• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přepínání mezi světy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3208
  • Vytvořeno

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    35
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3208

Guest
Zdravím,

Můj návrh je prostý, přidat do hry tlačítko, které by umožňovala se rychle přepnout mezi světy. To znamená, že pod tlačítkem "Nastavení" by se objevila ikonka světa a dalo by se rychle přepnout mezi světy. Důvodem je aby hráč nemusel ztrácet čas neustálým přepínáním na west stránku a zase na svět, pro hráče s PC to ztráta není, ovšem pro ty, kteří hrají přes mobil či tablet, to je někdy čekání na 2 dny :lovec:

Graf. zpracování:

Menu:
http://prntscr.com/268yid


+ Hráč nemusí na hl. stránku a zase na svět
+ Menší časová ztráta (někdy jde o se*****)

- Nenapadlo mne to dřívěji :D
 

DeletedUser

Guest
Výborný nápad. Ako ste spomenuli, pre tých čo prehliadajú West na tabletoch a mobiloch by to bolo neuveriteľne super, ale aj pre tých, čo West hrajú aj na počítači. :)
 

DeletedUser9371

Guest
V každém případě jsem pro. Hlavně budou pro i hráči, co hrají více světů. :)
 

DeletedUser14268

Guest
Možná je to po někoho převratná novinka, ale mít více světů v záložkách jde již teď. Není potřeba se stále znova přihlašovat.
 

DeletedUser16057

Guest
Nápad je to moc dobrý, doufám že tento návrh postoupí výš a INNO se tímto bude i zabývat. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13789

Guest
Tohle by se mi taky líbilo! Myslím, že máš opravdu velkou podporu. :)
 

DeletedUser14268

Guest
I kdyby jste chtěly sebevíc tak se toho načítání nezbavíte, jde o načtení polohy měst, práce a další. Takže i přes tlačítko se to bude načítat. Proč nemáte dvě a více záložek, pro každý svět jednu?
 

DeletedUser13789

Guest
I kdyby jste chtěli sebevíc tak se toho načítání nezbavíte, jde o načtení polohy měst, práce a další. Takže i přes tlačítko se to bude načítat. Proč nemáte dvě a více záložek, pro každý svět jednu?
Tam ale nejde jenom o načítání. Toho se samozřejmě nezbavíme. Ale co když má někdo víc rozehraných světů a nechce pořád dokola "datlovat" své přihlašovací údaje? Ano, je tu možnost zůstat přihlášen přes cookies, ale některé prohlížeče ale můžou mít cookies vypnuté.
Navíc při přihlašování více lidí přes jeden prohlížeč (sdílené PC) tato možnost opravdu postrádá smysl.

Tak proč neudělat tlačítko přímo do hry? Tobě by tam snad překáželo?
 

DeletedUser17809

Guest
I kdyby jste chtěly sebevíc tak se toho načítání nezbavíte, jde o načtení polohy měst, práce a další. Takže i přes tlačítko se to bude načítat. Proč nemáte dvě a více záložek, pro každý svět jednu?
Znám pár hráčů, kterým to ze záhadných důvodů nejde - osobně to ale takto dělám :)
 

Pawn

Člen týmu
Blbost, a zbytečnost. Jak píše Sumo. problém si to přidat do záložek není, taky občas jsem na tabletu, a jedu na tom principu bez problémů. Samozřejmě to trvá déle, ale prostě načítat se to bude tak nebo tak. Tak už nechápu smysl tohodle vůbec. Spíš to vidim na lenost, než něco jinýho. :)
 

DeletedUser17781

Guest
Záleží na tom jaký prohlížeč používáš, memám zkušenosti s Explikem, ale přes Operu, Mozilu a Chromem to jde v poho.
 

DeletedUser3208

Guest
Myšlenka mi vznikla jednoduše, možná lenost, ale z osobních zkušeností.
Platím si internet v mobilu a překlikávání ze světa ne web a zase svět, mi zabírá strašně moc času, čekání a hlavně nervozity.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru