• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

páreček

DeletedUser

Guest
Mě osobně by například zajímalo, jaký materiál zvolil při výrobě hradeb. Protože z papíru to asi nebude, když to tak pěkně rovně stojí.
 

DeletedUser

Guest
Pořádně a důkladně jsem se na to podíval a opravdu musím uznat, že to je ruční práce. Nebo jak by se v Mrazíkovi řeklo "už mlčím, už mlčím", že ano. :D Jsi opravdu velmi šikovný/ná a zručný/ná. Opravdu suprová práce. :)
 

DeletedUser16495

Guest
Zručný, dyť má úrčo 792 Bodů Manuální Zručnosti :D

Párečku, už mě strašně štve jak se ti všechno daří :D

Odrazuješ lidi od výhry, ještě že jsi se nezapojil do soutěže krosny!!! :D
 
No vymyslet a udělat příspěvek ještě do třetí soutěže,to už bych prostě nestihl. I takhle jsem to stihl vložit na poslední chvíli :D
 

DeletedUser

Guest
Já nevím, co všichni řeší. Na první pohled je vidět, že je to opravdové a skoro jistě vlastnoručně dělané. Jsem si jistý, že bych něco podobného také zvládl - po dvou měsících a padesáti neúspěšných pokusech, ale zvládl.
 

DeletedUser3706

Guest
To že je tenhle model SUPER, to je nepopiratelné!
Jen Škoda, že doufáš že nás opiješ rohlíkem. Hradba = špejle?? A z čeho máš pak pergolu před hlavní budovou?? Z vlasů??
Barvy jsi ladil na míchadle umně, profesionálně, amatérsky a vod voka tak, že ti na hradbách jedna kláda za druhou hnědobíle stínujou a linkujou?? V modelu co se vejde na dlaň by pak každá čára štětcem byla jako vlas...dělals to pod lupou?? Nenech se vysmát..
Sudy s prachem v porovnání s dlaní...měří v reálu cca 3 milimetry. Tys je ručně vystínoval, udělal jim víko a opatřit je dvěma obručemy. Patříš-li k tak výtečným detailistům pak všechna čest a jistě tě uvítají na nejedné republikové soutěži modelářů.
Opravdu skládám poklonu před tím konečným výtvorem, NÁDHERA, jenom nemám ve zvyku nechat se od někoho "houpat" a kejvat na to...
V zadání stálo -originální pevnost"...tys to jen prachsprostě okopčil a pak geniálně zúročil ale i když to na pohled vypadá úchvatně a výhru ti i přeju, to mlžení a lhaní okolo ti jen škodí.
Kdybys kápnul božskou, získal bys víc obdivovatelů něž s tím mlžením okolo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Párečku, příště dělej průběžnou fotodokumentaci, aby seš vyvaroval takovým komentářům. ;)
 
To že je tenhle model SUPER, to je nepopiratelné!
Jen Škoda, že doufáš že nás opiješ rohlíkem. Hradba = špejle?? A z čeho máš pak pergolu před hlavní budovou?? Z vlasů??

Tam ale jde ta velikost celkem vidět, takže je jasné že ta konstrukce je z něčeho tenšího to dá rozum. Když to drží na dlaní, je jasné že je to velice titěrné. Jestli je modelář, tak ví jak to barvit, kdo to zná, pro toho to není nic nepochopitelného. Taky jsem kdysi lepil modýlky, stavěl baráčky a barvil figurky. Sám mám mnoho figurek a vypadají dost dobře, kupoval jsem si na ně hafo štětečků s miniaturními hlavicemi. Nejdřív to stříkne základním nátěrem, pak obarví hrubý základ. Mám dojem že to šmirgnul voskem. Ostatně postuje i další výtvory, tam jde vidět že už něco dělal. Jeden můj známý, se kterým jsme hráli figurkovky dělá tetování. No a ten bořík to tak nabarví že tomu nikdo pořádně nevěří. Tak jako tak, někdo to musel udělat, tak proč by to nebyla párečkova práce??
 
No já tu božskou klidně kápnu,ale k čemu se tedy mám přiznat? V čem vidíš mé mlžení a lhaní? :D
Už loni jsem tu psal,že jsem amatérský modelář.Použité materiály jsem popsal-pergola je z drátu.Pro úplnost-na ty výplně oken jsem manželce ostříhal smeták,nic jiného tak tenkého a pevného jsem doma nenašel :hoj:
Barev mám doma 3 krabice a asi 30 štětců.Jinak ta hradba je skutečně ze špejlí,té metodě stínování se říká "tupování suchým štětcem".
Na důkaz sem mohu dát i jiné mé výtvory-jsou i menší a daleko detajlnější.Nebo mi dej adresu a já ti pevnost pošlu domů poštou,ať si jí můžeš pořádně prohlédnout zblízka a třeba i rozebrat :D
A zadání znělo:Cílem je vytvořit nejoriginálnější pevnost, vzhledově podobnou wesťácké.
Já pojal tu originalitu tak,že jsem jí udělal podobnou co nejvíce.
 

DeletedUser3706

Guest
Pak ovšem musím jen smeknout klobouk a říct...Kdo umí, ten umí"...tohle je tak neuvěřitelně precizní , že až člověk váhá uvěřit.
Jáko když kouzlí David Coperfíld..
:-))
 

DeletedUser

Guest
Párku nechceš začít modelovat masky v hollywoodu?Zařídím ti tam job:)
 

DeletedUser16532

Guest
Páreček to má nádherné a nepochopím ,že někdo tomu nevěří ,že si to dělal .....doufám a věřím,že to vyhraješ....
 

DeletedUser9371

Guest
No ono to vypadalo poprvé, jak to vložil jako fotomontáž. Teprve až dodal důkaz a vysvětlil nám to ? Teprve pak já, nevěřící Tomáš jsem uvěřil a věřím. Nehledě jsem se jako fér hráč jemu za svou podezřívavost i omluvil a stydím se. Nespím v tuto brzkou hodinu, klečím v kostele, pláči sůl a modlím se za odpuštění (ale jen v kostele ve hře). A hlavně mě mrzí, že můj výrobek z rozbitého skla (akvárko) jsem vyrobil ne ve střítlivém stavu na Nový rok 2013. Ale co, příště se polepším. Nehledě ? Vyhrál jsem soutěž tím, že jsem se zúčastnil a ještě jen tak tak na poslední chvíli. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
abys příště porazil párka,budeš muset postavit opravdovou pevnost a netočit vánoční příběh,ale vánoční film o westu:)
 

DeletedUser

Guest
I já jsem zprvu nevěřil. Ale teď tomu věřím. I já se musím omluvit za mojí podezřívavost. Párečku, jsi velmi dobrý modelář. Tohle se jen tak nevidí.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj máš to fakt hezký moc se mi to líbí a jestli se múžu zeptat jak si to dlouho dělal
 
Pro poslední pochybovače dávám fotku jiného modelu i s rukou pro představu velikosti-figura má necelé 4 cm a ty muchomůrky 1mm :hoj:



Jinak pevnost jsem udělal přes svátky,ale přesný počet hodin nevím.
 

DeletedUser9371

Guest
Pecka, mlčím a nic už nebudu vyrábět. :D
Jsi úžasný, jako kdysi jeden voják se mnou na vojně, za minulého režimu. Úžasné miniatury ze zápalek, čehokoli. Prodával to po hospodách na vycházkách a my to svorně a společně propíjeli. Dokázal dělat ze zápalek, hlaviček a opalováním zápalek i portréty, naprosto dokonalé podle fotky z vojenské knížky či "občanky".
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru