• V úterý 11.2. proběhne aktualizace na verzi 2.118 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.35

Novcek

Učitel národa
Všechny otázky prosím směřujte do tohoto tématu. Pokud se ptáte na některou z uvedených věcí v oznámení, zkopírujte ji prosím do tématu, abychom věděli, na co odkazujete. Odpovídejte na položenou otázku pouze jednou - v případě početnějších odpovědí vzniká chaos, který nikdo zpětně z nově příchozích uživatelů číst nebude. Děkujeme.

-WP

Guest
V Union Pacific obchodu lze zakoupit Premiove truhly,jde se nekde podivat nebo nejak zjistit seznam predmetu ktere budou mozne nalezat v Premiovych truhlach?Predpokladam ze tech predmetu ktere tam hrac muze najit nebude nekonecno :)

pejay

Guest
S updatem přijde pouze Union nebo jsou plánovány i změny schopností na duely(Bitvy)?

Poker je momentálně ještě ve fázi testování. Pro minimalizování zásahů do hry, nebude možné hrát za herní peníze. Pokud proběhne test fáze pozitivně, bude hra o herní peníze zavedena.

????

Novcek

Učitel národa
Hrát poker za herní peníze se zatím neplánuje. Ne v tomto update. (A myslím že zatím ani v příštím ne)

Igorekkkk

Guest
Chtel bych se zeptat kde sezenu ty nove recepty.A taky by me zajimalo co budou delat.Uz je muzu mastickarit takze se docela tesim.ale nikde jsem nenasel ani zminku o nich.

ahoj , já bych se chtěl zeptat co bude za splnění denního cíle

nějaké odměny v případě kdy je dostanu

díky

http://prntscr.com/6d6hr
Klikni si vedle minimapky na tu kulatou grafiku vpravo - pokud splníš 3/4 bodů, získáš dluhopis. Za ten si pak můžeš nakoupit nějaké věci v shopu.
Error
Momentálně nejsou žádné předměty na prodej k dispozici.

Kedy budú veci v shope? vďaka
Bug, psala jsem to před chvilkou Wich.