• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Půlnoc

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Pawn

Člen týmu
Zdravím, jsem jediný komu west o půlnoci píše "Respense Error" ? Dá se stím něco dělat? Je otrava když nejde nic otvírat, ani odeslat telegram, a občas i dokonce musim zavřít prohlížeč a znova ho zapnout kvůli tomu.. znam lidi kterým to běží v pohodě já musím 1-2 min počkat než west zase jede.. až přijde oznámení "denní úkoly splněny" ..
Díky..
 

DeletedUser2677

Guest
Jestli ti to dělá na coloradu, tak to je naprosto normální, tohle je už i nahlášený, ale pravděpodobně se s tím musíme až do nového updatu vypořádat a vždy těch pár minut vydržet... Ano je to otravné, ale bohužel s tím my tady nic nenaděláme, takže ti nezbývá nic jiného než trpělivost a chvilka výdrže bez westu :)
 

Pawn

Člen týmu
Mě to dělá bohužel jak na Ari, Buffalu tak zmíněném coloradu.. no jsem rád, že už se stím něco dělá, mi přijde že si ten west rozmejšlí kolik těch UP má vůbec tim bonusem dát.. :D
Díky za odpověd.
 

DeletedUser12110

Guest
V tu chvili se vyhodnocuje den vsech hracu, coz je na server napor a tak muze chvili neodpovidat - Je to chvilkova zalezitost a nezbyva nez pockat.
 

DeletedUser9371

Guest
Občas to blbne i na sedmičce a Coloradu. Ale je to jen chvilkové a logické, když to přeskočí půlnocí na další den. Nehledě, třeba mají Němci jiný čas aktualice než naší, českou půlnoc.
Osobně mi resetování stránky F5 nepomůže. Vyskočím ze hry a přihlásím se znovu a všechno se načte v pohodě a k nelibosti pár hráčů hraji vesele dál.
:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru