• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přehled sérií úkolů

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Anděl lásky

(Mike a Jenny)
Marie Roalstad: Ahoj, mohl bys mi pomoct? Moje kamarádka Jenny má problém... Její muž Mike je obchodník a prodává v celé zemi nový produkt. Teď už na ni ale nemá čas. Nemohl bys ho na pár hodin vystřídat, aby spolu ti dva mohli strávit trochu času?

Cíl: Běž 4 hodiny obchodovat s Mikou (práce Obchodovat)
Odměna: 75 zkušeností, $ 50

Marie Roalstad: Díky za pomoc. Teď by ti dva měli na sebe mít trochu času.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Láska s překážkami)
Marie Roalstad: Obě hrdličky teď už potřebují jen trochu romantického naladění. Mike na to bohužel nemá moc nadání... Asi je to zase na nás. Nejlepší bude, když mi přineseš pstruha k večeři a pár drahokamů, které jí Mike bude moct věnovat. Pak už by romantickému večeru nemělo nic stát v cestě.

Cíl: Dones Marii Roalstad 1 pstruha a 1 drahokam (práce Chytat ryby x Rybolov, Hledat drahokamy)
Odměna: 100 zkušeností

Marie Roalstad: To ti teda docela trvalo. Ale naštěstí jsi tu ještě včas. Teď je to na nich dvou.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(A po lásce přichází...)
Marie Roalstad: Teda, práce se nám vážně povedla. Možná až příliš... Mikovi se ten večer tak moc líbil, že chce být už jenom u Jenny. Už nepracuje a ani nevychází z domu. Jenny se mě proto ptala, jestli bys s ním nemohl promluvit.

Cíl: Promluv s Mikem
Odměna: 100 zkušeností

Marie Roalstad: Hm, takže on tě neposlechl? To pak nemáme na výběr..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Válka růží)
Marie Roalstad: Zbývá nám nejspíš už jenom jedna možnost, jak se ho zbavit! Musíme ovšem nejdřív provést pár příprav. Mrzí mě, že tě o to musím požádat, ale někdo to prostě musí udělat... Mohl bys pro našeho přítele Mika vyrobit rakev?

Cíl: Vyrob za 2 hodiny pro Mika rakev (práce Výroba rakví)
Odměna: 50 zkušeností

Marie Roalstad: Krásná, ta mu padne jako ulitá!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zítřejší vdova)
Marie Roalstad: Teď musíš být rychlý! Mike právě zmizel tamhle vzadu v té temné uličce. Já zatím odvedu pozornost šerifa. Tak běž!

Cíl: Poraz Mika v duelu
Odměna: 1 atribut na Charisma, 250 zkušeností, $ 500

Marie Roalstad: To se ale skvěle povedlo. Díky tobě se Jenny zbavila manžela a je volná. Taky už hledá nového partnera. I když možná bych před ní měla muže varovat...
 

Deleted User - 31870

Guest
Lov

(Lov na krocany)
Waupee: Zdravím. V těchto měsících chodím s přáteli na lov. Můžeš se k nám přidat. Zrovna chceme vyrazit. Chceme jít do lesa a zkusit ulovit krocany.

Cíl: Ulov dva krocany (práce Lovit krocany)
Odměna: 60 zkušeností

Waupee: Dobrý lov. Vypadá to, že máš dost energie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Lov lososů)
Waupee: Lososi zrovna migrují. My potom chceme zajít k řece Catawba a nachytat je. Jestli chceš, můžeš jít s námi.

Cíl: Chyť tři lososy (práce Rybolov)
Odměna: 60 zkušeností

Waupee: Jsi skutečný lovec.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Lov kojotů)
Waupee: Henry mi řekl, že nějaký kojot zabíjí Simmonsův dobytek, ale nejí ho. To zvíře vypadá nemocné. Nabídl jsem Simmonsovi pomoc. Oba jsme dobří lovci, neměli bychom mít s kojotem problémy.

Cíl: Přines mi zub kojota (práce Lovit kojoty)
Odměna: 60 zkušeností

Waupee: Zvláštní. Ten kojot je úplně na kost vyzáblý a přesto strhl několik zvířat. Ale už se nebude trápit. Měli by jsme ho zakopat. Možná měl nějakou nemoc.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Lovit bizony)
Waupee: Lov bizonů je pro můj kmen tradičním rituálem. Prokázal jsi své schopnosti. Bude mi potěšením s tebou jít na lov bizonů.

Cíl: Waupee chce bizoní kožešinu (práce Lovit bizony)
Odměna: 120 zkušeností, zlatý indiánský náhrdelník

Waupee: Ještě jsem nepotkal lovce jako jsi ty. Doopravdy své práci rozumíš.
 

Deleted User - 31870

Guest
Velká cesta

(Pomoz kmeni)
Waupee: Zdravím tě. Nadešel čas a můj kmen musí následovat velkého buvola. Předtím se ale musí ještě leccos vyřídit. Potřebujeme například ještě spoustu dřeva, abychom mohli stavět nová týpí. Pomohl bys nám s hledáním vhodného dřeva? Potřebujeme čerstvě poražené dřevo a to se pak ještě musí přiříznout na správnou velikost.

Cíl: Waupee chce, abys pomohl kmeni nasbírat 10 dřev a 8 hodin jej řezat (práce Kácet stromy x Plavit dřevo x Mýtit lex, Řezat dříví)
Odměna: 25 zkušeností, $ 100

Waupee: Výborně, můj kmen by tak měl být schopný postavit dostatek týpí.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Připravit koně na cestu)
Waupee: Ahoj. Moji kmenoví bratři a sestry hledají potravu, a tak nemají čas starat se o koně, aby i oni byli připravení na velkou cestu. Můžeš nově okovat koně mého kmene?

Cíl: Waupee chce, abys 8 hodin koval koně (práce Kovat koně)
Odměna: 50 zkušeností, $ 75

Waupee: Děkuju ti. Koně mého kmene jsou teď dobře připravení na cestu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nouze o potravu)
Waupee: Můj kmen má velký problém. Hledání potravy neprobíhalo tak, jak jsme doufali. Můžeš nám s hledáním pomoct, abychom ještě včas dokázali naplnit zásoby? Potřebujeme ještě pár ryb, bobulí a teplých pokrmů.

Cíl: Waupee chce, abys mu donesl 7 lososů, 10 bobulí a 5 teplých pokrmů (práce Rybolov, Sbírat bobule, Opravovat kryté vozy)
Odměna: $ 25

Waupee: Teď bychom měli mít nashromážděno dost zásob. Můj kmen ti děkuje.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Voda čeká...)
Waupee: Příteli, trápí mě, že ti musím říct, že řeka v mojí vesnici už nepřivádí dostatek vody, a že tak na své cestě u sebe možná budeme mít příliš málo vody. Mohl bys nám opatřit trochu vody navíc?

Cíl: Waupee chce, abys mu donesl vodu (práce Pokládat koleje, Kopat studnu)
Odměna: 150 zkušeností

Waupee: To je ale štěstí, teď by mělo být v našich láhvích vody dost.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Viděl někdo buvola?)
Waupee: Velké cestě mého kmene teď už nic nebrání. Ale kam...? Naše přípravy zabraly tolik času, že jsme ztratili stopu buvola. Mohl bys nám pomoct a buvola nám najít?

Cíl: Waupee chce, abys šel na 4 hodiny na průzkum (práce Jít na průzkum)
Odměna: 150 zkušeností

Waupee: Báječné, teď se může můj kmen konečně vydat. Nechť buvoli propůjčí mému kmeni velikost a sílu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Lov mezi přáteli)
Waupee: Zdravím tě. Tím, že jsi nám pomohl, jsi mému kmeni ušetřil spoustu trápení. Z tohoto důvodu tě můj kmen zve, abys jel v našem středu na lov na buvola a potom v kruhu přátel slavil. Tvoje přítomnost by nám byla velkou ctí.

Cíl: Waupee chce, abys s jeho kmenem lovil bizony (práce Lovit bizony)
Odměna: 1 atribut Zručnost, 150 zkušeností

Waupee: Doufám, že ses od mého kmene dokázal něco naučit. Tvoje přítomnost pro nás byla velkou ctí.
 

Deleted User - 31870

Guest
Způsoby komunikace

(Informace jsou často cennější než zlato)
Šerif John Fitzburn: Věděl jsi, že informace často rozhodují o životě a smrti? Proto by se zprávy také měly předávat tak rychle, jak jen to je možné. Můžeš nás v tom podpořit tím, že nám pomůžeš vztyčit pár telegrafních stožárů. Až s tím budeš hotový, přines mi trochu drátu.

Cíl: Šerif John Fitzburn chce, abys mu donesl 5 rolí drátu (práce Stavět telegrafní sloupy)
Odměna: 150 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Výborně, pomocí tohohle drátu můžu vybudovat telegraf možná i tady v salónu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Když zazvoní pošťák poprvé)
Šerif John Fitzburn: Máme teď sice telegraf, ale tím se nenahradí skutečný dopis. Chceme v našem městě zřídit i pony expres. Co myslíš? Můžeš nám chytit pár pěkných, silných a rychlých koní?

Cíl: Šerif John Fitzburn chce, abys 10 hodin chytal koně (práce Chytat koně)
Odměna: 150 zkušeností

Šerif John Fitzburn: To jsou moc pěkná zvířata. Ta zdolají naše dlouhé trasy.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Když zazvoní pošťák podruhé)
Šerif John Fitzburn: Koně se teď ale samozřejmě musí teprve vycvičit. Myslíš, Darling, že by ses téhle úlohy mohl ujmout? Až zacvičíš dva koně, dones mi pro ně ještě sedla, abych je mohl upravit na velikost pošťáků.

Cíl: Šerif John Fitzburn by od tebe chtěl 2 sedla (práce Zajíždět koně x Krást koně)
Odměna: 20 zkušeností

Šerif John Fitzburn: To šlo ale rychle. Tak to já hned vyšlu prvního jezdce na cestu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Když zazvoní pošťák potřetí)
Šerif John Fitzburn: Tak, pony expres je na cestě. Teď se můžeme zabývat poštovním dostavníkem. Myslíš, že mi dokážeš opravit starý krytý vůz?

Cíl: Máš šerifovi Johnu Fitzburnovi opravit krytý vůz (práce Opravovat kryté vozy)
Odměna: 250 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Vůz vypadá zase skvěle. S ním by měl náš poštovní dostavník být schopný brzy nastoupit svou první jízdu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Když pošťák zazvoní naposledy)
Šerif John Fitzburn: Ahoj, dobře že jsi tu! Právě jsem se dozvěděl, že se po okolí potlouká banda banditů, a náš poštovní dostavník právě opustil město. Můžeš se za ním rozjet a chránit ho? Moc bys mi tím uklidnil nervy.

Cíl: Šerif John Fitzburn chce, abys hlídal poštovní dostavník (práce Hlídat dostavník)
Odměna: 1 atribut Pohyblivost, 500 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Skvěle, právě jsem se dozvěděl, že poštovní dostavník bezpečně dojel do nejbližšího města. Naše vzkvétající město tak konečně má fungující komunikační síť. A to všechno díky tobě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Daltonova banda

(Nářadí)
Šerif John Fitzburn: Už zase ty? Je docela divné, že se potuluješ celý den kolem salónu!... Haha, jen vtipkuji, také to tu mám rád. A Henryho whiskey je znamenitá. Pojď a posaď se. Musíme si promluvit o něčem důležitém. Určitě jsi si všiml pobudů, co se tu již několik dní motají. Nebudeš tomu věřit, ale je to Daltonova banda. Nikdy jsi o nich neslyšel, že? Povím ti, jsou to ohavní bandité. A jsem si jist, že chystají něco velkého. Přesto nebudu bít na poplach. Nebyl bych první šerif, který by to udělal. Ale vymyslel jsem lepší způsob, jak se s nimi vypořádat. Ale potřebuji tvoji pomoc. Víc ti zatím neřeknu, nejdříve potřebuji vědět, jestli se na tebe mohu spolehnout. Potřebuji bednu s nářadím. Prosím, přines mi jednu. Pokud mi dokážeš, že se na tebe mohu spolehnout, řeknu ti můj plán.

Cíl: Sežeň bednu s nářadím (práce Stavět větrný mlýn)
Odměna: 80 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Tak se podíváme...ano, tahle bedně s nářadím je vše, co budeme potřebovat. Díky!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Dynamit)
Šerif John Fitzburn: Pamatuješ si, jak jsem mluvil o Daltonově bandě, že plánuje velkou věc? Waupee mi řekl, že viděl vůdce Grata Daltona, jak si na nádraží prohlíží jízdní řád. Vím, že to nezní špatně, ale Daltonova banda je známá kvůli železničnímu loupení. Hádám, že chtějí zaútočit na Jihopacifickou železnici. Brzy zde bude zastavovat. Pokud můj plán vyjde, bude to jejich poslední loupež... Mimochodem, na jejich hlavy je vypsána vysoká odměna. Nyní již chápeš, proč jsem o tom nechtěl ve městě mluvit. Ale předtím, než získáme peníze, musíš pro mě získat dva kousky dynamitu. Jakmile mi je přineseš, řeknu ti o svém plánu.

Cíl: Sežeň dvě nálože dynamitu (práce Přepravovat munici)
Odměna: 120 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Pozor s tímhle materiálem. Chceš nás všechny vyhodit do vzduchu? Schovej nálože pryč a poté přijď.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Přepadení na mostě)
Šerif John Fitzburn: Je jenom jedno místo, kde je možné vlak přepadnout. Několik mil na západ od nádraží je stoupání, kde vlak hodně zpomalí. Vsadím hlavu na to, že Daltonova banda udeří tam. To je naše šance. Pomocí nářadí připevníme dynamit k lokomotivě. Jednu nálož na každou stranu. Vyrobíme taky roznětku, kterou odpálíme dynamit z kabiny strojvůdce. Průvodčí je s mým plánem obeznámen. Dostane svou část z odměny a už se těší na ten ohňostroj. V kabině strojvůdce budeme v bezpečí. Lokomotiva také nebude poškozena, ale když se Daltonovi přiblíží na koních, výbuch je shodí ze sedel. Potom už bude pro nás tři lehké si s nimi poradit - nebo s tím, co z nich zůstalo. Tak pojďme! Setkáme se na nádraží. A nezapomeň si koupit lístek.

Cíl: Koupit lístek na vlak (práce Stavět nádraží)
Odměna: 150 zkušeností

Šerif John Fitzburn: kaaaabuuuuuuum! Hahaha, to jsem se pobavil. To jsme jim to ukázali. Doufám, že i tak dostaneme odměnu, i když z jejich tváří moc nezbylo…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Množství rakví)
Šerif John Fitzburn: Guvernér později přijede a podívá se, co zbylo z Daltonových. V tomhle stavu je ale nemůžeme ukázat. Musíš udělat pár rychlých úprav. Prosím, přines hoblík, ať jim dám poslední dotek.

Cíl: Dones šerifovi hoblík (práce Výroba rakví)
Odměna: $ 500

Šerif John Fitzburn: Oh, to je hrůza! Guvernér nám zaplatil jen část odměny, protože prý dva hlavní vůdci chybí. Nevím, jestli bych měl být zklamaný nebo se bát… mohu si představit, že nás teď docela nenávidí. Ale nejdříve si vezmi svou část odměny.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Přestřelka v salónu)
Šerif John Fitzburn: Vypij svou whiskey, máme návštěvu! Guvernér přivezl nové plakáty s obličeji Daltonovy bandy. A dám krk na to, že ti dva venku jsou Bob a Grat Daltonovi. Beru si Boba, postarej se o Grata!

Cíl: Poraž Grata Daltona
Odměna: černá kostkovaná košile x kovová kulka x černé pracovní boty

Šerif John Fitzburn: Hezká rána, kámo! Děláš dobrého zástupce… Bob mi opravdu špatně poranil ruku. Prosím, podej mi whiskey, ať to vyčistím. Ahhh, na tohle už jsem starý. Hm, ty jsi tu ještě? Neříkej mi, že chceš za tuhle laskavost zaplatit. Dobrá, dobrá, Henry má pár mých věcí, které už nepotřebuji. Jen se podívej a vyber si, co chceš. Vezmu si tedy odměnu za tyhle dva chlápky...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Duben

(Opravář)
Šerif John Fitzburn: Zdravím tě. Máš chuť si vydělat pár dolarů? Země již v dubnu není zamrzlá a já se chystám s mými přáteli Hoshem a Fredem, postavit závlahové zařízení. Už by tu měli být. Obávám se, že se jim rozbil krytý vůz. Můžeš jim vyjít naproti a pomoci když bude třeba? Raději si na cestu sežeň kladivo.

Cíl: Dones kladivo (práce Opravovat ploty)
Odměna: 100 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Á, tady jsi. Máš sebou kladivo? Výborně!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Krytý vůz)
Šerif John Fitzburn: Fredovi a Hoshovi se při cestování podél řeky rozbil vůz. Jdi tam a pomoz jim při opravě vozu.

Cíl: Opravuj 3 hodiny kryté vozy (práce Opravovat kryté vozy)
Odměna: 150 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Ahoj Hoshi, ahoj Frede. Konečně jste dorazili?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Házet lopatou!)
Šerif John Fitzburn: Pojďme přátelé! Dejme se do práce na zavlažovacím systému.

Cíl: Stav 9 hodin závlahové zařízení (práce Stavět závlahové zařízení)
Odměna: 1 schopnost Stavět, $ 300

Šerif John Fitzburn: Výborná práce přátelé! Dnes to byl náročný den. Půjdeme se trochu něčeho napít a pak půjdeme spát!
 

Deleted User - 31870

Guest
Tři řeky

(Pytlák)
Waupee: Ahoj. Včera jsem se plazil v lese přes údolí Tří řek. Minulý rok tam zemřelo mnoho bobrů na nějakou podivnou nemoc. Jejich počet se o hodně snížil. Umíš si představit, jak se teď zvedla cena za bobří kožešinu. Nějaký prohnilý pytlák na ně nastražuje pasti a teď i poslední bobři jsou v nebezpečí. Prosím, zastav toho darebáka.

Cíl: Přemož pytláka
Odměna: 70 zkušeností

Waupee: Děkuji ti, udělal jsi nám velké pomyšlení a zařídil si, že tu nadále budou bobři.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Bobří pasti)
Waupee: Protože jsi nás zbavil toho pytláka, musíme zneškodnit ty pasti v lese. Jdeme na to.

Cíl: Sežeň dvě pasti na bobry (práce Lovit bobry)
Odměna: 90 zkušeností

Waupee: Všimnul sis kousku zlata na břehu řeky? Vsadím se, že je v okolí zlatá žíla.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Hledat zlato)
Waupee: Měli bychom jít k řece a trochu se porozhlédnout kolem. Jsem si jist, že najdeme místo, kde má cenu položit naše síto.

Cíl: Najdi mapu (práce Jít na průzkum)
Odměna: 110 zkušeností

Waupee: Nikdo se nesmí dozvědět o té zlaté žíle. Takovéto zprávy se šíří jako oheň. Byla by to katastrofa pro přírodu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Těžba zlata)
Waupee: Ještě dokouřím a pak se do toho můžeme pustit. Bude to náročný den. Teple se obleč.

Cíl: Najdi 15 kousků kočičího zlata (práce Hledat zlato)
Odměna: 150 zkušeností

Waupee: Jsem vyčerpaný. Musí se nejdřív vyspat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ VYBER SI CESTU ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zlatnický obchod)
Waupee: Nejsem dobrý obchodník. Zlato bys měl prodat ty. A prosím, neříkej jim, kde jsme to zlato našli. Později se rozdělíme o zisk.

Cíl: 3 látková role (práce Obchodovat)
Odměna: $ 800

Waupee: Díky. To bylo ale dobrodružství.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nabídka)
Marie Roalstad: Psst. Právě jsem vás tajně poslouchal. Waupee nemá ponětí, kolik to zlato má cenu. Udělám ti nabídku. Ty mi dáš to zlato a já ti za něj zaplatím 1600 dolarů. Waupee se spokojí s 200 dolary.

Cíl: Přijmout nabídku
Odměna: $ 1400

Marie Roalstad: Je skvělé s tebou obchodovat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Prodej)
Marie Roalstad: Jsme bohatí. Vyznačme si území, prodejme ho.

Cíl: Najdi pět vlaječek (práce Vyměřovat claimy)
Odměna: $ 700

Marie Roalstad: Teď mohou přijít zlatokopové.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Město duchů

(Město ponořené v mlze)
Barman Henry Walker: Ahoj, dobře že jsi zase jednou přišel do mého salónu. Shodou okolností jsem právě od jednoho cestovatele slyšel takovou zvěst... Pověst o městě, které se v noci a v ranní mlze vynoří a v poledne zase zmizí. Mě by tam tedy nedostali ani párem volů... Ale pokud si troufáš, vydej se to město hledat. Podle toho, co jsem slyšel, je někde na severozápadě.

Cíl: Henry chce, abys hledal město v mlze
Odměna: 500 zkušeností

Barman Henry Walker: Tys to město duchů tedy našel! A padl tam na tebe stísňující pocit? Něco tady nehraje. Hlavně buď opatrný!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vymítání v pravé poledne)
Marie Roalstad: Tys byl ve městě duchů a viděl tam Mikeova ducha?! Ach ne… Co teď budeme dělat? Určitě bude toužit po pomstě a něco strašného nám provede! Musíme proti němu něco podniknout! Běž do města duchů a prožeň jeho duchovi kulku mezi očima! Uvidíme, jak se mu to bude líbit. Pošli ho zpátky tam, odkud přišel.

Cíl: Marie chce, abys zahnal Mikeova ducha
Odměna: 100 zkušeností

Marie Roalstad: Ach ne! Kulky se míjí účinkem a ty jsi málem přišel o život? Všechny nás zabije, než dostane to, co chce…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Alternativní metody)
Marie Roalstad: Tady jde o naše životy… Myslím, že teď musíme přijmout drastičtější opatření! Ty víš stejně dobře jako já, co Mike chce … Jenny! Najdi ji a přines Mikeovi důkaz, že už nemá důvod na tomto světě mdlít. Uspokoj jeho touhu po pomstě! Doufám, že ho to uchlácholí…

Cíl: Marie chce, aby ses postaral o Jenny a přinesl důkaz o její smrti
Odměna: 250 zkušeností, cop

Marie Roalstad: Chudák Jenny… Ale muselo to být. Jde tady koneckonců o naše životy!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Odpočívej v pokoji)
Marie Roalstad: Běž teď zpátky do města duchů a předej duchovi důkaz o smrti Jenny. Ach, prosím, ať to funguje… Jsem ještě příliš mladá a krásná na to, abych zemřela!

Cíl: Přines Mikeovi do města duchů cop Jenny
Odměna: 1000 zkušeností, talisman odhánějící duchy

Marie Roalstad: Když jsi před ducha hodil cop Jenny, Mike se pomalu, se smíchem vítěze, rozpustil ve vzduchu. Jakmile duch definitivně opustil svět, zbavil ses také strachu, který na tebe padl, a město duchů už na tebe nepůsobí ani z poloviny tak nebezpečně.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nemám strach)
Prohledej opuštěné město a zkus najít informace nebo ukryté poklady.

Cíl: Prohledej opuštěné město
Odměna: 100 zkušeností, $ 250, rubín

Po důkladném prohledání města jsi našel mimo jiné nádherný rubín, který určitě pochází z nějakého starého přepadení.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Casino banale)
Vydal ses hledat kasino v naději, že získáš pár informací.

Cíl: Prohledej město a najdi kasino
Odměna: 50 zkušeností

Domníváš se, žes našel správné místo. Nevidíš ale žádného dalšího člověka… Možná na sobě opravdu nemáš správné oblečení…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Šaty dělají člověka)
Když sis oblékl správné oblečení, všude se ukazují hosti kasina a zdraví tě jako jednoho z nich. Vmis se mezi lidi a pokus se získat pár užitečných informací.

Cíl: Mluv s hosty a zaměstnanci v kasinu
Odměna: 50 zkušeností

Když už jsi prohrál pár dolarů, potkáš krásnou ženu, která ti – poté, cos ji pozval na drink – poví malý příběh. Příběh o truhle se třemi zámky. Ke každému ze tří zámků pausuje jeden velmi vzácný klíč. Ani ona neví, kde se tenhle poklad má nacházet, nicméně jeden z těch klíčů jí kdysi ukázal příslušník konfederační armády, který byl na cestě na svou základnu…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kdo hledá, najde)
Měl bys rubín vrátit jeho zákonnému majiteli. Inzerát v novinách se k majiteli jistě dostane. Třeba z toho bude i tučná odměna…

Cíl: Nech otisknout inzerát v novinách (práce Tisknout noviny *West star*)
Odměna: $ 1000

Po pár dnech a mnoha nepravých „majitelích“ se ti ozvala jedna stará paní, která se zdá být opravdovou majitelkou. Setkal ses s ní a vrátil jsi jí rubín. Paní vypadala velmi vděčně a vyprávěla ti o tom, že se ve městě duchů často setkávají bandy, které už přepadly spoustu návštěvníků a projíždějících. Když se bandy ale chtějí domluvit, setkávají se vždy beze zbraní. Možná bys toho mohl využít.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Beze zbraní se mluví snáz)
Když jsi odložil zbraně a namířil do středu města, vykročili ti náhle vstříc dva muži ze stínu. Vypadají, že stejně jako ty nemají zbraně, a chtějí s tebou mluvit.

Cíl: Promluv si se členy bandy
Odměna: 250 zkušeností

Od těchto dvou banditů ses dozvěděl, že celou oblast a všechny bandity v kraji kontrolují tři muži. Ti se jednou za týden setkávají v odlehlém opuštěném panském domě a probírají tam svoje plány.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Oheň na střeše)
Když jsi dorazil k vile, se zděšením jsi zjistil, že celý dům zachvátily šlehající plameny. Musíš teď rychle jednat a pokusit se oheň uhasit, protože jinak bude místo setkání zničeno a ty budeš se svými informacemi zase úplně na začátku.

Cíl: Uhas oheň, který se chystá zničit vilu (práce Hasit ohně)
Odměna: 500 zkušeností

Tvoje úsilí ale bylo marné a celý dům shořel.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Bez místa setkání se setkání nekoná)
Jediná šance, která ti zbývá,znovu postavit vilu od základu. Vroucně si přeješ, abys dům dokončil včas a aby pak byl dostatečně podobný starému domu, aby banditům nic nebylo nápadné.

Cíl: Vybuduj vilu od základu znova (práce Stavba panského domu)
Odměna: 500 zkušeností

Stihls dům dostavět včas a starému domu je k nerozeznání podobný. Teď musíš ještě počkat, než se bandité ukážou.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Tlachání)
Všichni tři vůdci banditů byli nejdřív docela překvapení, že jsi na ně v opuštěné vile čekal. Dokázal jsi je ale přesvědčit, že se k nim chceš přidat a že máš připravený nejeden dobrý plán na přepadení. Po chvilce nedůvěry byli ochotní se s tebou bavit.

Cíl: Promluv se třemi vůdci banditů
Odměna: 100 zkušeností

Bandité ti vypráví o svých aktivitách v okolí, zejména o svém kasinu ve městě duchů. Je ale velmi dobře ukryté a zaměstnanci kasina mají přísně přikázáno, aby se schovali, když se v kasinu objeví člověk bez řádného oblečení. Po několika dotazech se dozvíš, že návštěvníky lze poznat podle luxusního žaketu, sombrera a starého náhrdelníku, který je patrně aztéckého původu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Duel I)
Najednou vytáhne jeden z banditů revolver a vystřelí těsně vedle tvého ucha. Je ti samozřejmě hned jasné, že ses nějak prozradil. Bleskově uskočíš na stranu a tasíš zbraň…

Cíl: Poraz prvního banditu
Odměna: 500 zkušeností

První bandita padá zasažený k zemi, ovšem oba zbývající již taky vytáhli zbraně a je ti jasné, že se jim budeš muset postavit, pokud chceš vyváznout živý.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Duel II)
Druhý bandita se na tebe řítí s nenávistí a šílenstvím v očích, aby pomstil svého kamaráda. Jako divoký krouží kolem svým velkým nožem, čímž naštěstí brání třetímu banditovi k útoku. Pokaždé šikovně zaujmeš takovou polohu, aby útočník s nožem stál v cestě druhému. Tobě tak stačí se soustředit na nepřítele před tebou.

Cíl: Poraz druhého banditu
Odměna: 500 zkušeností

Po pár sekundách boje, který jak na tobě, tak na tvém nepříteli zanechal stopy, tě ze soustředěnosti vytrhne výstřel ze zadní místnosti. Se zděšením vidíš, že třetí bandita střelil svého parťáka do zad, a ten padá k zemi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Duel III)
Když třetí bandita vidí to zděšení v tvém obličeji, začne se hlasitě smát a násilnickým tónem na tebe zasyčí, že mu stejně byli spíš na obtíž. Stojí před tebou muž, který je schopný všeho a který – podle toho, jak zachází s revolverem – rozhodně není začátečník. Tady tě nejspíš čeká jeden z nejtěžších soubojů tvého života.

Cíl: Poraz třetího banditu
Odměna: 1000 zkušeností, mastičkářské boty

Docela se ti ulevilo, že tam na zemi neležíš ty, ale tvoji nepřátelé. S naprostou jistotou víš, že chybělo jen málo a mohlo to dopadnout jinak. Ale štěstí tentokrát stálo při tobě.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Hledání stop - ne, díky!)
Když se tvůj dech trochu zklidnil a ty ses vyčerpaně rozhlédnul po místnosti, naskytl se ti hrůzný pohled. Pomyslel sis, že tady ta tři těla banditů nemůžeš v žádném případě nechat ležet. Rozhodl ses jim uspořádat řádný pohřeb.

Cíl: Vyráběj rakve a kopej hroby (práce Výroba rakví, Kopat hroby)
Odměna: $ 75

Když ukládáš těla do rakví, všimneš si, že v kapsách mají pár dolarů. Říkáš si, že už je nejspíš nebudou potřebovat, a dáváš si je do své kapsy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Henry Walkerovo speciál

(Chuťová mnohotvárnost)
Barman Henry Walker: Pivo a whisky, nic víc než pivo a whisky…celý život jsem nedělal nic jiného, než jsem servíroval pivo a whisky. Nechápej mě špatně, nevadí mi to. Obě jsou to skvělé pití, ale odstupem času už to je trochu nudné. Napadlo mě, jestli bych nemohl začít roznášet pálenku z bobulí. Člověk by měl využít toho, co mu matka příroda dává. Napsal jsem seznam přísad, které mi opatříš. Les je toho plný a všeho dalšího, co potřebuji. Tady je seznam, co potřebuji:
- 5 bobulí
- 4 vody
- 3 cukry

Cíl: Dones Henrymu přísady do kořalky z bobulí (práce Sbírat bobule, Pokládat koleje, Tlouct cukrovou třtinu)
Odměna: 200 zkušeností

Barman Henry Walker: Výborně. Vše připravím. To bude výborná kořalka.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Sůl v polévce)
Barman Henry Walker: Už jen chybí jedna ingredience k mému báječnému ginu. Indiáni tu kouří doutníky, které jsou vyrobeny ze silného tabáku. Jejich zboží je daleko lepší než obchodníků tady kolem. Jen si představ, jaké by bylo nechat ten doutník na pár hodin v ginu.

Cíl: Přines Henrymu doutník (práce Obchodovat s indiány)
Odměna: 100 zkušeností

Barman Henry Walker: Velice děkuji! Určitě nebylo lehké sehnat ten doutník.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Filtrace chlastu)
Barman Henry Walker: Hhhhrrrmpf! Co to sakra…chtěl jsem silnou, ale tohle vypadá jakoby to přežvykoval kůň! Budu potřebovat uhlí, abych to mohl vůbec použít.

Cíl: Přines Henrymu kousek uhlí (práce Těžit uhlí)
Odměna: 3 schopnosti Houževnatost, $ 200

Barman Henry Walker: Hmmm, myslím si, že je to pitné. Tady, zkus to. Na zdraví!
Ahhhh, stále to ještě pálí jako čert. Nazvu to "Speciál Henryho Walkera". Tady máš pár dolarů za pomoc. A pokud se nepletu, tak tohle pití tě trochu ztvrdilo…
 

Deleted User - 31870

Guest
Přeprava vězňů

(Pouta)
Šerif John Fitzburn: Znovu by se mi hodila tvá pomoc. Jeden vězeň má být převezen do sousedního města k soudu. Ten vězeň se jmenuje pan Plummer. Byl tu ve městě oblíbený a ctěný než občané zjistili, že pravidelně přepadává dostavníky. Já jsem hloupě nechal pouta doma ale jestli se nepletu, já jsem ti jedny pouta darov... ehm, půjčil. Máš je ještě, že? Kdo by prodával tak krásné pouta za pár dolarů....

Cíl: Dones Johnovi pár pout na ruce
Odměna: 50 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Štěstí pro tebe, smůla pro mr. Plummera. Tak toho můžu již dnes poslat na cestu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Kočí se zvláštními zvyky)
Šerif John Fitzburn: Těší mě, že osud pana Plummera zavedl na stejnou cestu, na jaké dříve přepadával dostavníky. Ale jeho komplici se mohou pokusit o jeho osvobození, proto je tvoje přítomnost u převozu nutná. Mimo jiné, ten kočí je taky divný pavouk. Pokud nemáš hnědé plátěné boty, tak tě nenechá nastoupit do dostavníku. Jestli nějaké máš, můžeme vyrazit. Boty ti proplatím, hlavně abys je měl...

Cíl: Obuj si pár hnědých bot.
Odměna: $ 200

Šerif John Fitzburn: Nádherné boty! Tady je pár dolarů za tvé výdaje

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Mluviti stříbro)
Šerif John Fitzburn: Kočí vás zaveze ke starému stříbrnému dolu, který byl zřízen k vězení. Tam předáš pana Plummera vězeňskému dozorčí. A když už budeš u stříbrného dolu, tak dovez 3 stříbrné pruty. Hlídač o tom ví. Přeji ti hodně štěstí a příjemnou cestu.

Cíl: Dones Johnovi 3 stříbrné cihly (práce Těžit stříbro)
Odměna: 150 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Ahoj…pokud chceš vědět, co má šerif v plánu s tím stříbrem, sejdeme se u telegrafního vedení při západu slunce za šerifovým domem. A přines trochu drátu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ VYBER SI CESTU ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Odposlouchání)
Marie Roalstad: Ahoj…pokud chceš vědět, co má šerif v plánu s tím stříbrem, sejdeme se u telegrafního vedení při západu slunce za šerifovým domem. A přines trochu drátu.

Cíl: Přines Marii pět rolí drátu (práce Stavět telegrafní sloupy)
Odměna: $ 500

Marie Roalstad: Skvěle! S drátem a mou malou černou krabičkou se můžeme napojit na šerifův telegraf. V tuhle dobu obvykle odesílá své telegramy…oh, ticho, už to začíná! …ZAPLATIT…KAUCI…ZA PLUMMERA…VE STŘÍBRU…už ti to stačilo? Kolik myslíš, že nám za to šerif zaplatí, když se o tom nezmíníme na veřejnosti?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vydírání)
Marie Roalstad: Samozřejmě, že nemůžeme jít jen tak za šerifem a říct mu: Hele, Johne, dej sem peníze! Ne, musíme být chytří. Najmu prostředníka, který Johnovi vysvětlí situaci. Jsem si jist, že šerif zaplatí. Raději by dal pár dolarů, než by o tuhle milovanou práci přišel. Prostředník to ale neudělá zadarmo, bude chtít dopředu 1000 dolarů. Problém je, že právě teď nemám moc peněz navíc. Vrať se až budeš mít 1000 dolarů.

Cíl: Dej Marii 1 000 dolarů
Odměna: $ 3000

Marie Roalstad: Jsme bohatí! John nám zaplatil. Ale jak ho tam znám, bude se snažit chytit sázkaře, tedy nás. V příštích týdnech musíme být opatrní. Takže buď, prosím, opatrný a nekupuj tunu věcí, dobrá?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Záchranná akce)
Šerif John Fitzburn: No…kde bychom měli začít…existuje malé tajemství, které by mě mohlo dostat do nebezpečí, pokud by se dostalo ven. Vím, že ti mohu věřit a že ty mi pomůžeš to tajemství ochránit. Abych byl upřímný, pan Plummer utekl. Budeš muset přeprat dozorce ve vězení. Omlouvám se, ale více ti nemohu říct. Pomůžeš mi?

Cíl: Přemož vězeňského dozorce
Odměna: 500 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Budu ti navěky zavázán, že jsi mi pomohl chytit pana Plummera. Je to můj starý přítel, ale dostal se do velkých potíží. Ale nemohu ho vzít k soudu…mohl by jim říct hodně o mé minulosti. To by mě mohlo stát místo. Už jsem připravil propuštění pana Plummera při převozu na místo...no, to byl důvod pro ty boty, chtěli tě označit za mého komplice. Jinak se dostane ven na kauci, proto jsem potřeboval to stříbro. Omlouvám se, že jsem tě do toho namočil. Jsem tvým dlužníkem!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Železnice dobývá divoký západ

(Dávej pozor na železnici)
Barman Henry Walker: Ahoj, určitě už jsi na různých místech viděl, že se pokládají koleje. Díky železnici budou vzdálenosti mezi městy o něco snáz překonatelné. Proto by i naše město mělo získat připojení k železniční síti. K tomu ale potřebujeme ještě pár silných pomocníků. Pomohl bys nám se stavbou?

Cíl: Máš pro Henryho Walkera 8 hodin pokládat koleje (práce Pokládat koleje)
Odměna: 250 zkušeností, $ 350

Barman Henry Walker: Díky, žes nám s takovým nasazením pomohl.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nádraží pro město)
Barman Henry Walker: skrzat, tam vzadu v dálce už vidíš koleje. Je nejvyšší čas, abychom už taky začali se stavbou našeho nádraží. Tom Builder teď bohužel není ve městě a nikdo jiný tak dobře neví, kde bychom měli začít. Mohl by ses prozatím ujmout vedení stavby? To bychom pak rozhodně byli hotoví, až stavba kolejí dojde až k nám.

Cíl: Henry Walker chce, abys mu 8 hodin pomáhal stavět nádraží (práce Stavět nádraží)
Odměna: 150 zkušeností, $ 400

Barman Henry Walker: Výborně. Teď už by se dělníci měli obejít i bez tebe. Bude to nádherné nádraží.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zachraň zvířata)
Barman Henry Walker: Máte tu ještě jeden problém, a sice zvířata. Přines nám ještě dřevo, abychom mohli postavit ploty v úseku kolejí.

Cíl: Dones Henrymu Walkerovi 10 kusů dřeva (práce Kácet stromy x Plavit dřevo x Mýtit les)
Odměna: 100 zkušeností, $ 250

Barman Henry Walker: Tak, teď už by nám nemělo stát nic v cestě. Může přijet první vlak.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vstup zakázán)
Waupee: Slyšel jsem od Henryho, že jsi před časem pomáhal bílým mužům dostat na naše území tu železnou obludu bez duše, kterému říkají železnice. Křižuje velkou část našeho území a zahání zvířata. Pokud nechceš, aby můj kmen vzal tu věc do vlastních rukou, měl by ses co nejdřív sejít s náčelníkem a promluvit s ním. Jinak by mohly vzniknout problémy s našimi mírovými smlouvami.

Cíl: Waupee chce, abys s jeho kmenem vedl mírová jednání (práce Vyjednávat mír)
Odměna: 1000 zkušeností, $ 2500, indiánská čelenka

Waupee: I nadále bude mezi našimi národy vládnout mír. Náčelník přijal tvoji nabídku.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ VYBER SI CESTU ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Peníze na kolech)
Marie Roalstad: Teď, když máme ve městě železnici, prochází jím stále víc lidí. To samozřejmě láká i ty s nekalými zájmy... Slyšel jsem, že několik band ještě hledá své vůdce. Měl bych tu pár kontaktů, ale nezapomeň, že potom už šerifovi Johnu Fitzburnovi nebudeš moct pomáhat při chytání banditů.

Cíl: Marie chce, aby ses přidal k bandě a 10 hodin přepadával lidi na nádraží (práce Přepadení)
Odměna: 2 schopnosti Vystupování, $ 750

Marie Roalstad: Navázal spojil si se s nimi a provedl to. Uvidíme, co ti to přineslo...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Chraň občany!)
Šerif John Fitzburn: Od té doby, co je ve městě nádraží, přibyla přepadávání bandity. Mělo by se s tím něco udělat! Jsi jeden z nejschopnějších lidí ve městě. Pomoz nám prosím... A pokud možno nemluv s Marií. Celou dobu po tobě tak nenápadně pokukuje.

Cíl: Šerif John Fitzburn chce, abys 10 hodin chytal bandity (práce Chytat bandity)
Odměna: 1 atribut Charisma, $ 250

Šerif John Fitzburn: Rozhodl ses tedy, že nám pomůžeš. Celé město je tvým dlužníkem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Katčin snubní prsten

(Neznámý zloděj)
Šerif John Fitzburn: Mám starosti. Katku včera v noci přepadli. Zrovna odcházela ze salónu s 200 dolary a někdo jí zezadu praštil do hlavy. Když se probrala, peníze byly fuč. Nejhorší ale je, že jí byl ukraden i snubní prsten. To už je druhé přepadení v tomto týdnu.
William Goldberger byl přepaden před třemi dny. I on dostal po 19:00 hodině zezadu do hlavy, přesně jako Katka, měl u sebe 200 dolarů.
Bohužel o tom zloději nevím vůbec nic. Neřekl ani slovo a nikdo ho neviděl. Nechal jsem kontrolovat všechny muže kteří se tu po setmění procházeli. Nikdo u sebe neměl obušek. Už jsem zoufalý.

Cíl: Najdi Katčin prsten
Odměna: 800 zkušeností, 2 atributy Charisma x Síla

Šerif John Fitzburn: Děkuji. Katka je radostí bez sebe.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zlodějka)
Šerif John Fitzburn: Velice rafinované. Jsi neozbrojen, již je po 19:00 hodině a máš roli peněz u sebe. Jdi nenápadně do banky. Já se na tebe přijdu za 20 minut podívat.

Cíl: Poraž zlodějku
Odměna: 600 zkušeností, $ 1200

Šerif John Fitzburn: Byla to žena. Já jsem beznadějně pátral po muži. Bohužel již neměla ten prsten u sebe.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Těžit stříbro)
Šerif John Fitzburn: Dostal jsem s té zlodějky informace. Kradené věci prodává jednomu překupníkovi. Ten je každou středu ve městě. Vždy čeká za funebrákem na své zákazníky. Měl bys tam přijít nenápadně a neozbrojen. Na poprvé budeš muset zorganizovat něco prodejného. Ve stříbrném dole najdeš jistě něco stříbra. Na to bys toho překupníka mohl nalákat.

Cíl: Obstarej 5x stříbro (práce Těžit stříbro)
Odměna: 300 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Ty máš to stříbro? Velice dobře. Přijď znovu ve středu. Buď neozbrojen , aby neprokoukl zradu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Překupník)
Šerif John Fitzburn: Ááá, tu jsi. Výborně! Jdi s tím stříbrem za budovu funebráka. Doufám že tě osloví. Ty dohodneš obchod a pak udeříme my!

Cíl: Poraž překupníka
Odměna: $ 1500, Katčin prsten

Šerif John Fitzburn: Ten prsten máme zpět! Toho překupníka strčím do nejšpinavější cely.
 

Deleted User - 31870

Guest
Hledat poklad

(Podivný dopis)
Marie Roalstad: Poté, co můj strýček zemřel, dostala jsem tenhle dopis jako dědictví. Bůh mu žehnej. Karl miloval hádanky všeho druhu a obávám se, že i když už tu není, stále tu jedna je. A samozřejmě, hraje ji se mnou. Tady je dopis, můžeš si ho přečíst.

Drahá Marie,
až tohle budeš číst, již tu nebudu. Nebuď smutná, ale dej si za mě studené pivo. Na konci nalezneš poklad.
Tvůj Karl

Hmm... ta část o pivu mi připomněla, jak jsme chodili rybařit k Studené Řece. Dávali jsme lahve do řeky, aby zůstaly studené. Pojď, jdeme rybařit!

Cíl: Jdi s Marií k řece Cold a chyť dva pstruhy (práce Chytat ryby x Rybolov)
Odměna: 100 zkušeností

Marie Roalstad: Býčí oko! To je přesně to místo, kam jsme si dávali naše lahve, když jsme je chtěli mít vychlazené. A co to tu teď máme, dopis v lahvi…to je Karlovo písmo.

Výborně, Marie! Další úkol už nebude tak lehký:
Najdi starý strom, který ukazuje na tebe a má zlomený prst.
Karl


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Starý strom)
Marie Roalstad: Pamatuji si starý samorostlý strom na kraji lesa. Jedna z jeho větví vypadá jako ruka se zlomeným prstem, který na tebe ukazuje. Jsem si jista, že Karl o tom stromu mluví v jeho dalším vzkazu. Odlomení prstu by ale mohlo být trochu naivní, potřebujeme nářadí, abychom to odřízli.

Cíl: Přines Marii bednu s nářadím (práce Stavět větrný mlýn)
Odměna: 200 zkušeností

Marie Roalstad: Šla jsem ven, abych našla ten strom, zatímco jsi hledal to nářadí. Je to přímo tady.
Nyní už bude pro nás hračka tu větev uříznout…opatrně…výborně, máme to! Ah, vidíš tam tu malou dírku? Je tam dopis…

Jsi velmi blízko, abys rozluštila tuto hádanku.
Označil jsem na mapě místo pokladu. Mapu nalezneš za zdí, kterou můžeš procházet.
Karl


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(U vodopádu)
Marie Roalstad: No, Karl už byl předtím vynalézavý. Samozřejmě, že mluví o malém vodopádu v lese. Můžeš projít vodní stěnou a dostaneš se do malé jeskyně za proudem vody. Strávili jsme tam mnoho času. Pojďme získat mapu!

Cíl: Najdi mapu (práce Jít na průzkum)
Odměna: 100 zkušeností

Marie Roalstad: Ah, byl jsi rychlejší. Tak se podívejme… mapa byla vysušena na obou stranách, ale ty místa nepoznávám. Vypadá to, že tam něco chybí. Ah, počkat, Karl tady něco napsal..

Prošla jsi vodou. Nyní nech světlo prozářit mapu. Karl


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Nebezpečí)
Marie Roalstad: Puh, slunce mi pálí přímo na hlavu. V jeskyni bylo tak hezky a příjemně. Ale pokud nemůžeme použít mapu, abychom našli ten poklad, alespoň to můžeme použít jako ochranu před sluncem…Oh, to je zajímavé! Když se to drží takhle naproti slunci, mapa vypadá úplně jinak. Obě strany jsou vidět najednou a je to kompletní mapa. Ah...teď už vím, jaké místo to ukazuje. Je to Chladná Řeka a vodopád. Tady blízko vodopádu je X. Tam bude ten poklad. Pojďme...
Hele, slyšel jsi to? Co to bylo? To neznělo dobře...ale ne...grizzly! Támhle je...to není dobré a viděl nás, jde přímo k nám!

Cíl: Zabij medvěda grizzly! (práce Lovit medvědy)
Odměna: 250 zkušeností

Marie Roalstad: To bylo těsné. Doopravdy víš, jak s tou zbraní zacházet. Je něco, co nedokážeš?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Poklad)
Marie Roalstad: Zde by to mělo být. X na mapě je přímo na vrcholu kopce. Vidím tu kolem jen jediný kopec. Teď asi přijde ta nejhorší část naší cesty. Pojďme vylézt na kopec a začněme kopat. Tedy…ty začni, samozřejmě

Cíl: Sežeň dvě lopaty (práce Kopat hroby x Stavba závlahového zařízení)
Odměna: 100 zkušeností

Marie Roalstad: Nic! Vůbec nic! Překopali jsme celou oblast a jediné co jsme získali jsou puchýře na rukách. Nech mě chvíli přemýšlet...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Táborový oheň)
Marie Roalstad: Při honbě za pokladem mi opravdu vyhládlo. Možná dokážeš chytit něco jedlého. Pak si tu uděláme oheň a odpočineme.

Cíl: Ulov dva krocany (práce Lovit krocany)
Odměna: 3 schopnosti Vystupování

Marie Roalstad: Slunce pomalu zapadá…není tady nádherně? Od této řeky je vidět cesta do údolí. Tamhle je Chladná Řeka a zdálky můžeš slyšet vodopád.
Myslím, že vím, proč mi Karl nechal ten dopis. Nikdy nepochopil, proč jsem tolik milovala šperky a elegantní oblečení. Chtěl, abych zažila dobrodružství a viděla tenhle překrásný výhled. Když jsem byla mladší, často jsem sem chodila. Teď už jsem jedině v salónu...přála bych si, abych mohla Karlovi poděkovat za tento dar, který mi dal společně s tímto překrásným večerem. Je to pro mě daleko cennější než všechno zlato na světě...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
John se stěhuje

(Hotel Máma)
Šerif John Fitzburn: Moje milovaná maminka už mi leze pěkně krkem....ona bydlí u mě. No, přesně řečeno, já bydlím u ní. Ona vaří tak výborně a moje oblečení si taky nemusím prát sám. Velice praktické. Proč koukáš tak nevěřícně? Přece není zakázané, aby šerif bydlel u maminky. Ale jak už jsem řekl, časem mi už leze na nervy. Neustále musím s něčím pomáhat v domácnosti. Udělej tohle Johne! Udělej tamto, Johne! Johne, jdi s košem! Johne ukliď si pokoj .... ano, opravdu si musím uklízet v pokoji. Umíš si to představit? Včera mi sebrala dokonce mojí oblíbenou whiskey. Prej moc piju. Takhle to už dál nejde. Postavím si malou chatrč a odstěhuji se. Ale potřebuji k tomu tvojí pomoc. Na stavbu základů potřebuji pár kamenů. Ty mi pomůžeš, že jo? Postarám se také, abys za práci dostal výborné jídlo.

Cíl: Přines Johnovi 4 kameny (práce Pracovat v kamenolomu)
Odměna: 200 zkušeností, kukuřice

Šerif John Fitzburn: Vypadáš hladově a unaveně. Sehnal jsem pro nás dvě kukuřice ...máma nám nechtěla uvařit. Myslím že se urazila.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Je toho hodně na práci)
Šerif John Fitzburn: V tu dobu, co jsi obstarával ty kameny, jsem porazil pár stromů. Buď tak hodný a rozřezej ty kmeny na prkna. Já už mám mozoly na rukou. Ale mojí pilu chci zpět až budeš hotov.

Cíl: Rozřezej dřevo a poté dones zpět Johnovi pilu (práce Řezat dříví)
Odměna: 100 zkušeností, kukuřice

Šerif John Fitzburn: Baví mě, tě pozorovat při práci. Na, tu máš kukuřici...
Zelenina je zdravá!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Online)
Šerif John Fitzburn: Já se postarám o stavbu chaty a tak jdi zatím postavit pár telegrafních sloupů. Jistě pochopíš, že šerif musí přijímat a odesílat telegrafy. Dones mi pár rolí drátu až budeš hotov.

Cíl: Přines Johnovi dvě role drátu (práce Stavět telegrafní sloupy)
Odměna: 150 zkušeností, bobule

Šerif John Fitzburn: Ty jsi zavedl telegraf do domu mé matky? To je výborné! Hned vyzkouším vedení ....AHOJ MAMI....MY MÁME HLAD....TVŮJ JOHN...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Láska prochází žaludkem)
Šerif John Fitzburn: Moje maminka se smířila že se stěhuji. Jen jí musím denně posílat telegram aby věděla, jak se mi daří. A až vyhloubíme studnu, přinese nám jídlo. K pití budeme mít džbán čerstvé vody.

Cíl: Přines Johnovi džbán vody (práce Kopat studnu)
Odměna: 100 zkušeností, teplé jídlo, krocan

Šerif John Fitzburn: Mmmmm...lahodné! Maminka vaří prostě nejlépe. Teď potřebuji pár kapek dobrého moku, na dobré zažívání...mami! Kde je moje whiskey?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Pokrok)
Šerif John Fitzburn: To je podivuhodné, kolik práce je v domácnosti. Přece musí být nějak možné pohánět mandl třeba větrným mlýnem. I vodu by mělo jít nějakým systémem dostávat ze studny, bez námahy. Budeš mi muset pomoci postavit větrný mlýn, jestli chceš abych ještě stíhal zastávat povinnosti šerifa. Můžeš použít moje nářadí ale vrátit.

Cíl: Dej Johnovi bednu s nářadím (práce Stavět větrný mlýn)
Odměna: mačeta x pepperbox

Šerif John Fitzburn: Co není v hlavě, musí být v nohách. Ale už jsme tu kutili několik hodin a já ještě stále ještě neodeslal mamince telegram.
Hmm...divné...vedení je mrtvé. Je asi někde porouchané. Pojď, půjdeme do domu mé matky a koukneme se jestli je vše v pořádku. Potřebuješ zbraň?


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Jeden lístek)
Šerif John Fitzburn: Tak už jsme tu...ale to je ale divné...ten drát je přestřihnutý! Mami? Je vše v pořádku? MAMI???
Bez odpovědi! Já jdu předním vchodem a ty jdi zezadu. Vpřed!

Cíl: Poraž lupiče
Odměna: kousek lístku Díl 2

Šerif John Fitzburn: To snad není možné! Lupič chtěl okrást mojí maminku. Ale ten už nikoho okrádat nebude, poputuje rovnou za mříže a to na hodně dlouho. Děkuji ti za tvou pomoc. Ten lupič ztratil kus papírku. Hmm, co je to na něm napsané za hlouposti? Třeba ti to k něčemu bude.
 

Deleted User - 31870

Guest
Útěk z vězení

(Neškodná přeprava vězně)
Šerif John Fitzburn: Ahoj, měl bych pro tebe zakázku, pokud budeš mít zájem. Někdo musí z vězení vyzvednout obávaného banditu a dovést ho ke mně. Nejlepší bude, když hned vezmeš koně, vydáš se na cestu a vyzvedneš ho.

Cíl: Doprav vězně včetně pout na nohách k šerifovi (práce Přeprava vězňů)
Odměna: 250 zkušeností, $ 500

Šerif John Fitzburn: To jsou přece jenom jeho pouta z nohou... COŽE?! Tys ho nechal utéct? Jak se ti to mohlo stát...?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Oprava chyby)
Šerif John Fitzburn: No dobře, dám ti ještě jednu šanci. Nikdo se ale nesmí dozvědět, že ti tenhle úkol zadávám. Jinak by se ještě některý z maršálů dozvěděl, že jsme vězně nechali uniknout. Měl by sis proto nejdřív opatřit jiného koně, aby nikomu nepřipadalo nápadné, že tvůj kůň chybí. I když tě v tom nemůžu oficiálně podpořit, měl by sis nějakého koně ukrást. Ale po splnění úkolu ho zase vrať!

Cíl: Hledej 4 hodiny vhodného koně, kterého lze ukrást (práce Krást koně)
Odměna: 150 zkušeností, $ 300

Šerif John Fitzburn: Přál bych si, abychom to nemuseli dělat. Bohužel to nešlo jinak.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(V utajení)
Šerif John Fitzburn: Dobře, takže teď se můžeš nepozorovaně vytratit z města. Jakmile budeš venku, měl by ses sejít s jednou z těch band, co ilegálně prodávají zbraně indiánům. Vmis se mezi ně a třeba získáš pár informací o našem uprchlém vězni.

Cíl: Vmis se do skupiny a prodávej 4 hodiny indiánům pušky (práce Prodávat zbraně indiánům)
Odměna: 150 zkušeností, $ 300

Šerif John Fitzburn: Výborně, teď víme, co má náš přítel v plánu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Někdo to přece musí udělat!)
Šerif John Fitzburn: Bohužel se náš přítel nechoval právě klidně. Sleduj jeho stopu z mrtvol, protože je možné, že jednou z nich je nějaký bývalý komplic, který u sebe ještě má užitečné informace.

Cíl: Šerif chce, abys 8 hodin okrádal mrtvoly (práce Vykrádání hrobů)
Odměna: 150 zkušeností, $ 150

Šerif John Fitzburn: Hm, to je zajímavé. S těmihle informacemi máme skutečnou šanci ho dopadnout!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Pronásledujte ho!)
Šerif John Fitzburn: Uprchlý trestanec se chce ještě dnes sejít se svou starou bandou. Pronásleduj jeho bandu a najdeš ho. Dávej ale pozor, Lyké, aby tě nikdo nestřelil do zad!

Cíl: Šerif chce, abys 2 hodiny pronásledoval bandity (práce Chytat bandity)
Odměna: 200 zkušeností, $ 150

Šerif John Fitzburn: Ha, tak to zřejmě nečekal! Teď tu stojí úplně sám!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Živý nebo mrtvý!)
Šerif John Fitzburn: Teď už musíš našeho zběha jenom dovést zpátky. Jestli v poutech, nebo v rakvi, to si rozhodni sám! Chci jenom mít absolutní jistotu, že už nebude ohrožovat moje ulice.

Cíl: Zatkni uprchlíka
Odměna: 750 zkušeností, $ 500

Šerif John Fitzburn: Dobře, tím je věc vyřízená. Doufám, že už o tom nebudeme nikdy muset mluvit!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Loupežná výprava

(Pohřbít)
Šerif John Fitzburn: Zdravím tě! Je dobře, že jsi tu. Potřebuji tvou pomoc. Sedlák Simmons mi vyprávěl, že v poušti leží mrtvý muž. Můžeš mi pomoci přenést tu mrtvolu a s kopáním hrobu?

Cíl: Okrádej 6 hodin mrtvoly (práce Okrádat mrtvoly)
Odměna: 300 zkušeností, osobní dopis

Šerif John Fitzburn: Nechť spočívá v pokoji. Co jsi to tam našel? Papírek? Co je na něm? Tajný sraz? Můžeš se tam jít podívat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Odposlech)
Sedáš si na velký kámen a čekáš.

Cíl: Dosáhni 60ti bodů na schopnost skrývat se a uvaž si zelený trojcípý šátek
Odměna: 100 zkušeností

Objevili se dva muži. O pár minut později přichází třetí muž.
Lucas: Ahoj Waltře, ahoj Dumbly.
Walter: Ahoj Lucasi!
Dumbly přikyvuje.
Lucas: Kde vězí Jeremy?
Walter: Ten sedí v Yumě, něco provedl. Ale chtěl poslat za sebe někoho spolehlivého.
Lucas: Nemůžeme čekat věčnost. Scott již někoho důvěryhodného najde. Již na nás čeká v Dickson Forest.
Walter:Počkáme ještě 5 minut. Když nikdo nedorazí, vydáme se na cestu. Těch 20.000 dolarů si nesmíme nechat ujít.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ VYBER SI CESTU ~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vystoupit)
Vylez z úkrytu a připoj se k banditům.

Upozornění: Toto je rozhodující úkol. Můžeš bandity prozradit šerifovi nebo se k nim přidat.

Cíl: Začni hovořit s bandity.
Odměna: + 30 Zkušeností

Sandens Kid: Ahoj, Jeremy mě posílá! Jmenuji se Shorty.
Lucas: Zdravím tě, já jsem Lucas, to je Walter a tohle je Dumbly.
Walter: Ahoj!
Dumbly ti taká.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zúčastnit se)
Walter: Máme na háčku výborný kšeft. Jenže já ti ještě nevěřím. Jeden z našich kamarádů opustil bandu před několika týdny. Víme jen to, že utekl na sever. Měl bys ho rychle najít a vyřídit ho. Je to známý lovec odměn. Zeptej se na měj mezi jinými lovci odměn, třeba bude někdo něco vědět.

Cíl: Pracuj 5 hodin jako lovec odměn (práce Lovec odměn)
Odměna: 700 zkušeností

Walter: Taky dobře, teď víš, kde se ten zrádce nachází.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vyřídit)
Walter: Nechtěl jsem vědět kde je, chtěl jsem jeho hlavu. Vyřiď toho zrádce.

Cíl: Poraž Zrádce
Odměna: 432 $, 270 zkušeností

Walter: Výborně, ty jsi ho opravdu zabil. Myslím, že tě teď můžeme představit našemu šéfovi Scottovi. Sejdeme se s ním, v Dickson Forest ve středu země. Je to docela daleko. Lucasi, osedlej koně. Dumbly, připraven?
Dumbly přitakává.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Přepadnout)
Scott: Ahoj kamarádi. Ty budeš asi Shorty, je to tak? Waltere, je Shorty čistej?
Walter: Shorty je čistej!
Scott: Ok, mám sebou plány, kdy pojedou další poštovní vozy. Jeden s těch poštovních vozů, veze důležitý dopis. Odesílatel je starosta Breagon, adresován jistému soudci McConorovi. Přepadej tak dlouho poštovní vozy, dokud nedostaneš do rukou tento důležitý dopis.

Cíl: Přepadávej 6 hodin dostavníky (práce Přepadávat dostavníky)
Odměna: 1200 zkušeností, $ 1252

Scott: Velká krása. To je ten správný dopis. Jistý Bob Hoover je korunním svědkem v procesu proti velice vlivnému muži, jménem pan Brown. Dostaneme 10.000 dolarů za to, když se Boba Hoovera zbavíme na dobro. 20.000 dolarů, když ho dostaneme živého. Teď víme, kterým vlakem Bob pojede k soudu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Organizovat)
Scott: K přepadení vlaku, potřebujeme výbavu.
Zde je seznam věcí:
- Role drátu
- 5x Dynamit
- 10x Patrony
- 4x Kapesní hodinky
- 1x Schofield

Cíl: Sežeň všechny předměty
Odměna: 1 atribut Pohyblivost, 1700 zkušeností

Scott: S tím by to mělo být kompletní. Již jsme skoro hotový, s veškerou přípravou.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zastavit)
Scott: Rychle, rychle! Naše hodinky jsou přesně nařízené a jsme dostatečně vyzbrojeni. Dumbly a Lucas šli napřed, aby umístili Dynamit.

Cíl: Máš 8 hodin na přepadení vlaku (práce Přepadávat vlak)
Odměna: $ 1542 ; 2500 zkušeností ; 2 schopnosti

Scott: Bobe, Bobe, Bobe. Pročpak jsi tak bledý? Jsi překvapen, že mě vidíš? Dobrá práce chlapci, teď ho předáme panu Brownovi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Přepravovat)
Šerif John Fitzburn: Odvez ty darebáky do vezení v Yumě. Doufám, že z nich ještě něco dostaneme.

Cíl: 5 hodin přepravuj vězně (práce Přepravovat vězně)
Odměna: 500 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Výborně, už víš kde najdeš Scotta, vedoucího bandy. Tak vyrazíme do Dickson Forestu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Dělit se)
Scott: Každý z nás dostane 5 000 dolarů.
Lucas: Ale Scotte, 20 000 dolarů děleno pěti je 4 000 dolarů pro každého.
Scott: Chytrý chlapík. Jak jsem řekl, každý z nás dostane 5 000 dolarů. Shorty, buď tak hodný.

Cíl: Poraž Lucas
Odměna: 532 $ ; 700 zkušeností

Dumbly si bere 5000 dolarů a beze slova opouští místnost.
Walter: Tak, já jsem svých 5000 dolarů dostal. Mějte se!
Walter opouští místnost..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vezmi si)
Scott: Tak jsme tu zbyli jen my dva.
Ty: My dva? Správně! Já a ty peníze!

Cíl: Poraž Scott
Odměna: 1 schopnost, $ 10 000

Bereš si peníze a s úsměvem opouštíš místnost.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NEBO ~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Oznámit)
Šerif John Fitzburn: Co pro tebe můžu udělat?

Cíl: Vyprávěj Johnovi o banditech
Odměna: 50 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Dobře že jsi mi to nahlásil. Bohužel máme o Scottovi jen málo informací. Dickson Forest? Ten leží ve středu země. Jdi tam a hledej nějaké stopy.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Hledat)
Hledej v lese po stopách banditů.

Cíl: Jdi 9 hodin na průzkum (práce Jít na průzkum)
Odměna: 500 zkušeností

Nalézáš pár papírků, kde jsou zapsány informace, kdy bude projíždět další poštovní vůz.​

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zbavit se)
Šerif John Fitzburn: Pozor, někdo tě sleduje.

Cíl: Poraž pronásledovatele
Odměna: 300 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Tys v tom lese něco našel? Takže oni plánují nějaké přepadení poštovního vozu. Kdybychom jsme jen věděli, co hledají. Musíme chránit vozy v označených časech. To bude spousta práce.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Organizovat)
Šerif John Fitzburn: Máme ještě trochu času, tak se na ty přepady poštovních vozů dobře připravíme. Obstarej tyto věci:
- 1 Poštovní roh
- 3x Pouta
- 3x Okovy

Cíl: Obstarej uvedené věci (práce )
Odměna: 1 atribut Charisma, 800 zkušeností

Šerif John Fitzburn:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Hlídat)
Šerif John Fitzburn: Dnes to konečně vypukne. Musíme vyrazit, nebo propásneme poštovní vůz.

Cíl: Hlídej 8 hodin poštovní vůz (práce Strážit dostavník
Odměna: 1600 zkušeností, $ 1320

Šerif John Fitzburn: Zatraceně, byli tak dobře připraveni a unikli nám. Asi našli to, co jsme chtěli.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vloupat se)
Šerif John Fitzburn: Mám dobrou zprávu. Jeden z mých mužů se dopátral, kde najdeme jednoho s těch darebáků. Jeho dům stojí nedaleko odtud. Ale já je chci dostat všechny. Proto by jsme měli ještě chvilku počkat. Vlez v noci do toho domu a poohlídni se tam, třeba něco najdeš. Snaž se být nenápadný, aby neměli podezření.

Cíl: Vkrádej se 6 hodin (práce Vykrádat domy)
Odměna: 1000 zkušeností, $ 1543

Šerif John Fitzburn: Teď víme, co mají za lubem. Chtějí se zbavit korunního svědka Boba Hoovera, který má vypovídat proti obávanému panu Brownovi. Našli v poštovním voze nějaké listiny, kde je psáno, kterým vlakem povezou Boba Hoovera k soudu. Musíme je zastavit.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Plachty)
Šerif John Fitzburn: Mám plán. Waupee zná uspávací Elixír. Dáme tento Elixír Bobu Hooverovi a ten lahev otevře ve chvíli kdy ho budou chtít polapit. Pak se na ty darebáky vrhneme.

Cíl: Vyřiď: Loupežná výprava (Stavět)
Odměna: 200 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Super, ten elixír donesu Bobovi Hooverovi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Stavět)
Waupee: John mi říkal, že máme spolu uvařit elixír spánku. Potřebuji na něj tyto přísady:
- 1 hrnec
- 1 kojotí zub
- 3 elixíry
- 3 bobule
- 3 pomeranče
- 3 rajčata
- 3 lahve tequily

Cíl: Dones suroviny.
Odměna: 1600 zkušeností ; 2 schopnosti ; Indiánské oblečení

Waupee: Chytej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Chytat)
Šerif John Fitzburn: Lov na bandity může začít. Tak šup na koleje. Musíme udeřit ve chvíli, až Bob otevře elixír.

Cíl: 5 hodin chytej bandity (práce Chytat bandity)
Odměna: 900 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Chytili jsme dva darebáky. Nějakého Waltera a muže jménem Lucas. To chlapisko Dubly nám bohužel utekl.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Přepravovat)
Šerif John Fitzburn: Odvez ty darebáky do vezení v Yumě. Doufám, že z nich ještě něco dostaneme.

Cíl: 5 hodin přepravuj vězně (práce Přepravovat vězně)
Odměna: 500 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Výborně, už víš kde najdeš Scotta, vedoucího bandy. Tak vyrazíme do Dickson Forestu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Vyřiď)
Scott: Takže tys mi pokazil plány. Přišel jsem o hodně peněz. No uvidíme, kolik si jich vezmu z tvé kapsy.

Cíl: Poraž Scott
Odměna: $ 3563 ; 1000 zkušeností, 1 schopnost

Scott: Zatraceně ....jak jsi ..... to .....dokázal? Moji lid...ti se ..... poms...tí!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Krádež uměleckých předmětů

(Vincent)
Marie Roalstad: Už jsi to slyšel? Nějaký velký umělec z Evropy bude vystavovat své obrazy v našem městečku. Samozřejmě ho tu nikdo nezná...i já jsem obklopen uměleckými bezdušníky. Ale i v Evropě není úplně tak znám. Ale to se změní. Je to génius. Dnes chce přijet parníkem po řece. Ale kapitán onemocněl. Můžeš za něj zaskočit? Jo, ještě bys měl znát jméno toho umělce. Jmenuje se Vincent.

Cíl: Řiď 8 hodin kolesový parník (práce Řídit kolesový parník)
Odměna: 1200 zkušeností

Marie Roalstad: Už je tady! Je skutečně tady! Jaká byla cesta Vincente?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Obrazy z výstavy)
Marie Roalstad: Jsem tak šťastná, že jsi se mnou navštívil vernisáž . Co si myslíš o tomto obraze? Není krásný? Pod názvem Obilné pole s cypřišem ... ale ... ale ... co to tam ten chlap dělá? To je nehorázné! Uchopil obraz na zdi a snaží se utéct s ním pryč. Zloděj! Chyťte zloděje! Dělej něco!

Cíl: Hoň 6 hodin bandity a dones Marii pašované zboží (práce Chytat bandity, Pašovat zboží)
Odměna: Granmontova pistole

Marie Roalstad: Byl jsi dlouho pryč. Ale jak vidím, získal jsi malbu zpět. Bravo! I Vincent byl úplně bez sebe, když se o té krádeži dozvěděl. Hmm ... nevidím ukradený obraz. Je tady nějaký starý lup v těch krabicích. Tady, koukni, stará brokovnice. Zatraceně! Ten zloděj se stihl toho obrazu zbavit.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Eskorta)
Marie Roalstad: Vincent mě požádal, abychom všechny jeho další obrazy ukryli na bezpečném místě. Chtěla bych je vzít do jiného města dostavníkem, ale mám strach, že zloděj zaútočí znovu. Byla bych opravdu ráda, kdybys byl v dostavníku jako doprovod.

Cíl: Hlídej 8 hodin poštovní vůz (práce Strážit dostavník)
Odměna: 1600 zkušeností

Marie Roalstad: V pořádku, ostatní obrazy jsou v bezpečí. Vincent se snaží získat více indicií. Myslím, že má podezření, kde můžeme najít ukradené malby.
[21:42:07] kopíček :): tahle sada je komplet


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(K návštěvě sběratele umění)
Marie Roalstad: My víme kde ten obraz je! Nějaký umělecký sběratel z okolí, ho odkoupil od zloděje. Vincent toho sběratele už navštívil a aby ho vyzval obraz znovu vrátit. Ale s ním se nedá mluvit, za obraz chce horentní sumu. To je ale drzost. A šerif se postavil na stranu sběratele.
Však mi se sami postaráme, aby se obraz vrátil opravdovému majiteli. Ukradneme obraz zpět.

Cíl: Vloupej se 6 hodin a dones Marii obraz (práce Vykrádat domy)
Odměna: 1. klíč

Marie Roalstad: Máme ten obraz. Dobře mu tak. Sběratel si za to může sám, když kupuje očividné kradené věci a pak ještě nemá tolik cti, aby majetek vrátil majiteli.
He, co je tohle? Na zadní straně obrazu je připevněn klíč. Jde lehce vyndat.... co to má znamenat?


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Návštěva sběratele umění)
Marie Roalstad: Ouha, tamhle přichází ten sběratel umění.... ten vypadá ale rozezleně.

Cíl: Poraž sběratele umění
Odměna: 2000 zkušeností

Marie Roalstad: Ten má dost.
Ale ani Vincent neví, co je to za klíč. Zdědil ho po svém dědečkovi a protože nevěděl do kterému zámku klíč pasuje, schoval ho za obraz a zapomněl na něj. Ví, že by se s ním mohla dát otevřít dědečkova truhla plná spodního prádla, hahaha!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Taktika duelu

(Peddyho drsňáka)
Šerif John Fitzburn: Viděl jsem, jak jsi bojoval s Joem. To nebylo vůbec špatné! Ale ještě se toho musíš hodně naučit. Dobrý bojovník musí hodně trénovat. Je velký rozdíl, jestli používáš chladnou nebo střelnou zbraň. Pokud používáš chladnou zbraň, potřebuješ velkou úderovou sílu, abys udělal co největší poškození. Pokud používáš střelnou zbraň, potřebuješ schopnost střílení. Síla úderu ti nepomůže, pokud použiješ chladnou zbraň jinak. Pokud chceš způsobit soupeři těžké zranění, musíš se naučit pořádně mířit.
Důležité je, abys měl dobrou obranu. Potřebuješ dobré reflexy, abys stihl zareagovat na střelnou zbraň a musíš být houževnatý, abys ustál útok chladnými zbraněmi.
Právě teď je Peddy ve vězení. Peddy je docela hloupý chlápek. Miluje, když se může opít a pak vyhledává rvačky. Až ho pustím, můžeš ho vyzvat k duelu. Jsem si jist, že neodmítne!

Cíl: Poraž Peddyho v duelu
Odměna: 50 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Velmi dobře, zvolil sis dobře.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Mrštný Matthew)
Šerif John Fitzburn: Peddy řekl svému bratrovi Matthewovi o vašem boji. Myslí si, že tě může v duelu porazit.
Mám pro tebe pár tipů. Pokud někoho vyzveš v cizím městě, je důležité soupeře zastrašit. Měl by se bát od prvního okamžiku, kdy tě spatří. Pokus se vypadat temně a děsivě. Tvůj vzhled by měl s ním otřást a tím pádem se nebude moci soustředit na útoky. Pokud jsi vyzván jiným hráčem, je jedno, jaký budeš mít vzhled. Ale měl by sis předem vše takticky naplánovat. Pokud bys chtěl mít ale opravdu dobrou taktiku, zvol si, kde budeš stát, aby slunce soupeře oslnilo nebo zablokuj cestu, aby nemohl uniknout. I malé věci se počítají. Schopnost taktika na vysokém stupni je velmi důležitá, když jsi vyzván.

Cíl: Poraž Matthewa v duelu
Odměna: 42 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Jsi mistr duelů. Trénink je u konce. Ale nezapomeň, co jsem tě naučil!
 

Deleted User - 31870

Guest
Maličkosti

(Dřevo na topení)
Barman Henry Walker: Ahoj! Huj, to je ale mráz. Nic neobvyklého v prosinci. Potřebuji nutně dřevo do krbu. Přines mi prosím nějaké.

Cíl: Sekej 3 hodiny dřevo a přines 4 laťky (práce Kácet stromy x Plavit dřevo x Mýtit les)
Odměna: 1 schopnost Síla úderu

Barman Henry Walker: Děkuji ti, hned přiložím!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Velikonoce 2009)
Barman Henry Walker: Veselé Velikonoce! Právě jsem pro děti ve městě schoval velikonoční vajíčka. Musím teď rychle do kostela, aby to nebylo podezřelé. Mohl bys na ně prosím dát 30 minut pozor? Nechci aby ptáci vajíčka ukradli.

Cíl: Plaš 30 minut ptáky z pole (práce Plašit ptáky z pole)
Odměna: 1 schopnost Skrývat se, velikonoční vajíčko

Barman Henry Walker: Děkuji! Jedno vajíčko zbylo, můžeš si ho nechat. Veselé Velikonoce!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Troufalý zloděj)
Marie Roalstad: Neslýchané! Taková drzost! Viděl si ho vejít? Toho týpka s červenou čepicí. Ten jí ukradl jistě Santovi a kdo letos přinese dětem dárky? V téhle zimě mu již po pár mílích upadnou uši mrazem. Jestli chceš dárky k vánocům, měl by si tomu týpkovi tu čepici sebrat.

Cíl: Poraž falešného Santu
Odměna: vánoční čepice

Marie Roalstad: Ty taky věříš všechno, kdo ti co nakuká, nebo? A zítra zachráníš velikonočního zajíčka? Hahaha, klidně si tu čepici nechej, koupil jsem si jí na vánoční svátky a tenhle chlapík mi jí ukradl. Ale tobě sluší, to se musí nechat. Veselé Vánoce!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Zničená židle)
Barman Henry Walker: Ahoj! Dobře že jsi zrovna přišel. Bohužel jsi tu včera večer nebyl. Peddy to zase přihnul a rozbil jednu židli. Zrovna se jí pokouším spravit. Koukám, že máš s sebou nářadí, nepomohl bys mi?

Cíl: Získej 25 bodů ve schopnosti opravovat
Odměna: 30 zkušeností, $ 200

Barman Henry Walker: Tak... sedni si. Dobře! Tak a teď si sednu zase já. Když to vydrží pode mnou, vydrží to všechno. Uvidíme... výborně!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Starý kartáč)
Barman Henry Walker: Uklízel jsem ve skladu. Za celé roky se mi povedlo nahromadit tři kartáče na boty. Nechceš si je koupit? Tvé boty jsou hodně špinavé.

Cíl: 30$
Odměna: kartáč na boty

Barman Henry Walker: S těmito boty smíš dokonce na taneční parket!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(Plné boty)
Barman Henry Walker: Hej, něco je v tvých botách.

Cíl: kartáč na boty
Odměna: pomeranče, 1 schopnost Opravy

Barman Henry Walker: Čerstvé, sladké ovoce.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Díkůvzdání

(Díkůvzdání I)
Barman Henry Walker: Ahoj,
velice se těším na Díkůvzdání. Znovu uvidím mého bratrance Luise! Pomůžeš mi s přípravami? Napsal jsem malý seznam věcí, které potřebuji na slavnost.

Cíl: Nasbírej tyto ingredience: 3 bobule, 6 pomerančů, 4 kukuřice (práce Sbírat bobule, Sbírat pomeranče, Sbírat kukuřici)
Odměna: 70 zkušeností

Barman Henry Walker: Velmi děkuji za přísady.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Díkůvzdání II)
Barman Henry Walker: Právě jsem slyšel, že se minulou noc přehnala obrovská bouře. Zničila kompletně koleje. Jestli nebudou koleje rychle opraveny, nebude moci přijet můj bratranec včas na Díkůvzdání. Můžeš prosím pomoci nádražním dělníkům, aby se sem Luis dostal včas?

Cíl: Jdi 10 hodin pokládat koleje (práce Pokládat koleje)
Odměna: 80 zkušeností

Barman Henry Walker: Díky!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Díkůvzdání III)
Barman Henry Walker: Luis přijede včas. Teď už chybí to nejdůležitější,Krocan!

Cíl: Přines Henrymu 10 krocanů (práce Lovit krocany)
Odměna: 1 atribut Charisma

Barman Henry Walker: Šťastné Díkůvzdání!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru