• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Paranormal activity 1,2

DeletedUser9214

Guest
Viděl jste to někdo?? Co na to říkáte?
Já to viděl a znova bych to mít opravdu nemusel, je to opravdu dost strašidelné
 
Viděl jsem 1. díl a hnedka 1. noc se mi špatně spalo.Když jsem to viděl podruhé a pak potřetí už to bylo v klidu
Na 2. díl se opravdu těším
 

DeletedUser

Guest
viděl jsem první díl s mamkou, ale po druhé se na to dívat už nšchci, je to na mě až moc strašidelný a vždy v noci se bojím že mě něco chytne za nohy a odvleče někam do špajzu.
 

DeletedUser9214

Guest
tak včera jsem viděl dvojku a můžu jí vřele doporučit všem jako projímadlo nebo těm co se nechce spát :D
 

DeletedUser

Guest
Jako velká milovnice všech pořádných hororů jsem již před nějakou dobou oba díly viděla. ;)
Jednička se mi moc líbila, atmosféra byla skvělá a naštěstí tam nezačla pobíhat žádná monstra, démoni atd, čehož jsem se už od počátku obávala. :D
Dvojka byla trochu slabší, na konci už moc zdlouhavá, ale furt bych to přirovnávala k těm lepším hororům.. ;)
 

DeletedUser4517

Guest
no tak 1.díl byl skvelý fakt,sice bez lekaček,ale chytnul
 

DeletedUser

Guest
Nevím..mě 1 přijde jako absolutní blbost :) příběh nic moc...žadné propracováné záběry..sice jsem občas vytuhnul a náslědně se leknul...ale pak to bylo na stejné brdo....na Záhadu Blair Witch nic nemá :))
 

DeletedUser

Guest
Nevím..mě 1 přijde jako absolutní blbost :) příběh nic moc...žadné propracováné záběry..sice jsem občas vytuhnul a náslědně se leknul...ale pak to bylo na stejné brdo....na Záhadu Blair Witch nic nemá :))

no, máš pravdu.. na tomhle jdou vidět okopírovaná prvky z Blair Witch, což je i pro mě bezkonkurenčně nejlepší horor..
Ale i tohle má něco do sebe, když si vezmu součastné horory, tak tohle považuji za jeden z těch lepších.. Dnes už by mělo být něco takového oslavováno.. Po tom, co jsem viděla Kletbu domu slunečnic 2 a podobné, kde pobíhají "příšerky" jak z dětského animáku, kde se sekají hlavy jedna za druhou nebo kde se neporazitelní hrdinové na konci políbí a všichni jim zatleskají už mě nic nepřekvapí.. Horor tohoto typu se tedy stává vyjímkou svého druhu.
 

DeletedUser9214

Guest
na Blair Witch to nemá, ale je to zajímevě natočené. Dobrý mi přišel i 4. druh
 

DeletedUser11508

Guest
wow! jednička dcl slabá a to sem na to koukal asi před půl rokem (je mi 10 let) tvl a slabíííí
ale na 2. radči ne! xD :::)):::::)):::::)):::::))::
 

DeletedUser11508

Guest
fůůůůůj takoví slabý !!!!! tak se koukněte na Paranormal Entity :) doporučuji na silvestra pokud nechcete spát :D
 

DeletedUser

Guest
Možná to zkusím, horory sice především čtu, ale vypěstoval jsem si vůči tomu už asi nějakou imunitu či co. Přečtu si pár povídek o upírech, zhasnu a spim jako dudek. :-D
 

DeletedUser

Guest
na hororových knížkách je dobrý, že tě nemají jak leknout...:)
 

DeletedUser

Guest
Leknout se a bát je něco úplně jinýho.
A leknout se můžeš stejně, na mě třeba ta knížka spadla předevčírem uprostřed noci z police - nedal jsem ji dostatečně "daleko". :-D
 

DeletedUser

Guest
tak samozřejmě, že se kvůli knížce můžeš bát, ale těžko si kvůli ní ucvrkneš do kalhot ;)
 

DeletedUser

Guest
Možná ne přímo u ní, ale myslím že nějaký ten dojem zůstává ve vdomí a je dlouhodobější než u filmů. S cvrnkáním do kalhot(či jiného ošacení) nemám bohužel žádné zkušenosti, dokonce ani kuličky nehraju. :)
Jinak nevím co jsi četl ty, ale já mám rád především povídky o upírech, teba klasický Stoker(povídky, projevil jsem trestuhodnou nedbalost a nepřečetl Drákulu), román Historička(taková nevzhledná bichle, autorku si už nepamatuju) ale především čerpám z knížky Upíří archivy, kterou jsem objevil pod stromečkem. (BTW nejlepší povídky se psaly do 80. let, jak to tak sleduju, knížky i dneska občas vycházejí slušný ale je to tu bohužel samej zářící playboy - Van Helsinga na ně!)
 
Nahoru