• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.35

DeletedUser

Guest
Už jsem nato přišel. Musel jsem si nainstalovat prográmek do firefoxu.
 

DeletedUser

Guest
V shopu za nugety... ty papíry s Pracovními úlohami přidávají daný počet PB po daný čas všem pracím nebo je to třeba jako u marmelády 5 krát?
Ano, fungují 50-250 PD na 12/24hodin na všechny práce. Něco jako byla ta štola akorát tady je to ohraničeno časem a ne počtem použití.
 

DeletedUser13514

Guest
ještě doplním, že se dají najít i v bitvách o pevnost a s malou šancí též při pracích
 

DeletedUser

Guest
V bitvě jsou 2 UPB za účast, popřípadě další podle toho jak se vám dařilo, maximálně jsem dostal zatím 8 UPB. Při práci je to horší ten drop je cca 1 UPB za 24 hodin práce alespoň u mě.
 

DeletedUser3319

Guest
Ja som dostal iba 1 dlhopis za účasť a vydržal som 15 kôl (boj skončil v 16 kole), je to asi o náhode.

A čo sa shopu týka-ponáhlali sa s updatom až im ten shop spadol :zásek:
 

DeletedUser

Guest
ty denni ukoly, kde je najdu, vlvo dole je ikona jen na info o ukolech. Byl jsem i v Waupeeho městě a nic se mi neukazalo. Jak to tedy s nimi je. Jsem na svete 3. 98lvl
 

DeletedUser13514

Guest
V té ikoně máš zadání na ty úkoly (NPC duely, Výrobu, Splnit úkoly, Duely). A opakovatelné úkoly najdeš v saloonu. Pokud se ti nezobrazují opakovatelné úkoly, tak nemáš splněnou sérii ''Vzhůru do nového dobrodružství''
 

DeletedUser

Guest
mohu se tedy jeste zeptat jak to lze napravit, když v saloonu u npc postav nemam nevyřešené úkoly? naposled mam u malého orla setkání, když jsem k nemu prisel nic mi nenabizi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj, je někde seznam opakovatelných úkolů a henryho, marie, šerifa a waupeho ? hledal jsem na tw-db ale nic sem nenašel dík za odpověď
 

DeletedUser

Guest
druhá adresa mi nejde načíst, ale předpokládám že to jsou opakovatelné úlohy z města duchů ale já chci od npc postav ze sallonu (henry,šerif...)
 

DeletedUser13514

Guest
mohu se tedy jeste zeptat jak to lze napravit, když v saloonu u npc postav nemam nevyřešené úkoly? naposled mam u malého orla setkání, když jsem k nemu prisel nic mi nenabizi

Napiš na support, ti zjistí, kde přesně jsi se zaseknul a zda je tam nějaký problém.
 

DeletedUser11464

Guest
Dobrý den,
mam splněno 5/4 denních úkolů. Je i možné, že bych za předpokladu, že mam splněné všechny úkoly na dnešek (vedle ikonky mapy) že dostanu i víc dluhopisů? Nebo to budou jen ty 4? Díky
 
Nahoru