• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

páreček

DeletedUser

Guest
Promiň ale vypadá to jako kdyby to bylo jen vytisklé a položené na koberec :) jinak hezké

Zkus udělat foto z jiného úhlu a jestli se mýlím, tak se omluvím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak to jako že podvádím? :D
To jsem potěšen :angel:





A ještě jedna speciální vánoční :D


Stačí jako důkaz? :hoj:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Dodržím slovo, omlouvám se ti, v žádném případě jsem tě nechtěl urazit ani jinak poškodit. ;)

Geniální práce, jsi můj adept na vítěztví. Moc kreativity zde nevidím zato um pro detail a to se mi líbí.
 

DeletedUser9371

Guest
Taky jsem koukal, nevypadá to jako originál výrobku. Ale třeba se pletu.
Osobně jsem na nový rok dopoledne nechtěně rozbil sklo (okno). Posbíral jsem střepy, polepil pevnost silikonem ze střepů a vyfotil mobilem.
Nějak se mi to nechtělo v kládat do soutěže, vzhledem ke stavu v jakém jsem to vyrobil ani ne za 20 minut.
Ale vložím to za chvíli do soutěžu, už proto, že se taky zapojím a pro zábavu, čeho je dospělý člověk jako já schopen.
lol
 

DeletedUser10955

Guest
lol tady je nekdo schopnej a ostatni mu hned neveri :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Tak to aby jsme se teď omluvili, komu se to nezdálo, včetně mě. :D
Opravdu to vypadalo jako nevyrobené "ručičkami".
Takže klobouk dolu a dávám :
:72:
 

DeletedUser15952

Guest
Mě to taky připadalo nějaké divné ale vidíme že je to OK

Smekám :good:
 

DeletedUser15650

Guest
Moc hezká práce :-) hlavně smysl pro detail!
nejautentičtější práce bezesporu :-)
 

DeletedUser9371

Guest
No ony i ty párky na fotce jsou taky pěkně zdařené a voňavé k nakousnutí. :D
 

DeletedUser15256

Guest
Jak si to vůbec stavěl ? Je to super, ale prostě to vypadá jako vytištěný z pc, v programu na modelaření, jak se dělají ty papírové modely :D

Je to fakt super
 

DeletedUser

Guest
Rád bych se k tomuto také vyjádřil. Podle mě je toto zakoupený model. Budovy jsou sice z papíru, ale o hradbách silně pochybuji. Třeba kecám, ale mě osobně to takto přijde.
 
Tady je párečkův výtvor z Vánoc 2011 pro ty, co by snad ještě chtěli pochybovat o jeho umění. Oboje jsou to úžasné práce a doufám že i letos vyhraješ.

 
Nahoru