• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.35

DeletedUser7312

Guest
Hmm... tak to je opravdu škoda... Navíc aktuální grafické změny v inventáři se mi vůbec nezamlouvají... Bylo by lepší, pokud by to zůstalo při starém...
Mimochodem nevíte někdo o jiném scriptu než TW PRO, který vypočítává nejlepší vybavení na práce?
 

DeletedUser7312

Guest
Příspěvek jsem si přečetl už před odesláním toho mého, nicméně mně script nejde - padá mi prohlížeč.
 

DeletedUser13138

Guest
k čemu mi bude když splním denní ulohu např 3x duel z NPC nebo když splnim celou tu serii NPC,normal,vyrobek,ukol ?
 

DeletedUser

Guest
Prosím vás prečo nemám v Shope žiadne truhly?:DUž nedavajú na začiatok každemu 100 dlhopisov?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
script

Ahoj neví někdo kde najdu karkulátor oblečení který funguje s tímto update?
 

DeletedUser13138

Guest
a náhodou script pro hromadný nakup-prodej asi neni co pro novy update
 

DeletedUser9530

Guest
V shopu za nugety... ty papíry s Pracovními úlohami přidávají daný počet PB po daný čas všem pracím nebo je to třeba jako u marmelády 5 krát?
 
Nahoru