• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Přepadení vlaku - Obrazová dokumentacia

DeletedUser

Guest
Ahoj zatiaľ asi ako jediný prinášam v obrazovej dokumentácii túto prácu tak už posúdťe sami či sa aj vám oplatí šplhať až tak vysoko.

Tu nájdete všetko o mne:
*rank
*oblečenie
*schopnosti
*premium
*miesto vykonávania
*pracovné body

Obrázok: Obrázok klik....

Prvých 6 hodín sklamania:

img.php

img.php

img.php



Možno som asi čakal od toho moc no budem pokračovať uploade
Prosím vás okrem komentárov sem nedavajťe žiadne obrázky !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nějak nevidím schopnosti.
Ale nebud zklamaný.
Mě taky poprvé zklamaly dostavníky.
Ale ted už jsem na nich vyhrál dvě stvítivé zbraně a bowieho předovku :-)
EDIT:Já si nevšiml,že tam máš schopnosti s bonusem.Já očekával tabulku se všema :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tomaš ešte fajn, mneto hodilo za 2x 2hod dokopi 180 exp a to tam mam vyše 28pb
 

DeletedUser

Guest
bruno192, čo presne sa ti zdá byť málo. Plat, skúsenosti alebo nálezy?
Plat - máš málo PB a dávaj si pozor na motiváciu
Skúsenosti - malá motivácia
Nálezy - odrob aspoň 100 hodín a uvidíš, že čislo na nález bude cca 20%. Doporučujem ti nasadiť prázdninový set a bude ešte vyššie.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No tak řekl bych že je docela dobrý mít na 60% motivace kolem 100$ a 100 zkušeností..
Bohužel je to taky tím že máš to prémium no... Jenom nechápu jednu věc.. :lovec:
Obtížnost práce je 505 a ty máš 456 pracovních bodů a 1 bod že už můžeš pracovat.. To mi připadá divné.. je to snad tím prémiem?
 

DeletedUser

Guest
Prvú 2 hod máš motiváciu 91%. Musela to byť druhá 2 hod...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jestli jste si nevšimli tak on má gentlmenskej set (nebo jak se to píše)
 

DeletedUser

Guest
*no chýbajú mi tam prvé dve hodiny ale tam som nedostal nič aj tak
*teraz mam pred koncom úrovne a mam aj par dolárov tak nechám doplniť motiváciu pridám pár PB a budem pokračovať.
 

DeletedUser

Guest
Keď chceš nachádzať viac predmetov poradím ti prémium "Bonus pre postavu" si dobrodruh tak sa ti šanca zvýši.-

Doporučujem ti nasadiť prázdninový set a bude ešte vyššie.

OmG asi keď si ho nasadí tak tu prácu nebude môcť robiť veď v tom má 1 PB :) to ťa mohlo napadnúť..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To bolo myslene v buducnosti ako bude ziskavat nove levely a nahodi si ine oblecenie. Preto tam spominam tu vzorku 100 hodin a viac+.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ja makamna vlaku a väčšinou dostanem 190+ exp :) len raz sa mi stalo, že 100% motivácia a 96 exp.
 

DeletedUser6123

Guest
Já jedu teda radši dostavínky. Nacházím tam mnohem více věcí (Nedávno třeba papuče, medvídek, nočník, šedý stetson atd). Takže tam i bez prémia to je v poho. Jinak tě lituji. Máš velkou smůlu. Doporučuji si počkat až budeš mít více bodíků, tak se to možná rozjede.
 
Nahoru