• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázky - update 1.36

DeletedUser14966

Guest
No když si pustím west taky ho mám rozházený, ale když dám F5 zas se srovná. Jen doufám, že to nebudu dělat do příštího updatu :(
 

DeletedUser

Guest
ahoj s novým updatem jsou nové úkolové řady nevíte od kterého levelu jsou ?
 
jen dotaz toto "V tvé příchozí poště je 309 nepřečtených oznámení. " se mi bude zobrazovat do té doby než obětuju 3 hodiny času a otevřu všechny oznámení? nebo to jde nějak odstranit?
 

DeletedUser

Guest
na každý stránce dole máš vedle Akce takový malý bílý čtvereček. když ho zaškrtneš, tak se zaškrtne celá stránka a potom klikneš na Akci a dáš Smazat označené. a zprávy máš pryč....
 
a jiná možnost než tyto dvě není? (mazat to nechci- může se to hodit) a otevírat taky ne (nepotřebuju to.. vše důležité se mi zobrazí a nemusim na to klikat)
 

DeletedUser

Guest
pokud to necháš, tak se ti nearchivované zprávy za čas sami smažou. pokud je budeš do budoucna potřebovat, tak si najed myší na tu obálku a tam si je můžeš rozstrkat do různých přihrádek. ale stejně je všechny uvidíš.
 

DeletedUser

Guest
Další změna bez oznámení! Nejde mi kumulovat oves! Použil jsem vajco a teď mi běží 10min odpočet i na oves. Dřív šel oves použít opakovaně!
 

DeletedUser

Guest
Bohužel nemám oves, je tu někdo kdo by to vyzkoušel? Fakt hodně by mě to zajímalo. Nemá někdo třeba okované kopyto? Vyzkoušejte to prosím a hoďte sem výsledek.
 

DeletedUser

Guest
Zadal jsem cestu, zadal oves a spustil se odpočet 10 minutový odpočet na konzumaci použitelných předmětů včetně ovse. Zkusil jsem i ctrl+f5, odpočet stále běžel
 
Nahoru