• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

oznámení chatu a výstrahy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15190
  • Vytvořeno

Přejete si mít ve hře zvukové upozornění na příchozí zprávu na chatu?


  • Celkový počet hlasujících
    53

DeletedUser15190

Guest
Dobrý den spoluhráči a spoluhráčky ze světa 1. chtěl bych vyjádřit nesouhlas se zrušením zvukového oznámení u chatu v novem updatu. S tímto nesouhlasím a to z těchto důvodů například:
Při bitvě si šeptat(například střídání) při systému bez oznámení je šance na náhodu.
Mně osobně sloužilo jako výstraha,když jsem se v bitvě měl někam podle rozkazu pohnout,abyhc to nepřehlédl a reagoval.
Mohl jsem mít otevřeny i jiné stránky a když mi někdo něco chtěl tak mě to na to upozornilo a mohl jsem reagovtat,což ted nejde a musel bych každou chvíli koukat zda někdo něco chtěl.
Nicméně názor jednoho nic neznamená,a rád byco podal důkaz že to vadí a chybí více lidem.Myslím,že máme právo vyjádřit se a říci co nám chybí a co bychom rádi zavedli
Mohli by jste se pod to prosím podepsat a dokázat,že by jse na nás jako hráče měl brát ohled a brát i naše stížnosti a potřeby v potaz???
 

DeletedUser3649

Guest
Ano, také mi chybí upozorňování na chatu, když mě někdo zmíní nebo mi někdo šeptá. A chybí mi to velmi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2347

Guest
Taky se s radostí podepisuju, protože ten chat je už takhle děsivej a bez zvuku už bych ho definovala jako nepoužitelnej...
 
Když už zrušili (bohužel) permanentní chatovací prostor, tak alespoň ten zvuk ať zůstane. Plně souhlasím se zadavatelem tématu
 

DeletedUser

Guest
permanentní chatovací prostor ten mi najviac chýba........a súhlas
 

DeletedUser11033

Guest
Chat je tak jak ted je uplne k nicemu - alespon nejake zvyrazneni septani by se hodilo
 
Skoro se to bojím vyslovit, ale kdyby náhodou nás vyslyšeli, mohli by i přidat volbu zvukového signálu, který by sloužil jako upozornění. Pokud by to však bylo na programátory moc složité, bohatě by mi stačilo staré dobré umělé pípání.

Pokud by to někdo z toho nepochopil: ANO, PŘEJI SI ZVUKOVÝ SIGNÁL OZNAMUJÍCÍ ŠEPTÁNÍ!!!
 

DeletedUser11063

Guest
též s tím souhlasím - bez zvukového oznámení často nevim ani že mi někdo šeptá :( to zjistím až když si prohlédnu chat a to už bývá pozdě
 

DeletedUser14907

Guest
nejhorší chat co kdy zpatřil svět (1-dakota)

:1:na chat se dá zvyknout mimo bitvu..ale během bitvy je takřka nepoužitelný - šepot v tisíce oknech,neslyšim že po mě někdo chce střídat a sem za lamu která nechá druhýho chcípnout jen proto že nevim že mi psal,to samí když nechci spamovat bitevní chat a píšu veliteli že jdu někam tam a tam aby o tom věděl a případně mě to dotyčný zatrhnul...dříve se pro střídání atd běžně používal ali chat ale kdo má během minutovího kola přepínat furt mezi chatama gor když se ta šílenost věčně seká a kolikrát ani nestíháme zadat pohyb natož číst rozkazy a případný střídání atd na xxx chatech zároveň:zed:.ještě jedna věc mě teď napadla skrze chat - ty rozházený hodnosti sou vážně výhra :explosion: nehledě na to že ten lvl u jména mohl zůstat taky ale holt hráčská komunita je na druhym místě za prachama - nováček přeci nikdy nezjistí že dřív to bylo mnohem MNOHEM lepší....:tom:
 
Ano, chci pípání! A moc, moc bych si přál aby se chat vrátil do své staré podoby, aby nebylo každé šeptání zvlášť atd. Tohle je příšerně nepřehledný, zvlášť v bitvách. Udělat tohle zpátky do hry by přece nemuselo být tak těžké.... Jen trochu dobré vůle
 

DeletedUser11033

Guest
Kazdopadne CHAT je opravdu k nepouziti, jeho neustale otvirani a zavirani, prepinani mezi mnoha podokny, pokud se chat nevrati, bude velkej odsun hracu, kterim opravdu nemoznost dobre komunikovat neprejde pres hlavu.
 

DeletedUser

Guest
Rovněž postrádám zvukový signál, ale hlavní chatovací místnost mi chybí neskutečně. Je to šíleně složité a mnohdy mi toho spousta uteče, díky neustálému klikání tam a zpět.
 

DeletedUser11818

Guest
chat

Takže i já hlasuji pro zvukové zobrazení i když nejlepší by byl původní chat který proti tomuto paskvilu neměl chybu v tomhle se nevyzná ani průzkumník od zelených baretů:pianista:
 

DeletedUser16495

Guest
Jestli s tím máte problém, Tak na bitky nechodte :-)

Mě to naopak vyhovuje, Furt mi někdo šeptal (dříve) Zároven do toho Skákal FaceBook, a ICQ...

Navíc mám aspon ten klid.. Jestli s tím něco máte či proti mě tak klidně do mě, Mě bitky o pevnost nezajímají, a jsem rád že INNO vynalezlo soukromí chat.

Aspon si konečně nespletu komu píšu.. :)

 
Nahoru