• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přebytek peněz

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj. Spousta hráčů se bude divit, nebo smát. Ale už nevím co s penězi. Mám nakoupeny nejlepší zbraně a oblečení, které potřebuji, nebo budu potřebovat. Město je hotové, banka plná. Asi budu muset kupovat podřadné předměty. Někdo mi bude kontrovat tím, že přijdou pevnosti, ale to vyřeší problém jen na chvíli a maximálně mi to vyprázdní banku. Možná to pro většinu hráčů není aktuální, ale časem bude a pro vyšší lvl už to aktuální je. Myslím že hra na vyšších lvl není domyšlená (např. nové předměty pro ještě lepší práce? není to už nuda?) Asi mi nezbyde nic jiného než si udělat sbírku stetsonů a kabátů :)
 

DeletedUser

Guest
Můžu se zeptat na jakém světě máš takhle nadutou peněženku?
 

DeletedUser

Guest
A mě napadlo se přidat do naší kolonie :) potřebujem peníze a jak je vidno tak ty jich máš hromadu bylo by to dobré a ty by sis mohl koupit nějaké věci do setů. Kontaktuj mě ve hře.
 

DeletedUser

Guest
Někdo mi bude kontrovat tím, že přijdou pevnosti, ale to vyřeší problém jen na chvíli a maximálně mi to vyprázdní banku.

:)
Musím se sice tvářit tajemně, ale
1) banku tam skutečně vyprázdníš
2) pravděpodobně i městskou kasu :) a to stále a dokola... doporučuji si zařídit schopného soupeře, ať to není nuda a jsou nějaké boje.
 

DeletedUser

Guest
:)
2) pravděpodobně i městskou kasu :) a to stále a dokola... doporučuji si zařídit schopného soupeře, ať to není nuda a jsou nějaké boje.

Soupeřů pár mám. Díky. O té kase vím (jen ne že stále dokola-zajímavé :) ), bylo to v příspěvku Dr. Lizzarda v oznámeních, než jste to smazali. Proč jste to smazali? Omlouvám se za OT
 

DeletedUser

Guest
Stále dokola, pokud se chcete něčeho účastnit (ale v kontrole celé mapy bude asi největší legrace :)) a poměrně velké částky (asi srovnatelné s drahou výbavou).
Smazali jsme to na základě nařízení z vyšších míst, čili se k tomu více nebudu vyjadřovat, stejně tak jakékoliv věci, které jsem psal, jsou pouze mé osobní dedukce :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Jasi: Já třeba nakupuju stádo koní :) Ono je sice hezký, že po příštím updatu ty peníze využiješ, ale to neřeší tvůj problém, protože do té doby je nemáš kam cpát. Takže na tvým místě bych nejprve nakupoval věci, který ještě nemáš (třeba někdy budou potřeba na nějakej quest) a až budeš mít úplně všecko, tak začni nakupovat třeba to stádo koní :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru