• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přehled sérií úkolů

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Úkoly
Úvodník - Úroveň 1
Hon zločinců - Úroveň 2
Erikův útěk - Úroveň 3
Pony-express - Úroveň 3
Ohnivé srdce - Úroveň 5
Stádo dobytka - Úroveň 8
Henryho narozeniny - Úroveň 11
Waupeeho dědeček - Úroveň 14
Joeho - Úroveň 15
Jak připadají svátky - Úroveň 15
Zítřejší titulek - Úroveň 15
Výherní optimalizace - Úroveň 18
Dobře organizované - Úroveň 18
Drahokamy - Úroveň 20
Bob - Úroveň 23
Rozhodnutí - Úroveň 25
Šaty dělají člověka - Úroveň 27
Divoké koně - Úroveň 30
Anděl lásky - Úroveň 30
Lov - Úroveň 33
Velká cesta - Úroveň 35
Způsoby komunikace - Úroveň 35
Daltonova banda - Úroveň 36
Duben - Úroveň 37
Tři řeky - Úroveň 39
Město duchů - Úroveň 40
Poražený - Úroveň 40
Henry Walkerovo speciál - Úroveň 42
Přeprava vězňů - Úroveň 45
Železnice dobývá divoký západ - Úroveň 45
Katčin snubní prsten - Úroveň 46
Hledat poklad - Úroveň 47
John se stěhuje - Úroveň 49
Útěk z vězení - Úroveň 60
Loupežná výprava - Úroveň 67
Krádež uměleckých předmětů - Úroveň 75

Ostatní úkoly
Valentýn - Úroveň 10 (nutno splnit úkoly Anděl lásky)
Taktika duelu - (nutno splnit úkoly Joeho)
Maličkosti
Díkůvzdání
Vánoce 2009
Prsten
Paladin (Apríl 2010)
Velikonoce 2010
Den nezávislosti - Úroveň 10
Halloween 2010
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Úvodník

(Úvodník)
Barman Henry Walker: Vítej v mém salónu. Jmenuji se Henry Walker a jsem barman. Ty jsi tu nový, že? Chceš si vydělat pár dolarů? Vidíš toho chlápka u pokerového stolu? Lidé mu říkají Falešný John. Právě jsem ho viděl, jak si opět vytáhl eso z rukávu. Nemám rád, když jsou v mém salónu podvodníci. Můžeš ho prosím, vyhodit? Dám ti za to 5 dolarů.

Cíl: Poraž Falešného Johna
Odměna: $ 5

Barman Henry Walker: Děkuji ti, zde máš 5 Dolarů.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nedostatek tabáku)
Barman Henry Walker : Ahoj, jsi tu znovu. Mám trochu problém. Nemám už žádný tabák a zoufale nějaký potřebuji. Dokud je v salonu otevřeno, nemůžu odejít a nějaký si obstarat. Můžeš prosím jít na nejbližší tabákové plantáže a přinést mi tabákové listy?

Cíl: Utrhni list tabáku (práce Sklízet tabák)
Odměna: 1 schopnost, 2 zkušenosti

Barman Henry Walker : Děkuji, věděl jsem, že se na tebe mohu spolehnout! Hosté už začali být nedočkaví.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Plašit vrány)
Barman Henry Walker : Zdravím tě! Jsem rád, že tě vidím. Musím tě zase požádat o laskavost. Vrány tento rok působí velké škody. Mohl bys prosím jít do polí a zbavit se jich?

Cíl: 10 minut plašit ptáky z pole (práce Plašit ptáky z pole)
Odměna: 2 schopnosti, $ 7

Barman Henry Walker : Děkuji, zde je malé dýško pro tebe.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Čerstvá ryba)
Barman Henry Walker : Ahoj! Právě jsem zjistil, že všechny moje ryby jsou zkažené. Potřebuju rychle novou rybu. Mohl bys prosím zajít k řece a ulovit mi pstruha? Zachránilo by mi to den.

Cíl: Chyť 1 pstruha (práce Chytat ryby x Rybolov)
Odměna: $ 10

Barman Henry Walker : Ah, čerstvý pstruh. Hned zapnu troubu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vzestupná úroveň)
Barman Henry Walker : Ještě pořád jsi trochu slabší v kostech, přijď až budeš silnější.

Cíl: Dosáhni úrovně 2
Odměna: $ 15

Barman Henry Walker : Nyní jsi připraven na Velký svět. Vrátím se, až budu mít pro tebe nové úkoly.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Výdělek)
Barman Henry Walker : Vypadáš znaveně. Při práci na sluníčku, bys měl nosit nějakou přikrývku hlavy. Prodám ti tuhle čepici za kamarádskou cenu. Spokojím se ze 40ti dolary.

Cíl: Přines $ 40
Odměna: šedá čepice

Barman Henry Walker : Díky za dolary, tady máš čepici. Udělá tě odolnějším.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Čerstvý cukr)
Barman Henry Walker : Koukni na oblohu. Vidíš ty velké tmavé mraky? Vsadil bych se, že dnes v noci bude pršet. Právě sklízejí cukrovou třtinu. Znám majitele plantáže. Potřeboval by pár pomocných rukou, aby stihl sklidit než přijde bouřka.

Cíl: Tluč 40 minut cukrovou třtinu (práce Tlouct cukrovou třtinu)
Odměna: $ 5

Barman Henry Walker : Aaa! Slyšel jsem, že jsi na plantáži odvedl skvělou práci. Výborně!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vyčištěné boty)
Barman Henry Walker : Po dešti je snadné si rychle přijít k pár dolarům. Hodně lidí má boty špinavé od bláta, stačí jít ven na ulici a naleštit jim boty.

Cíl: 1 hodinu čistit boty (práce Čistit boty)
Odměna: 5 zkušeností

Barman Henry Walker : Ale, boty vyčištěny? Tady, dej si něco k pití!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Výtržnictví)
Barman Henry Walker : Garry začíná působit problémy. Chodí sem často a taky se často opije. Potom je nepříjemný na jiné zákazníky. Už jsi mi pomohl s Falešným Johnem.

Zapotřebí: Poraž Garry
Odměna: Červený šátek

Barman Henry Walker : Děkuji ti! Na nějakou dobu sem dostane zákaz. Pravděpodobně mi bude stát zítra celý den u dveří, aby se mohl omluvit. Tady, vezmi si tenhle šátek jako odměnu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Hon zločinců

(Hledání)
Šerif John Fitzburn: Ahoj, já jsem John Fitzburn a jsem šerifem tohoto města. Tomu hráči, který podváděl jsi dal pár dobrých ran. Vypadá to, že budeš dobrý rváč v salónech. Opravdu by se mi hodila tvá pomoc. Dva darebáci nám tu dělají problémy. Okrádají farmáře a přepadávají pocestné. Mohl bys rozvěsit tyto plakáty? Pokud ti nějaké zůstanou, přines mi je.

Cíl: Rozdej tolik plakátů, až ti zbudou dva kousky (práce Vylepovat plakáty)
Odměna: rozbitý džbán

Šerif John Fitzburn: Děkuji ti za pomoc. Mám tu pro tebe odměnu. Rozbitý hliněný džbán ti pomůže na tvých cestách.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Malého nádeníka)
Šerif John Fitzburn: Plakáty se vyplatily. Dostal jsem zprávy, že jeden z těch chlapů se skrývá v nějaké boudě tady ve městě. Je velmi malý a bude ti určitě mířit jenom na ruce. Jsem si jist, že s ním nebudeš mít velké problémy, pokud při souboji použiješ rozbitý džbán. On pravděpodobně nebude mít žádnou zbraň. Jdi po něm!

Cíl: Poraž malého nádeníka
Odměna: 30 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Velmi dobře, máme prvního zločince.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Hledání - část druhá)
Šerif John Fitzburn: O tom druhém darebákovi jsem nic nevyzvěděl. V dnešních novinách je jeho obrázek. Pomoz s rozdáváním novin, třeba se o něm něco ještě dozvíme.

Cíl: Rozdej co nejvíc novin, až ti zbudou tři kusy (práce Prodávat noviny x Tisknout noviny *West star*)
Odměna: 35 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Výborná práce. Doufám, že se to vyplatilo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Velkého nádeníka)
Šerif John Fitzburn: To hledání se vyplatilo. Ten nádeník byl viděn na farmě na kraji města. Pokus se ho zadržet.

Cíl: Poraž velkého nádeníka
Odměna: pouta

Šerif John Fitzburn: Výborně! Na, ty můžeš použít při dalším lovu zločinců. Jistě se ti budou hodit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Erikův útěk

(Darebáctví)
Marie Roalstad: Hej ty! Pojď sem. Podle toho, jak jsi oblečený, jsem si jista, že potřebuješ práci. Myslím, že mám něco, co by se ti líbilo. Hezkou práci. Vidíš tamhle ten prasečí chlívek? Hledají někoho, kdo by ho vykydal. A až to budeš mít, můžeš mi přinést šunku. Má rada samozřejmě není zadarmo.

Cíl: Přines Marii šunku (práce Pečovat o prasata)
Odměna: 20 zkušeností

Marie Roalstad: Eh, hrozně smrdíš...ale šunka voní nádherně. Děkuji!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Bavlna)
Marie Roalstad: Opravdu víš, co opravdová práce znamená. A abys neztratil styk s reálným světem, mám pro tebe další práci. Blízko jsou bavlníkové plantáže. Hledají nějaké pracovníky. Pokud jsi dobrý, mohl bys mi přinést nějakou tu bavlnu. Hlídač nemůže mít určitě oči všude...

Cíl: Přines Marii dvě bavlny (práce Sklízet bavlnu)
Odměna: 25 zkušeností

Marie Roalstad: To je prvotřídní bavlna. Dobrá práce! Utkám je do silných vláken a upletu ti krásné pončo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Polní práce)
Marie Roalstad: Ještě nemám hotové pončo. Musíš ještě chvíli počkat. Ale než si sem sedneš a budeš čekat, doporučuji ti, aby ses zastavil na polích a pomohl jim. Přines mi, prosím, nějaké obilí, upeču pro tebe můj úžasný chléb.

Cíl: Dones Marii dvě obilí (práce Sklízet obilí)
Odměna: 30 zkušeností

Marie Roalstad: Při práci na poli člověku vyhládne...ale ještě jsem neviděla nikoho se tak cpát jako tebe. Bylo by od tebe milé, kdybys mi nechal jeden vdolek.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Erik)
Marie Roalstad: Můj bratr Erik to zase zvoral a musel zdrhnout z města. Je to hodný chlapec, ale ukradl koně…dobrá, byl to kůň šerifa Fitzburnse. To nebylo moc chytré. Nyní je celé město zasypáno plakáty s odměnou a já nechci, aby nějaký darebný lovec odměn šel a ublížil tomu dítěti jen kvůli pár dolarům. Prosím, mohl by ses těch plakátů zbavit? Jsem si jistá, že až se vrátíš, pončo bude hotové.

Cíl: Strhej dolu tolik plakátů, dokud nebudeš mít tři (práce Vylepovat plakáty)
Odměna: 20 zkušeností, červené pončo

Marie Roalstad: Nemůžu ani vyjádřit, jak moc jsem šťastná! Chci ti darovat tohle krásné pončo. Našlo se ještě kousek červeného barviva. Nevypadá skvěle?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Ponny-Express

(Zpráva pro tebe)
Barman Henry Walker: Hej, zrovna byl v salónu jeden jezdec Pony-expresu. On tě ještě nezná. Měl by ses mu představit, aby ti doručoval zprávy.

Cíl: Potvrď tvou e-mailovou adresu
Odměna: 20 zkušeností, $ 15

Barman Henry Walker: A co je v té obálce? Ale to to někdy s tebou myslí dobře!!! Těch 15 Dolarů se ti jistě bude hodit.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ohnivé srdce

(Tabák)
Waupee: Ahoj, pojď dál a posaď se. Henryho přátelé jsou i moji přátelé. Jmenuji se Waupee. Jsem člen kmene Shawnee. Pojď a ochutnej mou dýmku. Ještě jednou ti děkuji za tabák. Znám jeden speciální recept. Mí předci ho nazvali Skootekitehi. Bílý muž by ho nazval "Ohnivé srdce". Potřebuji hodně ingrediencí. Mohl bys mi je pomoci nalézt. Nejdříve potřebuji 4 listy tabáku.

Cíl: Najdi čtyři listy tabáku (práce Sklízet tabák)
Odměna: 10 zkušeností

Waupee: Díky. Teď máme první přísadu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Havraní pero)
Waupee: Další přísada je havraní pero. Havrani jsou hrdí ptáci. Jsou chytří a mohou mluvit s mými předky. Na poli zkus najít jejich pero. Nezkoušej ho ale vytrhnout z některého ptáka.

Cíl: Najdi havraní pero (práce Plašit ptáky z pole)
Odměna: 15 zkušeností

Waupee: Díky. To máme druhou přísadu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Fazole)
Waupee: Dál potřebuji fazole. Dodají sílu země.

Cíl: Přines mi tři fazole (práce Sbírat fazole)
Odměna: 20 zkušeností

Waupee: Díky. Teď máme už tři přísady.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Cukr)
Waupee: Teď potřebujeme cukr. V cukru se ukrývá světlo ze slunce.

Cíl: Najdi 5 cukrů (práce Tlouct cukrovou třtinu)
Odměna: 25 zkušeností

Waupee: Díky. To máme čtvrtou přísadu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Krocan)
Waupee: Další přísadou je srdce z krocana. Žádný strach, nemusíš ho vyjmout. Jednoduše mi přines celého krocana. Henry vyndá srdce. Zbytek udělá na pánvi.

Cíl: Ulov krocana (práce Lovit krocany)
Odměna: 30 zkušeností

Waupee: Díky. Teď už potřebujeme jen jednu přísadu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Poslední přísada)
Waupee: Poslední ingredience musí být osobní. Tvůj vlas by měl stačit...
jestli si se mnou zakouříš, dozvíš se, proč se tomu říká ohnivé srdce.

Cíl: Dej mi svůj vlas
Odměna: 4 schopnosti Zdraví

Waupee: Wa-sa-bo-goa-skwat-awa!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Pouze sen?)
Waupee: Vidím, že tento zvláštní tabák má na tebe vysoký účinek. Tvá duše byla posílena a jsi připraven na další úkol. Chtěl bych ti říct o Manituovi. Chci, abys mi přinesl nějaké ovoce z Peyote. Z toho ovoce ti připravím jídlo, toto jídlo vytvoří velmi zvláštní sen. Zjeví se Manitu, promluví k tobě a dá ti zvláštní dovednost. Ta dovednost udělá všechny členy tvého kmene vytrvalejší. Můžete ustát každou zimu a nezáleží na tom, jak je drsná. Jsi připraven poznat Manitua?

Cíl: Dones Waupee 5 bobulí (práce Sbírat bobule)
Odměna: 4 dny prémia Více energie, 40 zkušeností

Waupee: Spal jsi příliš dlouho…vidím, že k tobě Manitu promluvil…
Nyní se budeš léčit rychleji a lépe. Manitu bude tvou součástí, jak dlouho budeš chtít.
 

Deleted User - 31870

Guest
Stádo dobytka

(Opravovat ploty)
Šerif John Fitzburn: Bože, jsem unavený. Dnes byl na Simmonově farmě blázinec. Všichni sousedé pomáhali opravit jeho ohradu. Vypadá to, že několik vandalů se tam minulou noc vkradlo. Kéž by se mi dostali do ruky… Stále to ještě nemáme hotové a stádo je všude kolem. Bylo by skvělé, kdybys nám pomohl opravit zbytek ohrady. Ah ano, zapomněl jsem tam někde mé kladivo. Bylo by skvělé, kdybys mi ho donesl.

Cíl: Přines šerifovi kladivo (práce Opravovat ploty)
Odměna: 1 schopnost Opravy

Šerif John Fitzburn: A tady je můj všeuměl. Simmons mi už řekl o tvé velké pomoci. Trochu nemotorný, ale šel jsi do toho tvrdě, jak říkal. A dokonce jsi mi přinesl mé kladivo. Skvěle!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Osel)
Šerif John Fitzburn: Bohužel, nemohli jsme najít Simmonovo stádo. Možná budete mít více štěstí. Prérie je opravdu široká, nemohu tě nechat jít bez zvířete. Potřebuješ alespoň osla.

Cíl: Sežeň osla (dá se koupit v každém městě x najít při práci)
Odměna: 60 zkušeností, $ 15

Šerif John Fitzburn: Hezká herka. Chudáček, vypadá opravdu hladově. Tady je trocha peněz, abys mu mohl koupil něco k jídlu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kukuřice pro kobylu)
Šerif John Fitzburn: Tvrdohlavá herka. Tvé obilí ho vůbec nenadchlo. Sežeň pár šťavnatých kukuřičných palic.

Cíl: Sežeň tři kukuřičné klasy (práce Sbírat kukuřici)
Odměna: 20 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Tu žere. Jsi připraven na novou úlohu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Stádo)
Šerif John Fitzburn: Právě jsem tě chtěl poslat do prérie, abys našel Simmonovo stádo. Ale dostal jsem dopis, že se našli na McLainových jatkách. Hádám, že se někdo snažil vydělat pár babek. Štěstí, že McLain na to přišel. Mohl bys, prosím, přivést stádo zpět na Simmonovu farmu? A když už budeš u McLaina, mohl bys mi přinést pár bifteků.

Cíl: Zachraň stádo a dones s sebou dva bifteky (práce Hnát krávy)
Odměna: 90 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Skvělé, stádo je zpátky na svém místě.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Cejchování)
Šerif John Fitzburn: Aby se už nic takového nestalo, chce dnes stádo ocejchovat Simmons. Pomoz mu s tím.

Cíl: Ocejchuj stádo a přines kraví roh (práce Značkovat dobytek)
Odměna: $ 75

Šerif John Fitzburn: Vidím, že jsi od něj dostal kraví roh.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Ostnatý drát)
Šerif John Fitzburn: Před chvílí jsem mluvil s Henrym o té příhodě. Přišel s nápadem použít ostnatý drát, aby stádo nemohlo tak lehce utéct. Postav se Simmonsem velkou ohradu z ostnatého drátu.

Cíl: Postav ohradu z ostnatého drátu a přines Johnovi dvě role ostnatého drátu (práce Oplocovat ostnatým drátem)
Odměna: hnědé plátěné boty

Šerif John Fitzburn: Jsi hrdina místních farmářů. Simmons mi pro tebe dal toto za tvou pomoc.
 

Deleted User - 31870

Guest
Valentýn

(Žena má své nároky)
Marie Roalstad: Ahoj miláčku! Už dávno jsem si tě všimla, s těma tvýma bystrýma očima a dlouhým… revolverem. Nemyslíš, že je na čase, abys mi dal dárek? Právě teď k téhle příležitosti?

Cíl: Přines havraní pero (práce Plašit ptáky z pole)
Odměna: 25 zkušeností

Marie Roalstad: Pírko… Ty opravdu víš, jak na ženu udělat dojem. Třeba tě napadne ještě něco lepšího, když mě budeš trochu poslouchat…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Co ženy chtějí)
Marie Roalstad: Ženy si samozřejmě stále přejí třpytivé a hlavně drahé věci. Voňavka by se mi například líbila nebo co třeba zla… AU! Už mě nějakou dobu bolí za krkem, protože se mi na mém polštáři tak špatně spí… No, kde jsme to skončili? Ach ano, co si ženy přejí… Jistě jsi pochopil, kam tím mířím.

Cíl: Přines bavlnu na polštář (práce Sbírat bavlnu)
Odměna: 50 zkušeností, náhrdelník lásky

Marie Roalstad: Bavlna?! Na můj polštář?No, ehm, to… to se mi opravdu bude hodit. Vlna je taky pěkně měkká. Vážně jsi mi naslouchal a našel jsi dárek, jaký jsem si opravdu přála. Musím říct, že tenhle dárek od tebe pro mě znamená mnohem víc než nějaká voňavka, kterou by člověk bezhlavě někde koupil, jen aby měl nějaký dárek… Mockrát ti děkuji za tenhle vážně skvělý a mimořádný dárek.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ DLE POHLAVÍ ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Trochu lásky pro osamělého muže)
Šerif John Fitzburn: Ahoj, krásko. Tak se na chvilku posaď ke mně ke stolu a dělej mi společnost. Už jsem dlouho neměl žádnou ženu… u stolu. Právě v tuhle dobu se člověk cítí tak osamělý… Někdo, kdo se postará, uvaří mu dobré jídlo nebo tu prostě jen tak je a naslouchá… Jo jo, to by se mi líbilo.

Cíl: John by od tebe rád dostal šunku (práce Pečovat o prasata)
Odměna: 25 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Ty mi dáš šunku? Vážně?! Jak už je to dlouho, kdy mi naposledy nějaká žena něco darovala. Moc si mě potěšila!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Cukr pro miláčka)
Šerif John Fitzburn: Ahoj, pojď ke mně. Dostal jsem tady nějaké ovoce. Klidně si posluž. Bohužel je trochu kyselé… Kdybych tak měl trochu cukru na oslazení.

Cíl: Přines Johnovi cukr na ovoce (práce Tlouct cukrovou třtinu)
Odměna: 50 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Děkuji ti za ten cukr. Já věděl, že mi pomůžeš. Zatím co si byla pryč, jsem ti obstaral maličkost, jako důkaz mého obdivu. Doufám že tě potěší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Henryho narozeniny

(Bolest zad)
Marie Roalstad: Právě jsem zjistila, že má Henry za pár dní narozeniny. Nikdy by mi o tom neřekl, ale teď pro něj chci připravit obrovskou oslavu. Opravdu si to zaslouží. Samozřejmě také potřebuje pár dárků, ale už jsem dostala skvělý nápad. Henry si neustále stěžuje na bolest v zádech a myslela jsem, že by měl radost z nové, měkké matrace vyrobené z opravdové ovčí vlny. Jediné, co potřebuji je vlna.

Cíl: Přines Marii tři kousky vlny (práce Pást ovce)
Odměna: $ 50

Marie Roalstad: Vlna je krásně hebká. Udělám z ní Henrymu takovou matraci, až si bude myslet, že spí na oblacích.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Mokasíny)
Waupee: Henry má narozeniny? Zajímavé. Můj kmen slaví narození dítěte po několik dní stejně jako důležité události v životě člověka. Ale neslavíme každoročně narozeniny jako vy, běloši. Obstarej mi nějakou kůži. Udělám Henrymu mokasíny.

Cíl: Waupee chce dva kusy kůže (práce Vydělávání kůže)
Odměna: $ 50

Waupee: Kůže je nejvyšší kvality. Henry už nebude chtít nosit nic jiného než mokasíny.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vlajka Unie)
Šerif John Fitzburn: Výborně! Miluji tento druh oslav! Ale myslím, že bych o tom neměl mluvit tak nahlas. Jaký dárek Henrymu dám…mělo by to být něco zvláštního. Nech mě přemýšlet…no, jistě! Henry se ptal po vlajce pro bar. No, jsem šerif, nikoliv guvernér. Ale ty…mám nápad. Kousek od města je pevnost. Vsadím na to krk, že vojáci používají vlajku, aby se s ní v noci přikrývali. Nemyslím si, že by si všimli, že jim vlajka chybí. Jsem si jist, že bys mi mohl pomoct.

Cíl: Přines Johnovi vlajku Unie (práce Hlídat pevnost)
Odměna: 180 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Věděl jsem, že to zvládneš! Díky. Uvidíme se na oslavě.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Další dar)
Barman Henry Walker : Děkuji, toto je opravdu skvělé překvapení! A překrásné dárky, které jste koupili. Pojďme se všichni napít, na mě, samozřejmě! Ale teď k tobě…slyšel jsem, že jsi hodně pomohl získat dárky. Marii, Waupeemu, Johnovi, nedívej se tak nevinně. Myslím si, že tady náš přítel si zaslouží také malé překvapení. Pro změnu teď nic nemusíš dělat, jen přijmi tento dar.

Cíl: Splnit tento úkol
Odměna: šedá buřinka

Barman Henry Walker: Tuto krásnou buřinku, nosil už můj otec. Vypadá ještě velice dobře. Tak, a teď jde další runda na mě...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Waupeeho dědeček

(Zelený dým)
Waupee: Jsem rád, že tě zase vidím. Bohužel, musím jít. Dnes jdu navštívit Wapameepta, mého dědu. Je to velmi moudrý muž. Říkal jsem mu o tobě a rád by tě poznal. Přesto bys měl být opatrný, v jeho dýmce jsou nějaké divné byliny. Často to je až moc pro bílou tvář.

Cíl: Získej devět bodů v schopnosti "Houževnatost"
Odměna: 45 zkušeností

Waupee: Dobrá, vypadá to, že by ti měly ty bylinky pomoci a ne škodit.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zlatý sokol)
Waupee: Můj dědeček mě poprosil, abych mu donesl kůži. Zrovna se suší u řeky. Pomoz mi při jejím vydělání a když už budeme u řeky, tak můžeme rovnou nachytat pár ryb pro babiččinu kuchyni.

Cíl: Obstarej tři kůže a tři pstruhy (práce Vydělávat kůže ; Chytat ryby x Rybolov)
Odměna: 60 zkušeností

Waupee: Abys prokázal svou hodnotu, mohl bys navrátit ukradený talisman. Před pár týdny ukradl zloděj malou pozlacenou dřevěnou mušli jestřába ze stanu mé babičky. Tento talisman má pro něj i celý kmen zvláštní význam. Byl by ti navěky vděčný, pokud bys ho nějak mohl nalézt a vrátit ho.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Krádež)
Waupee: Až dokončíš úkol, vždy se můžeš vrátit k Waupeeho dědečkovi. Dovolí ti použít znovu schopnostní body. Abys tak učinil, klikni na obrázek šamana v menu schopností.

Cíl: Najdi sošku zlatého sokola (splnit úkol Waupeeho dědeček - Ukrást zpět)
Odměna: 70 zkušeností

Waupee: Velice děkuji! Má rodina je ti zavázána.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Ukrást zpět)
Barman Henry Walker: Jestli ti mohu pomoci najít sošku? Myslím, že ano. Nějaký zelenáč nedávno přišel do mého salónu. Vyprávěl, že našel indiánský poklad a že je teď bohatý. Chtěl jet do New Orleans. Myslel jsem, že to říkal jen proto, aby ohromil Marii. Je stále ještě v hotelu tady ve městě. Zvláštní, že ještě neodjel.

Cíl: Porazit zloděje
Odměna: 50 zkušeností, $ 30

Barman Henry Walker: Bohužel u sebe neměl sošku. Asi ji ztratil nebo prodal. To je ale smůla.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Ukrást zpět)
Marie Roalstad: Oh, tohle je soška, kterou hledáš? Opravdu byl hodně hloupý. Hodiny mi vyprávěl, jak je tenhle zlatý pták drahý a jak na něm zbohatne. Potřeboval jen jedno pořádné objetí, aby se stal zase chudým chlapem. Co mi dáš za toho zlatého sokola?

Cíl: Dej Marii 170 dolarů a modrý šátek (dá se koupit ve městě x najít při práci)
Odměna: zlatý sokol

Marie Roalstad: Tady, prosím vem si tu sošku. Doufám, že novému majiteli přinese více štěstí.
 

Deleted User - 31870

Guest
Joeho

(Rváč)
Barman Henry Walker: Omlouvám se za ten nepořádek v salónu. Včera tu tři cizinci pěkně řádili. Nejdříve byli milí a vypili pár drinků a taky štědře zaplatili. Myslím, že nedávno přišli k dobrým penězům. Každopádně začali být k zlosti při pokeru. Byl tu Frank. Myslím, že ho neznáš – je to pokerový šampion. Samozřejmě je obral. Nejdřív mluvili o štěstí, ale s každým dalším prohraným kolem hněv narůstal. Když pak měl Frank full house, nařkli ho z podvádění a hodili po něm láhev. Samozřejmě jsem se do toho vložil. Jednoho jsem vzal za límec a vyhodil. Druhý po mně hodil židli, ale trefil moji polici. Pak jsem sáhnul pod pult a vyndal brokovnici. Ti další dva pak hned utekli, ale včera v noci mi oknem proletěla židle. Jsem si jistý, že to byli ti tři cizinci. Zkus o nich něco zjistit. Měli by teď u řeky hledat zlato.

Cíl: Najdi kočičí zlato (práce Hledat zlato)
Odměna: 50 zkušeností

Barman Henry Walker: Zajímavé. Vypadá to, že tu jsou stále kolem a čekají na muže, jménem Joe. Měli bychom opravdu toho zjistit více.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Správné oblečení)
Barman Henry Walker: Pátral jsem a zjistil jsem, že ten Joe shromažďuje lidi. Každý, koho to zajímá, by měl přijít do lesa a měl by mít černou čepici, předstírat, že je dřevorubec. Měl by ses pokusit najít černou čelenku.

Cíl: Sežeň si černou čelenku a nasaď si ji (dá se koupit ve městě x najít při práci)
Odměna: 40 zkušeností

Barman Henry Walker: Velmi dobře!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Setkání v lese)
Barman Henry Walker: Dobře, teď můžeš jít do lesa a pokácet pár stromů.

Cíl: Sežeň dřevěné prkno (práce Kácení stromů x Plavit dřevo x Mýtit les)
Odměna: 30 zkušeností

Barman Henry Walker: Skutečně tam nikdo nebyl? Někdo mi musel dát úmyslně špatné informace.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(3 nádeníci)
Barman Henry Walker: Sakra, někdo tě sledoval, přichází dva nádeníci. Já si vezmu toho velkého a ty si vezmi toho menšího.

Cíl: Vyhraj nad nádeníkem
Odměna: 60 zkušeností

Barman Henry Walker: Skvěle, dostali pořádnou lekci. Musíme zjistit, co chystali. Měl bys promluvit s Marií. Snad dokáže využít svůj šarm a něco zjistit.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(3 nádeníci)
Marie Roalstad: Ahoj, Henry mi tě poslal, abys zjistil něco více o Joe? Mohu ti pomoci, ale je to velké riziko, takže to nebude zadarmo. Teď mám trochu problémy s jednou dámou. Prosím, přines mi pár otrávených bobulí. Myslím, že jí to bude chutnat… také chci 200 dolarů za tu informaci.

Cíl: Obstarej 3 bobule a 200 dolarů (práce Sbírat bobule)
Odměna: 50 zkušeností

Marie Roalstad: "Naneštěstí" jsem narazil na ulici na Joe´ho a zjistil jsem pár zajímavých věcí. Joe je vůdce skupiny dřevorubců. Hodně měst v okolí dřevo hodně potřebuje a on doufá, že postaví obchod se dřevem. On a jeho muži se snaží vyděsit dřevorubce v okolí. Dokonce zapalují lesy.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Dřevo)
Barman Henry Walker: Můžeme se pokusit vylákat Joeho z jeho skrýše tím, že ho vyprovokujeme. Můžeš pokácet dřevo a rozdat zde přítomným osadníkům. Určitě to upoutá jeho pozornost.

Cíl: Sežeň osm dřevěných prken (práce Kácení stromů x Plavit dřevo x Mýtit les)
Odměna: 25 zkušeností

Barman Henry Walker: Velmi dobře!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Joeho)
Barman Henry Walker: Joe na tebe čeká před kostelem. Ukaž mu, co v tobě vězí.

Cíl: Poraž Joe´ho
Odměna: zelená košile

Barman Henry Walker: Velmi dobře!
 

Deleted User - 31870

Guest
Jak připadají svátky

(Je co oslavovat I)
Barman Henry Walker: Rád bych brzy oslavil pětiletou existenci svého baru. Potřebuju k tomu ale ještě pár věcí, aby to byla skvělá párty. Nejlíp mi pomůžeš, když mi nejdřív přineseš trochu cukru a bobulí, abych mohl nabídnout svoji první vlastnoručně pálenou kořalku.

Cíl: Dones Henrymu Walkerovi 3 bobule a 3 pytle cukru (práce Sbírat bobule; Tlouct cukrovou třtinu)
Odměna: 50 zkušeností, $ 25

Barman Henry Walker: No, doufám, že z mojí kořalky bude něco mimořádného... Mimořádně dobrého samozřejmě! Ale jo, ono se to povede.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Je co oslavovat II)
Barman Henry Walker: Chtěl jsem pro svou oslavu vyzkoušet nový recept, který mi doporučil Waupee. Potřebuju k tomu ale trochu kukuřice. Můžeš mi nějakou sehnat?

Cíl: Dones Henrymu Walkerovi 3 kukuřičné klasy (práce Sbírat kukuřici)
Odměna: 25 zkušeností, $ 50

Barman Henry Walker: To je ale pěkné. Waupee říkal, že mám kukuřičná zrnka usušit a pak je smažit v tuku. Pak se má něco stát... Ale co?!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Je co oslavovat III)
Barman Henry Walker: Téda, to byla docela překvapení s tou kukuřicí... Ale se solí nebo cukrem ten „popcorn“ chutná vlastně docela dobře. Vyvěs teď ale prosím ještě ve městě pár plakátů, aby každý věděl, že plánuju oslavu.

Cíl: Vyvěšuj pro Henryho Walkera 6 hodin plakáty (práce Vylepovat plakáty)
Odměna: 75 zkušeností

Barman Henry Walker: Ha, teď každý darebák ví, co se bude dít!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Je co oslavovat IV)
Barman Henry Walker: Tak, teď už potřebuju jenom kousek masa, abych všechny nasytil. Nejlepší by asi byl taky nějaký výběr pokrmů. Co třeba vepřové, krocan a biftek? To by šlo, ne? Tak mi prosím od každého masa trochu sežeň, abych to mohl včas připravit.

Cíl: Dones Henrymu 1 krocana, 2 šunky a 2 bifteky (práce Lovit krocany; Pečovat o prasata; Hnát krávy)
Odměna: 100 zkušeností, $ 75

Barman Henry Walker: Maso, alkohol a přílohy... Myslím, že tak už oslavě nestojí nic v cestě.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Den poté)
Barman Henry Walker: Ach, moje hlava... To byla ale oslava... Bohužel ale přišlo i pár divných vtipálků, kteří teď nechtějí z hospody odejít. Mohl bys mi pomoct a vyhodit i ty poslední zbývající hosty? Nemusíš k nim ani být nijak zvlášť citlivý... Ti už stejně nic nepoznají.

Cíl: Henry Walker chce, abys posledního opilce vyhodil z baru
Odměna: 150 zkušeností, $ 150

Barman Henry Walker: Tak, konečně zase klid... Zase brzo přijď, ale teď si musím odpočinout.
 

Deleted User - 31870

Guest
Zítřejší titulek

(V ulicích klid)
Barman Henry Walker : Ahoj. Momentálně se ve městě prostě nic neděje. Vlastně je to docela hezké, ale jeden můj přítel je novinový reportér a nemá teď o čem psát. Prokázal bys mu opravdu velkou laskavost, kdyby ses mohl trochu postarat o náladu ve městě. Promluv si trochu s Bobem vzadu... Však mi ještě dluží peníze!

Cíl: Henry Walker chce, abys zmlátil Boba
Odměna: 25 zkušeností

Barman Henry Walker: Ha, to bude pro Boba lekce! A můj přítel zase má o čem psát. Dvě mouchy jednou ranou.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Postaven na ulici)
Barman Henry Walker: Redaktor, pro kterého můj přítel pracoval, vyčmuchal, že článek, který můj přítel napsal, byla domluvená hra s tebou, a prostě ho vyhodil. Můj přítel by teď chtěl psát svoje vlastní noviny. Můžeš mu s tím trochu pomoct?

Cíl: Máš pro přítele Henryho Walkera 4 hodiny tisknout noviny (práce Tisknout noviny *West star*)
Odměna: 50 zkušeností

Barman Henry Walker: No, teď už zbývá jenom doufat, že ty noviny bude taky někdo kupovat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zvláštní vydání, zvláštní vydání)
Barman Henry Walker: Noviny bohužel neběží tak, jak můj přítel doufal. Když mu ovšem pomůžeš, budou noviny jistě úspěšné. Až budeš s prací hotový, přines mi taky pár exemplářů. Vezmu si hned pár navíc pro dobrou věc.

Cíl: Henry Walker chce, abys prodával noviny a přinesl mu patery noviny (práce Prodávat noviny x Tisknout noviny *West star*)
Odměna: 50 zkušeností, $ 25

Barman Henry Walker: No, tak nějak chápu, proč tyhle noviny nikdo nechce číst. Myslím, že bych svého přítele měl přemluvit ke změně povolání. K povolání, které nevyžaduje, aby psal...
 

Deleted User - 31870

Guest
Výherní optimalizace

(Bídná mzda)
Marie Roalstad: Už tě pozoruji delší dobu, jak tu makáš za pár floků. Přitom stačí znát pár fíglů, jak si vydělat víc peněz, najít více produktů a předmětů.
Uděláme si malý test: Jdi prodávat noviny a dones mi jeden kus, až budeš hotový. Potom ti prozradím pár triků a pak zase půjdeš prodávat noviny. Sám uvidíš ten rozdíl.

Cíl: Přines Marii noviny (práce Prodávat noviny x Tisknout noviny *West star*)
Odměna: 20 zkušeností, 3 dny prémia "Větší příjem"

Marie Roalstad: Děkuji ti za ty noviny. Teď moje rady: neoblékej se jako strašák do zelí, když žádáš o práci. Když budeš čistě náhodou zrovna vykoupaný, dělá to také dobrý dojem. A prosím tě, v žádném případě si nekousej nehty a nedloubej se v nose! Koukej se předákovi přímo do očí a buď sebevědomý. Garantuji ti, že ti lépe zaplatí.
Ale to není vše. Nebuď tak zasněný, protože je spousta možností najít spoustu předmětů a produktů.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Lehce vydělané peníze)
Marie Roalstad: Přines ještě Henrymu, Johnovi a Waupee noviny. Dej na mé rady.

Cíl: Přines Marii troje noviny (práce Prodávat noviny x Tisknout noviny *West star*)
Odměna: 60 zkušeností

Marie Roalstad: To šlo docela snadno, nebo ne? Takže nezapomeň: častěji používej vodu a mýdlo a nerýpej se v nose.
 

Deleted User - 31870

Guest
Dobře organizované

(Šťavnaté bifteky)
Barman Henry Walker: Chci potěšit mé přátele John, Maria a Waupee. Nejen že jsou to mí nejlepší přátelé, jsou i mými nejlepšími zákazníky, chtěl bych jim poděkovat výborným jídlem. Ty jsi samozřejmě taky pozván! Ale potřeboval bych ještě pár surovin, měl by to být šťavnatý biftek. Můžeš mi nějaké hned donést.

Cíl: Sežeň Henrymu pět bifteků (práce Hnát krávy)
Odměna: 50 zkušeností, 7 dní prémia "Automatizace"

Barman Henry Walker: Co jsi tak dlouho dělal? Já potřebuji ještě pár jiných ingrediencí a už nemáme moc času. Musíš to dělat jako já, rozděl si čas. Bez organizace a rozdělení, bych jako barman nikdy nemohl stihnout všechny objednávky. Takže nepoužívej pouze svaly, ale také tvojí hlavu. Budeš mít lehčí práci, když si jí předem naplánuješ.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Přílohy)
Barman Henry Walker: Ty bifteky vypadají opravdu fantasticky. K tomu budu podávat bílý chléb, fazole a kukuřici. A k přípravě potřebuji čerstvou vodu. Udělal jsem seznam. Doufám, že jsi nezapomněl, že teď můžeš zadat až čtyři pracovní úkoly najednou. To ti vše zjednoduší. Uvidíme se později.

Cíl: Přines Henrymu požadované ingredience - 3 obilí, 3 fazole, 3 kukuřice, 3 sklenice vody (práce Sklízet obilí; Sbírat fazole; Sbírat kukuřici; Pokládat koleje)
Odměna: 200 zkušeností

Barman Henry Walker: Děkuji ti. Já nevím, jak bych to všechno stihl bez tebe. Teď budu nějakou dobu zaměstnaný v kuchyni...
 

Deleted User - 31870

Guest
Drahokamy

(Řetízek kamínků)
Marie Roalstad: Ahoj. Mohl bys pro mě udělat laskavost? Zaplatím ti za to velmi dobře. Potřebovala bych nový náhrdelník, ale chybí mi do něj drahokamy. Náhrdelník by měl být opravdu něco zvláštního. Nejdříve potřebuji zelený a modrý indiánský náhrdelník.

Cíl: Kup jeden modrý a jeden zelený indiánský náhrdelník (dají se koupit ve městě x najít při práci)
Odměna: 20 zkušeností

Marie Roalstad: Velice děkuji.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kamení ve vodě)
Marie Roalstad: Doprostřed řetízku, by měl přijít zvláštní diamant a vedle něj dva modré drahokamy. Budeš tak hodný a půjdeš je najít pro mě k řece?

Cíl: Najdi dva drahokamy (práce Hledat drahokamy)
Odměna: 25 zkušeností

Marie Roalstad: Mnohokrát děkuji.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kamení v zemi)
Marie Roalstad: Teď už mi chybí jen jeden drahokam. Ten je úplně nejdůležitější. Patří doprostřed. Má přítelkyně měla na tom jejím ten nejhezčí ze všech. Bohužel, dala ho jako dárek jejímu druhovi. Když za několik let zemřel, byl s ním kámen pochován. Byla bych ti navěky vděčna, kdybys mi ten klenot přinesl. Jediné, co ti stojí v cestě, je hrobník.

Cíl: Poraž strážce hřbitova
Odměna: 30 zkušeností

Marie Roalstad: Díky, nikdy na to nezapomenu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kameny v hrobě)
Marie Roalstad: Teď už jen musíš vlézt do hrobu a vzít drahokamy. Nezapomeň vzít i mou lopatu.

Cíl: Najdi lopatu (práce Kopat hroby x Stavba závlahového zařízení)
Odměna: 35 zkušeností, železný kříž

Marie Roalstad: Náhrdelník je hotov. Je opravdu nádherný. Můj starý už nepotřebuji, daruji ti ho za tvou pomoc.
 

Deleted User - 31870

Guest
Bob

(Těžká práce)
Barman Henry Walker: Vypadáš trochu znuděně. Myslím, že bych ti mohl pomoci. Můj přítel hledá dobré pracovníky. Staví železnici mezi San Quentin a Jižním Haven. Pokud si chceš vydělat pár dolarů navíc, měl bys jít za Bobem a říct mu, že jsem tě poslal.

Cíl: Přines sklenici vody (práce Pokládat koleje)
Odměna: $ 50

Barman Henry Walker: Vypadáš dobře, jako by jsi dnes něco dokázal. Malý moment... nejdřív ti otevřu láhev.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zásoby dřeva)
Barman Henry Walker: Ahoj. Bob mi dal 350 dolarů. Jsou tvoje, když mi seženeš 10 dřevěných prken. Vypadá, že má velké problémy se zásobou dřeva.

Cíl: Sežeň 10 dřevěných prken (práce Kácet stromy x Plavit dřevo x Mýtit les)
Odměna: $ 350

Barman Henry Walker: Skvělá práce. Ty peníze si zasloužíš.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Demontáž)
Barman Henry Walker: Jsi tu ještě? Nová železnice byla několikrát napadena a zničena indiány. Vypadá to, že byla postavena na prokletém místě. Jen si vezmu zbraň a půjdu s tebou. Maya teď za mě může vzít bar.

Cíl: Poraž indiána
Odměna: 60 zkušeností

Barman Henry Walker: To bylo těsné. Doufám, že to byl poslední útok.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Pracovat v kamenolomu)
Barman Henry Walker: Železniční trasa je téměř hotová. Chybí už jen most přes řeku Bason River. Ovšem je zapotřebí ještě spousty kamenných bloků na základy. Ty můžeš těm dělníkům pomoci. Jsou u paty hor a transportují obrovské kamenné bloky ke stavbě.

Cíl: Vykopej pět balvanů kamení (práce Pracovat v kamenolomu)
Odměna: $ 300

Barman Henry Walker: Stavba mostu může začít.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Stavba mostu)
Barman Henry Walker: Už je potřeba pouze postavit most. Tím je práce na železnici hotova.

Cíl: Dones velké kladivo (palici) (práce Stavět most)
Odměna: 60 zkušeností

Barman Henry Walker: Železnice je nyní hotová.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nádraží)
Barman Henry Walker: První vlaky projely štrekou. Aby mohly jezdit i osoby, je zapotřebí postavit nádraží.

Cíl: Sežeň lístek na vlak (práce Stavět nádraží)
Odměna: šedé pracovní boty

Barman Henry Walker: Práce je hotova. Tvé boty vypadají, že už viděly lepší dny. Bob mi dal pro tebe tenhle pár nových bot.
 

Deleted User - 31870

Guest
Rozhodnutí

(Zajíždět koně)
Šerif John Fitzburn: Koupil jsem si nového koně. Ještě se musí ale zajezdit a upravit mé sedlo.To je ta pravá práce pro tebe.

Cíl: Zajeď Johnyho koně a dones jedno sedlo (práce Zajíždění koní)
Odměna: 60 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Není to nádherný hřebec? Velice divoký, ale podle tvých modřin předpokládám, že sis toho již všiml. Napijeme se spolu limonády a potom mám pro tebe připravený další job.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zlom vaz!)
Šerif John Fitzburn: Kovář musí ještě upravit podkovy, než bude kovat koně. Ale právě mi řekl, že mu došlo uhlí a výheň mu vychladla. Horníci stávkují, takže je to na tobě. Jdi do dolů a nakutej tam nějaké to uhlí pro kováře a jeho výheň.

Cíl: Přines Johnovi pět kousků uhlí (práce těžit uhlí)
Odměna: 80 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Kvalitní uhlí! To určitě potěší kováře a bude moci okovat mého koně ještě dnes.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ VYBER SI CESTU ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Tučná kořist)
Šerif John Fitzburn: Jsi připraven vyrazit? Nemůžeme celý den sedět v salónu. Nachystal jsem před pár dny v lese pár bobřích pastí. Myslím, že bychom se měli jít na ně podívat. Mohli bychom použít bobří kůži jako čepici na příští zimu. Ale neříkej o tom Waupeemu. Tuhle metodu lovu nemá rád...

Cíl: Lov bobry, dokud nebudeš mít pět bobřích kožešin (práce Strhnout přehradu x Lovit bobry)
Odměna: $ 500

Šerif John Fitzburn: Nachytali jsme dostatek bobrů, aby jsme měli spoustu kožešin k prodeji. Zde máš tvůj podíl.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Sabotáž)
Waupee: Dal John do lesa zase pasti na bobry? Už jsem mu říkal stokrát, že je nečestné zabíjet zvířata tímto způsobem, ale on vůbec neposlouchá. Kromě toho, bílý muž v posledních letech již zabil mnoho bobrů a zbylo jich už jen pár. Nechoď s ním do lesa. Naklade kolem řeky jen ještě více pastí. Půjdeme tam spolu a pasti posbíráme.

Cíl: Seber pět pastí na bobry (práce Lovit bobry)
Odměna: 100 zkušeností, dýmka míru

Waupee: John není špatný muž, ale chová se jako obyčejný bílý muž. Vezmi si tuto dýmku míru na znamení mého respektu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Šaty dělají člověka

(Role sukna)
Marie Roalstad: Nejsem povrchní, ale musíš uznat, že v tomhle nemohu jít na ulici. Včera na mě nějaký opilec vylil pití a totálně mi zničil oblečení. Nesnáším tohle město a ty primitivní lidi, co tu žijí. No…samozřejmě, tebe nemyslím. Ale byl bys tak hodný a našel mi nějakou novou látku? Jsem dobrá v šití a ráda bych si ušila nové oblečení. Za látku samozřejmě zaplatím.

Cíl: Přines Marii látku (roli sukna) - (práce Obchodování)
Odměna: $ 22

Marie Roalstad: Ano, to je přesně látka, kterou jsem chtěla. Není to nádherná barva? Modrá je má oblíbená!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Knoflíky)
Marie Roalstad: Co říkáš na mé nové šaty? Zrovna jsem přemýšlela, jak nádherně by vypadaly s malými knoflíčky. Samozřejmě, že to nemohou být obyčejné dřevěné knoflíky. Přemýšlela jsem o něčem lepším...ano, musí to být pravé knoflíky z rohu! Určitě by jsi pro mě snadno dokázal sehnat roh z krávy.

Cíl: Dones Marii kraví roh (práce Značkovat dobytek)
Odměna: $ 78

Marie Roalstad: Díky! Na tebe se může člověk spolehnout.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Brože )
Marie Roalstad: Právě jsem dostala telegram a dostala jsem díky tomu dobrý nápad. Měděný drát, který se používá pro připojení mezi telegrafy, by byl hezký jako spona. Nikoliv pro mě…mám raději drahokamy, ale mnoho lidí zde je jednoduchých. Díky tomu bych vydělala hodně peněz. Právě teď nemohu, ale jsem si jista, že ty pro mě najdeš trochu drátu. Jako poděkování, tě naučím, jak se dělají spony. Jsem si jista, že i ty se to můžeš naučit.

Cíl: Sežeň Marii roli drátu (práce Stavět telegrafní sloupy)
Odměna: 2 schopnosti Manuální zručnost

Marie Roalstad: Výborně! Drát bude stačit na stovky spon. Pojďme začít…dávej si pozor, jak ohýbám drát. Teď ty…výborně. A vždy začni zezdola…bože, ty jsi nemotorný…ah, to je lepší, už to máš. Musím se jít obléct na další představení, ale vidím, že ty si bez mě poradíš…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Tréma)
Marie Roalstad: Pokaždé je to stejné. Chvíli před představením dostanu trému. Není to směšné? Pokaždé tančím před stejným obecenstvem, většina z nich je opilá a ani si nevšimne mého vystoupení. Ale stejně by mi pomohla sklenice vody. Buď tak hodný a dones mi jednu!

Cíl: Marie potřebuje sklenici vody (práce Pokládat koleje)
Odměna: 40 zkušeností

Marie Roalstad: Ahhh, to je skvělé! Ale upřímně…proč piju vodu, když každý v baru se opíjí? Myslím si, že jedno pivo před vystoupením by sedlo. Nemyslím si, že zvládnu tyhle idioty, když budu příliš opilá. Jdi a promluv si s Henrym, jsem si jista, že nám dá pár piv zdarma.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Pivo)
Barman Henry Walker: Neříkej mi, že je Maria zase nervózní. A teď tě poslala, abys jí přinesl pivo? Jsem barman, nikoliv armáda spásy…pokud chceš pivo, budeš ho muset zaplatit. Nemyslím si, že je to těžké pochopit. Dvě piva…to dělá 20 dolarů. Že jsem lichvář? Jistě, ale vidíš tu jiného barmana? No vidíš.

Cíl: Objednej dvě piva za $ 20 u Henryho
Odměna: 2 piva

Barman Henry Walker: Chybíš mi! Nevím, jak často lidé jedí a utíkají…pokud by všichni hosté zaplatili, mohl bych snížit ceny. Teď se můžeš vrátit k Marii. Vypadá žíznivě.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Dobrá dohoda)
Marie Roalstad: Nepůjdem na pivo?

Cíl: Dej Marii piva (získáš splněním úkolu Pivo)
Odměna: žlutá kostkovaná košile

Marie Roalstad: Nazdraví! ...hmmmmm, tohle pivo chutná skvěle! Představení může začít! Ach, než zapomenu. Tady máš mou starou teplou kostkovanou košili. Poté, co jsi mi pomohl k mému novému oblečení, už ji nepotřebuji. A opravdu si zasloužíš malou odměnu za tvou pomoc. Budeš v ní vypadat skvěle. A nezmeškej moje představení!
 

Deleted User - 31870

Guest
Divoké koně

(John je hladový)
Šerif John Fitzburn: Mohl bys pro mě udělat laskavost? Dělal jsem několik hodin plány ohrady a zapomněl jsem se najíst. Mám hlad…dal bych si teď nějaké teplé maso…ne, raději dvě!

Cíl: Sežeň pro Johna dvě teplá jídla (práce Opravovat kryté vozy)
Odměna: $ 20

Šerif John Fitzburn: *krk* Děkuji, chutná skvěle! Počítání z hlavy, mě vždy vyhladoví.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Množství dřeva)
Šerif John Fitzburn: Chceš vědět, na co potřebuji ohradu? No, dole v údolí je stádo divokých koní. Překrásní mustangové, ti povím. Nikomu nepatří a nejsou označkováni. Zatím…brzy budou mít značku JF. Ale než je budu moci chytit, potřebuji oplotit pastvu. Už jsem vypočítal, kolik dřeva budu potřebovat...24 prken. Pokud mi je doneseš, dobře ti zaplatím. Bereš?

Cíl: Přines Johnovi 24 dřevěných prken (práce Kácení stromů x Plavit dřevo x Mýtit les)
Odměna: $ 300

Šerif John Fitzburn: Skvělé! Je potěšení s tebou obchodovat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Chytat koně)
Šerif John Fitzburn: Ohrada je hotová. Teď už mi jen chybí ti koně. No, proč se na mě tak díváš? Samozřejmě, že půjdeš se mnou! Nebo si snad myslíš, že všechny ty koně chytím sám? Vezmi si koně a pojď se mnou.

Cíl: Chytej koně tak dlouho, dokud nenasbíráš pět las (práce Chytat koně)
Odměna: 140 zkušeností, $ 150

Šerif John Fitzburn: Jsi skutečně skvělý jezdec! Máš můj obdiv! Bez tebe bych to nezvládl.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zloděj koní)
Šerif John Fitzburn: Počkat…vidíš to, co já? Co to tam ten chlap u té ohrady dělá? Myslím si, že se pokouší ukrást koně. Ne, to teda ne…jdi po něm! Přijdu ti pomoct, pokud tam ještě bude mít komplice.

Cíl: Porazit zloděje koní
Odměna: mustang

Šerif John Fitzburn: No, myslím, že se ten zloděj koní poučil. Jako mé díky, tady máš tohoto překrásného mustanga. Musíš ho ale zkrotit…
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru