1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
  Zamítnutí oznámení

Otázka Pastevcova ovečka BiTURBO

Téma v sekci 'Nápověda' založené uživatelem EmperorDonaldTrump, 30. dub 2019.

 1. EmperorDonaldTrump

  EmperorDonaldTrump

  Registrace:
  13. říj 2018
  Příspěvků:
  7
  Obdržená poděkování:
  6
  Nevíte jestli je bezpečné jet takhle rychle na ovci? Přecijen 270 km/h v hodině je docela rychlost, nemůžu z ní spadnout a upadnout do bezvědomí? Nemá s tím někdo kdo bydlí na venkově zkušenost?

  [​IMG]

  A co pokud mě uvidí šeriff John Fifiburn nemůžu mi dát pokutu?
   
 2. thoriorz87

  thoriorz87

  Registrace:
  4. kvě 2018
  Příspěvků:
  200
  Obdržená poděkování:
  59
  Bohužel nejsem kompetentní odpovědět na tvojí otázku a jelikož (pokud se nepletu) nemáme žádného moderátora co by tady odpovídal,doporučuji tvůj závažný problém s pokutou od šerifa a tvojí rychlostí řešit ticketem.

  :D
   
 3. dydy79

  dydy79

  Registrace:
  14. říj 2008
  Příspěvků:
  397
  Obdržená poděkování:
  52

  Tys už z ovce spadl, jen si to nepamatuješ....
   
 4. nicooo

  nicooo

  Registrace:
  8. lis 2008
  Příspěvků:
  205
  Obdržená poděkování:
  22
  Nemáš zapnutý bonus na rychlost? Např. mletý krunýř, pak taková rychlost není zas tak nepochopitelná. Otázka realismu je ovšem otázka druhá. Každopádně se, ale nejedná o chybu ve hře
   
 5. Lee Kershaw

  Lee Kershaw

  Registrace:
  26. srp 2010
  Příspěvků:
  786
  Obdržená poděkování:
  98
  Níže přidávám znění zákona 361/2000 Sb., tedy Zákonu o provozu na pozemních komunikacích.

  Doufám že tím jsem Donaldovi odpověděl tak jak si přál a je tedy spokojen ….:)


  § 18Rychlost jízdy


  (1) Rychlost jízdy musí řidič přizpůsobit zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla a nákladu, předpokládanému stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, její kategorii a třídě, povětrnostním podmínkám a jiným okolnostem, které je možno předvídat; smí jet jen takovou rychlostí, aby byl schopen zastavit vozidlo na vzdálenost, na kterou má rozhled.

  (2) Řidič nesmí
  a) snížit náhle rychlost jízdy nebo náhle zastavit, pokud to nevyžaduje bezpečnost provozu na pozemních komunikacích,

  b) omezovat plynulost provozu na pozemních komunikacích, zejména bezdůvodně pomalou jízdou a pomalým předjížděním.

  (3) Řidič motorového vozidla o maximální přípustné hmotnosti nepřevyšující 3 500 kg a autobusu smí jet mimo obec rychlostí nejvýše 90 km.h; na silnici pro motorová vozidla rychlostí nejvýše 110 km.h a na dálnici rychlostí nejvýše 130 km.h. Řidič jiného motorového vozidla smí jet rychlostí nejvýše 80 km.h.

  (4) V obci smí jet řidič rychlostí nejvýše 50 km.h, a jde-li o dálnici nebo silnici pro motorová vozidla, nejvýše 80 km.h.

  (5) Řidič nesmí překročit nejvyšší povolenou rychlost vozidla, a jde-li o jízdní soupravu, nejvyšší povolenou rychlost žádného z vozidel soupravy.

  (6) Místní úpravou provozu na pozemních komunikacích podle § 61 odst. 2 lze nejvyšší dovolenou rychlost podle odstavců 3 a 4 snížit. Jde-li o dálnici nebo silnici pro motorová vozidla bez směrově oddělených jízdních pásů, sníží se nejvyšší dovolená rychlost na nejvýše 90 km.h.

  (7) Místní úpravou provozu na pozemních komunikacích podle § 61 odst. 2 lze nejvyšší dovolenou rychlost podle odstavce 4 zvýšit, maximálně však o 30 km.h. Na silnici pro motorová vozidla se směrově oddělenými jízdními pásy lze zvýšit i nejvyšší dovolenou rychlost podle odstavce 3, maximálně však o 20 km.h.

  (8) Při použití sněhových řetězů na vozidle smí jet řidič rychlostí nejvýše 50 km.h.

  (9) Nejvyšší dovolená rychlost podle odstavců 3, 4 a 8 a nejvyšší dovolená rychlost stanovená místní nebo přechodnou úpravou provozu na pozemních komunikacích neplatí pro řidiče zpravodajských služeb, Generální inspekce bezpečnostních sborů a stanovených útvarů policie, Vojenské policie a celních orgánů, je-li to nezbytně nutné k plnění úkolů stanovených zvláštním právním předpisem, je však povinen dbát potřebné opatrnosti, aby neohrozil bezpečnost silničního provozu na pozemních komunikacích. Útvary policie stanoví ministr vnitra. Útvary Vojenské policie stanoví ministr obrany. Útvary celních orgánů stanoví ministr financí.