• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Předvelikonoční "srazík" hráčů.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Předvelikonoční sraz hráčů Praha 6

G170248.gif
Předvelikonoční pivko či káva.
G170218.gif


Takže "Westmeni a Westmenky", je tady další sraz hráčů všech světů. Jen tak, pokec s přáteli i nepřáteli ve hře o hře i o našich běžných, reálných životech.
Doufám, že z "poza anonymity za monitory" vylezou a dorazí i aktéři rozbrojů ve vztazích (ve hře) na sedmičce a srovnáme osobně z "očiček do očiček" společný postup v boji proti alianci SP, kterou jsme tímto nechali ovládnout pevnosti na celé mapě sedmičky a skvěle pokecáme.

Kdy ? 23. březen 2012

V kolik ? Začínáme cca od 16:00 hodin. (není podmínkou, slézáme se vždy celý večer)

Kde ? http://www.baccara-club.cz/ Praha 6 Dejvice v ulici Kyjevská 3 Baccara club (cca 200 m od konečná metra A Dejvická)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Kdo dorazí ?

Krosna33, Gerlik, Sarpan, Livie, Nyo, Helen Lou, Johny 5, Freezová, Ted Bandy, Edai, Dinkyprdop,
Kdo bude chtít zajistit ubytování na Praze 6 (přespat, levně) se musí ozvat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5341

Guest
Hmm nechám to projít CML a uvidím. Láká mě výlet. :klubun:
 

DeletedUser9371

Guest
Hola hola, pivo volá. I ta Cola holá volá hola hola. :D

"Houkněte sem do příspěvku, kdo má zájem o "živý" pokec.
 

DeletedUser9835

Guest
No mám noční,takže možná kouknu do 18:30 neslibuju nic ale
 

DeletedUser

Guest
Škoda, docela bych zašel, mám to z Kladna kousek:klubun:, ale 23. března jsem bohužel v práci na 24 hod.:tom:
 

DeletedUser2347

Guest
Už jsem dlouho nebyla v Praze a tak i když mi problémy S7 nic neříkají (jsem prostě ten prehistorik z S1) asi dorazím i s tím ferneta chtivým edaiem :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Bohužel nedorazím z důvodu zkoušky.. Přeji vám hezkou zábavu a hlavně abyste to ve zdraví přežili :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Stav se Darling, rádi Tě uvidíme. Vesměs chodí stejná "banda". Jsme vzorní a hodní. :D:D
 

DeletedUser2347

Guest
Tak pokud se cestou neztratí měl by z Písku dojet velký Sjendičkář Charlestone ;-)

a píšu to sem já, neboť má chuděra asi bloklou IP :D
 

DeletedUser15274

Guest
horší pajzl kolem Dejvic bych asi nevymyslel i kdybych se poptal známejch (a že jsem z okolí Dejvic...) ale stejně se asi dostavim

edit: horší je la fuente :D bohužel jsem ale dostal antibiotika, takže se nezjevim :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Seznam hráčů, kteří dorazili na pivko a patří jim díky. :):)[spoil]
Sraz%2023.3.2012%20Praha%206%20prezence.jpg
[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Dobře to dopadlo. Pod stoly nikdo nezůstal. Odcházel jsem mezi posledními a jestli se nepletu, zůstali ještě skalní jedinci Malá Krysa a ještě někdo. :)
 
Nahoru