• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

páreček

můj pokus...

 

DeletedUser

Guest
Páreček ti si nejaký dobrý :D tá truhla a brašna ma natchli tak ako tvoje mesto :D
 

DeletedUser

Guest
Krása, máš u mě hlas. Jak dlouho jsi to dělal a co tě to stálo? taky bych něco zkusil... (ale už ne do soutěže)
 
díky za komentáře :angel:
když nepočítám ty podnosy a skleničky, tak to celé stálo asi 50,- (korun, ne doláčů samozřejmě *V9*)
nasbírání vetviček a naaranžování trvalo asi tak 40 minut
nejvíc času zabralo cukroví a brašna s truhlou-asi 3-4hodiny
 

DeletedUser4876

Guest
To by s e mi nechtělo patlat 3 hodiny s tim :D To město jsi pak musel dělat 10 hodin ne?
 

DeletedUser

Guest
Já ybch to dělal i kdybych nemusel vyhrát nebo by se to zničilo. Dalo by se to furt sníst :D
 

DeletedUser

Guest
parecek tebe to spravila zena tie perniky v tvare the west ?

//:pockat to vyznelo cudne ze zena :D .. myslel som sestra,mama možno manzelka :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
kdepak, dala mi těsto,marcipán a rozehřátou čokoládu, ale vyrobil jsem to já
a drze jsem jí to přidal do trouby na plech s vanilkovýma rohlíčkama *V9*
 

DeletedUser

Guest
Mas odo mna hlas! Ty sa so svoju buducnost nemusis bat, mozes byt hocikedy pekar cukroviniek:)

Jedna nemenobana top hracka na sk arizone Ti robi "reklamu". pridam si ta aj ja na profil:)
 
Nahoru