemám zaškrtnutého mladého hřebce? Případně pokud jsem prodal komplet tu greenhornovu soupravu, tak už mám smůlu?

K čemu mi pak budou dvoje sáňky?
 

DeletedUser

Guest
Nevím, kde tolik lidí vzalo to, že úkol je do 30.10. (Už jsem to tu viděl několikrát. Ví někdo, zdroj špatného data?). Je to do 30.11. a je to tak i ve znění úkolu, takže máš ještě měsíc ;)

Áno, viem, že to je do 30.11., ale aj tak, prečo to je obmedzené časom? Tak veľká zmena chce veľa reskillov, preto už len to, že je len 1 je málo, prečo to museli dať len do nejakého dátumu? Ale samozrejme, my s tým nič nespravíme :)
 

DeletedUser13514

Guest
Áno, viem, že to je do 30.11., ale aj tak, prečo to je obmedzené časom? Tak veľká zmena chce veľa reskillov, preto už len to, že je len 1 je málo, prečo to museli dať len do nejakého dátumu? Ale samozrejme, my s tým nič nespravíme :)

Ano, my s tím nic nenaděláme. Na druhou stranu můžeme být rádi za to, že ten úkol je :)
 

DeletedUser9990

Guest
Měsíc na testování duelů bohatě stačí!
Mám jednu testovací postavu na SK světě,od nahrání 1.33 dávám tak cca 5 duelů/denně.Stačí týden a víte na čem jste.Žádný problém.
To,že nový systém je nesmyslný je věc druhá,ale s tím my zde nic neuděláme! :kobylka:
 

DeletedUser

Guest
valtik: pokud jsi ji prodal před updaitem a vlastně všechny věci, které jsi měl před updaitem, tak máš smolíka a nezapočtou se ti do těch předmětů (tuším že ty co sji měl v 1.32 ještě jo)

jinak stačí to na chvíli a máš splněno a můžeš prodat...musí se ti to ocitnout v inventáři prostě
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se jen zeptat kdy bude update 1.33 fungovat uplně a všem hráčům ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru