• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

páreček

tak konečně dokončeno. byla to děsná dřina a všechno kolem upatlané, tak snad se to bude líbit.
je to opravdu celé jedlé (samozřejmě mimo papírového pozadí *V7* )




 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Pak mi pošli obchody, adresu můžu poslat PM :D
Ne, je to vážně epický, a nejradši bych to sněd, škoda že je tom jenom obrázek :D
 

DeletedUser4876

Guest
Tak to je psycho, to je z marcipánu? To bych nemohl snist ještě kdybych to sám dělal to bych si někde vystavil :D
 

DeletedUser4876

Guest
Máš talent a myslim že se dostaneš i naprvni misto nebo do top 3 určitě
 
kdepak *V9*
ale manželka dělá dorty, tak mám všechny suroviny a potřeby včetně jedlých barev po ruce :hoj:
 
palec nahoru,pokud je to tvoje samostatný dílo smekám cylindr funebráka,pokud ti pomáhala manželka,tak sundávám i slipy dědy klugeho (omámení soupeře +90%),protože pokud já se zmíním před babičkou o Westu,tak to vypadá,že monitor poletí z balkonu a z PC si udělá steper a rotoped.
 
tak manželka opravdu zdatně pomáhala-upekla perník,ze kterého jsem to pak vyřezal, barvila a válela marcipán jako o život a samozřejmě celou dobu stavby měla odborný dozor,abych to nezpackal. a třeba kaktusy, stromek a sudy jsou přímo její práce
 

DeletedUser

Guest
...se asi nudíte v tuto předvánoční dobu.....ale opravdu - klobouk dolu, super!
 

DeletedUser

Guest
Uždiboval ?
Teda ale řeknu ti, myslím, že kdybys tam měl jeden baráček uždiblej, tak to bude ještě originálnější :D
Tleskám, velice pěkné.
 

DeletedUser

Guest
Tohle je teda něco :) Vážně paráda, u všech ostatních obrázků je vídět že je to jídlo ale tohle bych si klidně dal jako obraz na stěnu! Až se mi nechce věřit že je to k jídlu, a nech si to na příští vánoce, protože třeba něco vyhraješ znovu :D. Jinak respekt manželce, že tě v tom podpořila :D
 

DeletedUser

Guest
No toto!!!
Úžasné.Teraz som hladný ani som sa na to nemal pozerať. :)
 

DeletedUser

Guest
No omlouvám se ostatním hráčům, kteří soutěží, ale myslím si, že se tento výtvor bude zřejmě ucházet o celkové vítězství ...

Parádní práce!!! ... Tleskám tobě i tvé manželce
 

DeletedUser14862

Guest
Wow, no tak to je super.... máš můj hlas, úžasný!
 
Nahoru