• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.35

DeletedUser

Guest
mam problem po nahrati tohoto updatu se mi nezapocitavaji uspechy-a to tyto:nasbirej vsechny bizoni pasky a nasbirej vsechny kulky-vsechny veci potrebne do techto sbirek v inventari mam a neprislo mi zadne oznameni o uspechu a kolonka je furt seda
 

DeletedUser9733

Guest
Nové recepty jsou pro mne sice ještě dost daleko, ale zajímalo by mě, jakým způsobem se dají sehnat papričky Habanero Chilli, potřebné k poslednímu kuchařovu receptu?
 

DeletedUser11232

Guest
Koukám, že jenom u Cestujícího obchodníka :-/ na práci je nálezné moc vysoko..ale dosti možné je i, že to bude na čas v UP shopu, pokud se tam přidají nové produkty...psáno je, že v UP shopu budou i časem/počtem limitované nabídky
 

DeletedUser

Guest
Nové recepty jsou pro mne sice ještě dost daleko, ale zajímalo by mě, jakým způsobem se dají sehnat papričky Habanero Chilli, potřebné k poslednímu kuchařovu receptu?
Sehnat jdou na práci Transport po divoké vodě, upozorňuji že padají opravdu hodně málo.
 

DeletedUser4876

Guest
V tom SHOPU když si koupim na 12 hodin PB tak to od použiti bude platit 12hodin nebo mužu zadat prace v hodnotě 12 hodin čili to budu moct tak udělat třeba 3 dny dokod nevyplitvam těch 12 hodin?

A inno opasek je dražitelny?
 

DeletedUser

Guest
Opakovatelné úlohy na každý den jsou dané? Ty dnešní byly už minule. Jestli ano, je to dost výrazné zklamání.
7*4 úkolů je docela málo a to tam jsou okovy, kapesní hodinky, trofej
 

DeletedUser

Guest
V tom SHOPU když si koupim na 12 hodin PB tak to od použiti bude platit 12hodin nebo mužu zadat prace v hodnotě 12 hodin čili to budu moct tak udělat třeba 3 dny dokod nevyplitvam těch 12 hodin?

A inno opasek je dražitelny?

Po aktivaci ti nahoře v pravém rohu začne odečítat čas a po 12 hodinách se to deaktivuje.
Ano Inno opasek již jde dát do dražby.
 

DeletedUser14862

Guest
Opakovatelné úlohy na každý den jsou dané? Ty dnešní byly už minule. Jestli ano, je to dost výrazné zklamání.
7*4 úkolů je docela málo a to tam jsou okovy, kapesní hodinky, trofej


Souhlasím, taky jsem se těšila každý den na překvapení, co tam bude....

Máte někdo nějakej seznam už? Co je na jaký den třeba?
 

DeletedUser

Guest
Ešte malá otázočka ohladom UNION shopu...Kedy sa tam budú meniť veci?Podla mna sú tie opasky úplne zbytočné...jednak sú slabé a za dalšie záujemca o national opasok si už slovenský alebo český určite kúpil...tie ostatné tam iba strašia...
 

DeletedUser

Guest
SamSCARF0 na túto otázku ti nikto nevie s presnosťou odpovedať, ale INNO určite bude pridávať nové veci (Oblečenie, atd...) do UNION Shopu stačí iba vydržať.
 
A prečo sú v šope dáké vylepšenia len pro bitvárov, toho je priveľa. Bodaj by se aj volaké predmety pre duelantov hodili. Kedy buďe aj niečo iného, šak ja by som si niečo takého aj kúpil.
 

DeletedUser

Guest
Teprv se to rozbíhá, musíme si počkat v budoucnu určitě přidají další věci.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím..Opakovatelné úlohy mám jenom na nekterych svetech,jinde nic..Nebo je potreba nejaka zakladni podminka,aby se objevovali v Saloonu? Dik
 
Nahoru