• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

páreček

DeletedUser15952

Guest
Ty všem vyfoukneš naděje na výhru jak v soutěži o pevnost tak i tady. :(
 

DeletedUser9371

Guest
A o tom to je. Jak psal McBracey, kdo umí ? Umí. Já osobně už mám vítěze a rád ho podpořím hlasem. Ale jak už jsem psal, ocenil bych všechny hráče, už jen proto, že se zúčastnili. Alespoň malou "cetkou". :)
 

DeletedUser15256

Guest
Naděje umírá poslední :)

Jako doufám, že hodnotí support a né veřejné hlasování. To bych se na to vybodl, postovat všude, aby mi někdo poslal hlas, bože to snad ne :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Krossno,podpořit sice hlasem můžeš kohokoliv,ale obě soutěže budou posuzovat jen moderátoři.
 

DeletedUser

Guest
Ty všem vyfoukneš naděje na výhru jak v soutěži o pevnost tak i tady. :(

Já bych to tak černě neviděl. V soutěži o pevnost bude nejspíše první, ale v soutěži o psaní tady má několik konkurentů. Ale příběh není špatný, naopak je velmi dobrý.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kde na tom vidíš porušenou délku? Já tedy ne. Kdybych tohle napsal na papír, tak se to určitě na jednu stránku A4 vejde.
 

DeletedUser

Guest
Moc to hrotíte lidi.No tak buřtík obě soutěže vyhraje no:) Sice nevím co s tím vším bude dělat...ale přejme mu to.
 

DeletedUser16532

Guest
Párečku tak tohle se ti povedlo ....smála jsem se a smála .....jinak jsem slyšela,že se ti to stalo opravdu na Westu ,že to nebylo vymyšlené ???,
 
Nahoru