• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8423

Guest
Ahoj, nevim jestli je to dotaz k updatu 1.33, nebo už je tu tato změna déle, ale já tento problém nikdy dřív nepozoroval, až teď nově na Coloradu. Jak si zvolit charakter?? V záložce "charakterové skupiny" kde bych to hledal, mam jen přepínadlo "Náhled" a když to prokliknu, tak zase jen zpět "K náhledu". Tlačítko zvolit, vybrat, nebo něco obdobného nikde. Potřeboval bych poradit kde ho najdu...

Level 10 už mam.
 

DeletedUser8423

Guest
Aha, děkuji za bleskovou odpověď. Kdybych pořádně četl, tak jsem odpověď našel už na wiki. Já ale chtěl zůstat věrný klasickému řadovému avataru, jako byl dřív, takže jsem tam tu část, kde se tvoří avatar přeskočil. Škoda jich :(
 
onny -HA- C... Town 1341 1341 0 25 7 6266 0 0 0 251 5 38

Toto je oznámení z bitvy ze dne 11,1,2011.To znamená,že jsem v jedné bitvě dal 5 protivníků KO.Ale odměnu jsem nedostal.Má někdo stejný problém,nebo nevíte jak zpětně se úspěchy započítaly?
 

DeletedUser8870

Guest
Prosím vás můžu se zeptat jak to vypadá s tím opravným scriptem kvůli odměn z úspěchů? Na suportu mi ticket rovnou zavřeli a neodpověděli...
 

Deleted User - 31870

Guest
O opravný script bylo zažádáno, zda vyhoví a pošlou jej, nikdo neví.

Pokud ti něco chybí, napiš na support a vyčkej, až se někdo na tvůj ticket dostane - je jich tam mraky a ruční kontrola je velice zdlouhavá.
 

DeletedUser8870

Guest
O opravný script bylo zažádáno, zda vyhoví a pošlou jej, nikdo neví.

Pokud ti něco chybí, napiš na support a vyčkej, až se někdo na tvůj ticket dostane - je jich tam mraky a ruční kontrola je velice zdlouhavá.

Chybí mi téměř vše, akorát jsem dostal občas pár zkušeností a 2 tituly, musím tedy ještě vyčkat na ten script...
 

DeletedUser

Guest
SIFLER tak to sme na to stejne.Ja cekam skoro na vsechno.A taky jsem dostal jen dva tytuly a nejake expi.nemcum to proste trva a trvat bude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8870

Guest
SIFLER tak to sme na to stejne.Ja cekam skoro na vsechno.A taky jsem dostal jen dva tytuly a nejake expi.nemcum to proste trva a trvat bude.

No mě i překvapilo, že script kvůli bugu v sérii úkolů pro Halloween měli tak rychle spatlaný, ale opravit scrip, který vytvořili dříve a měli na to spoustu času tak na to se jaksi vyprdli...*5*
 

DeletedUser

Guest
ty ale srovnáváš úklid pokoje s úklidem celého města... přesto že yačneš to město uklízet dříve, tak ho budeš uklízet mnohem déle než svůj vlastní pokoj...

prostě udělat script na ty úsoechy je daleko těžší jak udělat script na helloween
 

DeletedUser

Guest
Na to jsem uz poukazoval drive,ze to je strasne zajimave.Ale mozna je to tim ze tady tenghle scipt je slozitejsi,a nebo proste cekaly ze se to spravi samo.Nemame si komu stezovat,maximalne nasim supprtakum kteri za to nemuzou..
 

DeletedUser

Guest
Ještě chvíli jim dám čas a pak napíšu znova na support a snad už dostanu úspěchy. Pár titulů jsem dostal ale jinak ostatní věci jsem nedostal... Jak na buffalo tak na sv. 9
 

DeletedUser3566

Guest
Neni to zas az tak dotaz na nynejsi update, ale rad bych vedel zda na mestskem trhu se neplanuje kolonka "vicenasobny okamzity prodej"(jako treba pri klasickem prodeji u obchodnika), ono prodat/zadat nekomu napr 40 produktu je dosti zdlouhavy.Dekuji za odpoved
 

Deleted User - 31870

Guest
Ten od Peteeho ano - nezastupuje funkci prémia při vyzvedávání itemů z trhu.
 

DeletedUser753

Guest
Mám dotaz kdy bude tedy fixnuté ty duely? pořád se zobrazují jako HTTML. vždy každý. nikdy jinak :)



@f: update 1.35
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru