• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

páreček

tak v téhle kategorii se zůčastním taky - za chvíli se bude říkat, že párek je tu všade *V14*
nikde v zadání nebylo psáno, že to nemůže být pohyblivé, tak doufám že to nevadí

orig1lhl.gif
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
už jsem si říkal, že kdo konečně přijde s nějakým animovaným přáním.....:-))
 

DeletedUser

Guest
Tak to je parádní, to se musí uznat .......... mnoho štěstí při hlasování!
 

DeletedUser4876

Guest
Hezky a originalni a i když na prvni pohled tam neni nic westoveho tak na druhý tam je vlastně všechno :)
 
nějak pozastavili doménu,kde to bylo uložený. nahrál jsem to na jinou, ale tam to jde jen formou náhledu...tak aspoň tak
 

DeletedUser

Guest
skoda tej animacie mohlo to byt krajsie :/ ale ako obrazok je to pekne
 
Naposledy upraveno moderátorem:
když na tu zmenšeninu klikneš tak tě to nepřesměruje samo přímo na tu animaci kde je uložená? mně to tak normálně funguje...
 

DeletedUser

Guest
kdyby ta animace byla plynulejsi tak je to moc pekny...takle je to pekny:) rozhodne sance na vyhru
 
tak ono v gif animatoru se moc kouzlit nedá :D
a když jsem to dělal v něčem jiným, bylo to moc velký a byl problém s úložištěm...
 
Nahoru