• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Panáček z Minecraftu

Omlouvám se, ale nechci zakládat nové téma a pouze se zeptám, zda někdo již neoživuje hru panáčkem z Minecraftu. Já jej mám v sektoru A3, mezi prací prodávat noviny (ta nejvíce vpravo k sektoru A4). Pod prací je hora, kde panáček zřejmě kutá kámen. Dále na druhé straně dolu pod touto horou je práce jít na průzkum. Ptám se, že Minecraft (nekontroluji, zda to píši správně), občas hraje syn, tak jestli se už mám pomalu něco učit.

 

DeletedUser307

Guest
Omlouvám se, ale nechci zakládat nové téma a pouze se zeptám, zda někdo již neoživuje hru panáčkem z Minecraftu. Já jej mám v sektoru A3, mezi prací prodávat noviny (ta nejvíce vpravo k sektoru A4). Pod prací je hora, kde panáček zřejmě kutá kámen. Dále na druhé straně dolu pod touto horou je práce jít na průzkum. Ptám se, že Minecraft (nekontroluji, zda to píši správně), občas hraje syn, tak jestli se už mám pomalu něco učit.

Pěknej hnus!
 
Nahoru