• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pár nápadů

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    17
  • Anketa uzavřena .
Přidat nové položky do inventáře (jako klobouk, opasek atd...)

Sedla-několik druhů sedel pro každé zvíře a úroven jiné- npř.

mustang-Indiánská deka-Jsem už moc starej abych jezdil jak indián bez sedla ale snad to chvíli vydržím.- +10 jízda na koni, +5 houževnatost, +5 zacházení se zvířaty

Quarter horse- Dostihové sedlo (plemeno Quarter horse byli nejlepší a nejrychlejší koně, to byl i jeden z důvodů proč byla tak úspěšná banda Jesseeho Jamese)
+ 30 jízda na koni, +15 vystupování, +5 vytrvalost
atd....


Zvláštní místo pro nějaký předmět jako např.

těžké náboje +10 přesnost, +5 střílet- Když tohle vezmeš do ruky je ti skoro líto štastlivce pro kterého je určena....

pouzdro na kolt +15 střílet, +5 vystupování- Mistrovská práce! Díky navoskování
vnitřní strany pouzdra se dá zbran tasit mnohem rychleji.

sedlová brašna
+1 síla
+1 pohyblivost
+1 zručnost
+1 charisma Konečně mám kam dát všechno to harampádí co pořád vozím...

Nové podkovy a uzda
+5 jízda na koni
+5 zacházení se zvířaty Tohle je přece základ! Tak nekecej a mazej si to koupit!

plášt proti dešti +7 houževnatost-Není nutný ale určitě se hodí.


atd....


Služby ve městech

Saloon-
kád s vodou-Několik možností s dočasným účinkem za herní peníze podobně jako hotel
Ten puch už se nedá vydržet! Strašně smrdíš kouřem a konským potem!

1. kád s vodou- +5 vystupování na 24 hodin
2. horká voda s mýdlem- +5 vysupování na 48 hodin
3. horká voda, mýdlo+
-oholení a ostříhání pro pány
-ostříhání a parfém pro dámy

- +1 charisma, +5 vystupování na týden


Felčar
v každém městě by byl doktor který by vám okamžitě zvýšil zdravý, opět na několik úrovní jako v předešlém případě

1. ošetření od místního řezníka + 5% zdravý- Nevím jestli to je tou krvý co má na oblečení nebo zvýšenou úmrtností ve městě ale z nějakýho důvodu mě napadá že bych si to líp udělal sám....
2. ošetření od lékařského učně + 15% zdravý- Sem tam dělá chyby ale aspon trochu se ten kluk vyzná..
3. ošetření od bývalého armádního doktora +30% zdravý- Tohle je opravdový mistr hned je ti líp! Ještě si vzít lízátko a můžu zas vyrazit.

Stáje

podobně by mohli fungovat stáje a další budovy


Vetešník


Další budova ve které by byl obchodník s produkty co se dají najít při práci, v každém městě by byly náhodně dané produkty jako v ostatních obchodech (lopaty, bobří kůže...)




Jestli v INNU prošlo pár barevnejch ručníků tak tohle by mohlo taky
 
Hoodne dobre vymysleno, uz me by proslo vsechno :) Admin ti naa to rekne ze to nemas grficky zpracovane ;)
 
máš tam pár velmi pěkným nápadů a pár blbostí ... mě to přijde pojaté moc ze široka

Admin ti naa to rekne ze to nemas grficky zpracovane ;)

ten tu copypastuje max. jednou za týden (naopak tohle je dlouhé a dopsal i plusy a mínusy) a preferuje 'hůře uchopitelná' témata, kde je velká šance, že to vysublimuje tak nějak do ztracena ... takže určitě má velkou šanci na anketu :-)
 

DeletedUser

Guest
jsem zvědav jestli nakonec někomu dá ty nugety. Podle mě měl jen velké oči, jak to tu bude aktivní:-)
 

DeletedUser13789

Guest
Pěkný nápad, jenom je toho asi trochu moc najednou.

Mně by se to teda víc zamlouvalo asi bez těch služeb ve městě, ale dejme tomu... :-)
 

Pawn

Člen týmu
Jsem proti.. děte si hrát Sims, když tu chcete takovýdle všecky blbosti mít už.. A vůbec služby ve městě nepřipomínají jinou nejmenovanou online hru...Nápady možná zajímavý, ale podle mýho bez budoucnosti.
 
Nahoru