• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nejde náhodou nějak změnit barva písma,nebo pozadí v telegramech?Nemůžu si pomoct,ale i když mám zrak dobrý,tak se mi dost špatně ty telegramy čtou,text mi strašně splývá s pozadím.

jednoduché řešení:
najeď kurzorem na začátek textu, stiskni shift a klikni na konec textu.

složité řešení:
napiš script, který
a) výše popsané udělá sám
b) vytáhne ze stránky zdroják a zobrazí ti ho v jiném okně s vlastní barevnou definicí
(asi jako kdybys zkopíroval text do notepadu)
 

DeletedUser

Guest
Může my to někdo vysvětlit prosím ?

SOCIÁLNÍ-PŘÁTELÉ-OCENĚNÍ KRÁL SVĚTA :
Získej 500000 bodů přátelství.
ODMĚNA :
Dostaneš svůj vlastní svět, kde mohou hrát všichni tví přátelé nebo hráči které pozveš. Dostaneš práva ke světu a přístup do administrátorských nástrojů. Jsi "Král světa". Pokud tohoto úspěchu dosáhneš, bude automaticky vygenerován email a zaslán jednomu v pracovníků firmy Innogames. Ten se s tebou spojí ve hře a domluvíte se na podrobnostech. Čti také detailní informace na forum
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat, jak je možné získat Rudolfa pro získání ocenění s jezdeckými zvířaty. Myslel jsem, že byl pouze na betě a že tedy není možné (alespoň pro většinu hráčů) ho získat. Nebo nám ho INNO dá k Vánocům? :)


Může my to někdo vysvětlit prosím ?

SOCIÁLNÍ-PŘÁTELÉ-OCENĚNÍ KRÁL SVĚTA :
Získej 500000 bodů přátelství.
ODMĚNA :
Dostaneš svůj vlastní svět, kde mohou hrát všichni tví přátelé nebo hráči které pozveš. Dostaneš práva ke světu a přístup do administrátorských nástrojů. Jsi "Král světa". Pokud tohoto úspěchu dosáhneš, bude automaticky vygenerován email a zaslán jednomu v pracovníků firmy Innogames. Ten se s tebou spojí ve hře a domluvíte se na podrobnostech. Čti také detailní informace na forum

Kdes to našel? Vypadá to jako nějaký vtípek..
 

DeletedUser

Guest
Může my to někdo vysvětlit prosím ?

SOCIÁLNÍ-PŘÁTELÉ-OCENĚNÍ KRÁL SVĚTA :
Získej 500000 bodů přátelství.
ODMĚNA :
Dostaneš svůj vlastní svět, kde mohou hrát všichni tví přátelé nebo hráči které pozveš. Dostaneš práva ke světu a přístup do administrátorských nástrojů. Jsi "Král světa". Pokud tohoto úspěchu dosáhneš, bude automaticky vygenerován email a zaslán jednomu v pracovníků firmy Innogames. Ten se s tebou spojí ve hře a domluvíte se na podrobnostech. Čti také detailní informace na forum

Áno, je to pravda, naozaj dostaneš vlastný server, tu máš celý rebríček:

10 PB - naplnena fajka (100% energia)
50 PB - 1000 exp
100 PB - 5000 $
500 PB - ocelova bedna
1000 PB - slon (150% rychlost)
5000 PB - Noz Sama Hawkensa (bonusy vid tw-db)
10000 PB - Elixir znovuzrodenia (po pouziti resetne atributy a skilly)
50000 PB - 10 predmetov podla vyberu (zoznam posle admin)
100000 PB - 10 predmetov z vlastnymi bonusmi a vlastnym designom
500000 PB - pristup do admin toolu na vlastnom serveri
 

DeletedUser14059

Guest
Lefty je to za +- půl milionu nuggetů které musí utratit ti,co hrají na tebe.. takže ten vlastní svět..,asi nebude až takový kec :) to si snad opravdu myslíš,že půl milionu nuggetů nepokryje náklady na další svět? :) a jinak tato informace tu už běžela jednou.. i s tím,co je za jiné úspěchy a údajně to opravdu je tak,i když potvrzené to není,neboť to mají údajně zakázané potvrzovat..
 

DeletedUser

Guest
Nieje to za 500 000 nuggetov, keďže PB sa nerovnajú počtu minutých nuggetov tvojich priateľov.

Citátia SK TW wiki:

Za každý nový účet, ktorý sa zaregistruje do hry cez tvoj pozývací odkaz, obdržíš „body priateľstva“ pre svoju postavu na tom svete, kam sa nový hráč zaregistruje. Existujúci hráči pridaný do tvojho zoznamu priateľov, rovnako tak aj pozvaní hráči registrujúci-sa na druhý svet, sa ti do bodov priateľstva počítať nebudú. Ďalšie body dostaneš ako pozvaní hráči postupujú hrou, dosahujú úrovne a míňajú zlaté nuggety. Tieto body sa sčítajú a nie sú stratené, keď pozvaný hráč opustí hru. Môžu byť naďalej sledované v záložke úspech v okne štatistík.

Presný počet získaných bodov je počítaný podľa tajného vzorca – nie je to vzťah „jedna ku jednej“. Celkovo je výhodnejšie pozvať pár hráčov, ktorí budú výrazne postupovať hrou a kupovať si prémium, než veľa nových hráčov, ktorí za chvíľu s hrou skončia na malej úrovni. Tento vzorec obsahuje bezpečnostný protokol proti hráčom, ktorý sa pokúsia naverbovať účty vytvorené nimi samotnými a berie v úvahu odmeny za získanie schopných hráčov, ktorý sa zaslúžia o dlhovekosť hry.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, pomohli by jste mi prosím s úkolem KOMPENZACE? mám ho v úkolech jako splněný, ale nevím o tom..Jak to vlastně změním?
 

DeletedUser13514

Guest
pokud jej máš splněný, tak bys ve schopnostech měl mít volné schopnosti k novému přerozdělení
 

DeletedUser

Guest
nějaké mám, ale ne všechny z houževnatosti,...a těch co se měnili
 

DeletedUser14059

Guest
TheMAnonyme:
nemusí mi tu citovat něco,co vím :) ale ano,je pravda,že to není 1:1 ,proto jsem napsal "+-" ,přesněji řečeno já se odkazuju na jednoho ze správců TW-DB.info ,který "odtajnil" i ostatní odměny za určité dosažené body..
 

Deleted User - 31870

Guest
Ty odměny tajné nejsou, jsou uvedené na NET, DE Wiki jako běžně dostupné informace.. U nás je zatím na Wiki asi nemáme, nedívala jsem se.
 

DeletedUser

Guest
Dotaz : K čemu my je ta želva ? Prodat na trhu my nejde...Ve městě nebo u obchodníka za ní dostanu kuloví a že by měla nějaký extra vliv se říct nedá když se jedná o 10-20% rychlosti cestování...
 

DeletedUser14526

Guest
Co takhle sběratelský účel? Dal bych nevím co, aby už zprovoznili u všech ty odměny za úspěchy a tu želvu měl hezky v inventáři
 

DeletedUser

Guest
Co takhle sběratelský účel? Dal bych nevím co, aby už zprovoznili u všech ty odměny za úspěchy a tu želvu měl hezky v inventáři

tak nejak ja cekam na tolik odmen ze ani nevim kolik :) ale uz to kaslu neresim to.celej west.hraju to 3 roky a uz fakt nemam silu se nejak nervovat.Ale to obleceni uz jsem mohl mit.A kochat se....ale jen cekam a cekam.
 

DeletedUser

Guest
Jedinný účel je, aby ti doplnil inventář a zpomaloval rychlost hry.
Inno chce zavádět limit na inventář, aby jim to tolik nezatěžovalo servery a dělá takovéto boty.

Když člověk něco prodá (nuget, zlomenou lopatu, mladého hřebce) a ulehčí jim, tak je za to posléze pozásluze potrestán, protože se za rok rozhodnou to nějak zapojit do úkolu či úspěchu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru