• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

peníze v městské pokladně

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16101
  • Vytvořeno

DeletedUser16101

Guest
Ahoj

myslím že by bylo dobré aby zakladatel města mohl použít investovat čí rozdělit mezi obyvatele města peníze v městské pokladně

takhle jsou nevyužité

Sharkman

:indián:
 

DeletedUser

Guest
Jo, tak rozdělit... a jak?
Vykopu všechny z města a dám to jenom jednomu hráči?
Třeba to udělat tak, že každý má nárok na část z městské pokladny, třeba 1% člen, 2% radní a 3% zakladatel
 

DeletedUser

Guest
Téma bola presunutá do podsekcie Únorové a březnové nápady.

Prosím rozpíš viac svoj návrh. Prepracuj ho textovo prípadne graficky, napíš prečo sa domnievaš, že tvoj návrh by mohol byť v hre prospešný a napíš podľa teba aké má tvoj návrh pre a proti.
 
Žádný nárok, ale přerozdělení podle rozmyslu zakladatele. Pokud by se to dělilo, tak by stejně šlo o pakatel. A je trochu divné platit daň a pak ji dostávat zpátky. Inno by mělo přijít s něčím podobným jako vylepšováním věcí, aby se prachy dali smysluplně využít.
 

DeletedUser16101

Guest
rozdělit mezi členy buď podle hodnosti jak tu bylo napsáno a nebo a to by se mi líbilo víc
procentově dle vložené částky (bylo by to spravedlivé)
 

DeletedUser7239

Guest
Žádný nárok, ale přerozdělení podle rozmyslu zakladatele. Pokud by se to dělilo, tak by stejně šlo o pakatel. A je trochu divné platit daň a pak ji dostávat zpátky. Inno by mělo přijít s něčím podobným jako vylepšováním věcí, aby se prachy dali smysluplně využít.

INNO už přece přišlo na smysluplnou věc. Můžeš donekonečna z peněz stavět kostel. lol Já jsem jen zvědavý jestli se dočkáme toho kina a taky mého návrhu Farmy. :) Potom bylo ještě v plánu jakési vylupování banky a to by jste chtěli, aby byla Městská pokladna prázdná ? Já myslím, že to je dobře vymyšlené. Nemáš peníze tak jdi dělat, případně duelovat. I když ani to duelování se mi moc nelíbí, ale bohužel je to součást hry. :( Taky potom co by už mělo zůstat z toho Divokého západu, že ? Už chybí jen magické portály a Divoký západ bude dokonalý. :hang:
 
Ty prachy z pokladny vyloženě řvou po tom aby právě v městě byla "farma"! Ty prachy co padají do eráru, jsou daň za nákupy a vkládání peněz. Logicky by se měli někam ztrácet, ergo nebýt použitelné pro přímé užití. Je výhoda, že zůstávají na výstavbu a vyhlašování bitev, coby společný prostředek. A pro další použití by to zase mělo být cosi společného, ale určitě ne to rozdávat. To už by pak rovnou mohli zmizet poplatky a pak by to nemělo smysl. Ale nějaké další budování potažmo pěstování a chov, to by bylo akorát.
 

DeletedUser9371

Guest
Ta farma by byla skvělá. Stejně tak by pokladna šla využít třeba na výstavbu nových budov. Nebo těch stávajících, po nějakém update. Vyšší úrovně stávajících budov, jejich rozšíření, lepší sortiment ...
Třeba se dočkáme. Pro dělníky a hráče, co rádi staví, nejsou na bitvy a duely by to byla pecka.
:)
 

z3l1

Člen týmu
Ta farma by byla skvělá. Stejně tak by pokladna šla využít třeba na výstavbu nových budov. Nebo těch stávajících, po nějakém update. Vyšší úrovně stávajících budov, jejich rozšíření, lepší sortiment ...
Třeba se dočkáme. Pro dělníky a hráče, co rádi staví, nejsou na bitvy a duely by to byla pecka.
:)

Farmu bych bral to by mohlo byt dobrý... ale muselo by se to udělat tak že by se nejdřív musel koupit pozemek pole, louka.
A zařadit do města novou budovu ---> Farmu,statek nebo něco takového :D která by se zase dala ystavět do někakýho lvlu a podle lvlu by se otvírali věci které muže město mít na farmě...

Ale myslím že to nedopadne :D
 

DeletedUser18290

Guest
Tenhle prvek ve hře by mohl být docela zajímavý, ale tenhle topic na něj nepostačí.

Musel by se na to vypracovat úplně nový projekt, který by po nějakém vypracování dopadnout mohl ;)

Nejlepší by bylo, kdyby na tomto prvku pracovalo více hráčů, protože názor jednoho hráče se vždy liší od většiny.

A proto bych rád chtěl dát dohromady tým lidí, který by se pokusil takový projekt pro INNO vypracovat. Samozřejmě by nešlo o to, že bychom vytvořili něco, co by INNO jen plácnulo do hry a bylo by to hotové. Byl by to smysluplný, pořádně udělaný návrh a později by bylo na INNu, zda by ho do hry přidalo.

Zájemci o práci na tomto projektu mi můžete napsat zde na fóru nebo na světě Eldorádo pod stejným nickem.

Díky,
ACSt0rm

PS. Některým z vás se možná ozvu sám :D
 

DeletedUser18290

Guest
No... Jak jsem impulzivní tak jsem vše zase udělal bez rozmyslu a pak se podíval, že Gringo už vše vytvořil tak, že nic dalšího potřeba udělat není. Takže nic, vážení přátelé :D
 
Asi tu budu za staromilce a zpátečníka, ale to že peníze v městské kase jsou z pohledu jednotlivce defakto v čudu (teda pokud je nechce prostavět) je podle mě daleko lepší stav, než aby si je někteří privilegevaní mohli sebou nějak přerozdělovat. Rozšíření možnosti jejich investic v rámci společné věci, se ale nebráním.
 

DeletedUser16057

Guest
Taky jsem pro, aby se peníze v městské pokladně daly využít. Stačilo by, aby určité procento (např. 5-10%) bylo limitem, pod které nelze klesnout. Pak částka, co je nad limitem by se dala nějak využít. Buď nějaké týdenní odměny pro celé město v podobě [opět nějakého %(2-5%) k zisku].
Samozřejmě, to by se muselo jednat jen o města, kde je v pokladně víc než 1M. U méně $, by se to pak dalo zneužívat.
 

DeletedUser

Guest
Už vidim jak se hráči vyhazujou z měst, protože se blíží doba rozdílení. Jste prostě nenapravitelný žrouti, vidíte namalovaný prachy a už vás pálej prsty. Kdyby tam to číslo nebylo, nikoho by nenapadlo že se poplatky někam ztráceji.

Co třeba za pobyt ve městě automaticky platit daně...třeba 1000 denně. A kdo nedá, bude automaticky vyhozen. Hráči co nejsou ve městě nemohou na všechny práce, ale jen na pár vybranejch základních, čímž by motivace být ve městě vzrostla.

Ale to nééé, všechno zjednodušit, jen dostávat.
Tak proč třeba ne takhle: Jednou za rok automat slosuje všechny účty a jeden z nich vyhraje všechny přebytečný prachy ve městech. A nazvěme to Americkej sen, to přece k divokýmu západu patří :)
 
Můžeme ještě nostalgicky vzpomenout na limit peněz v městské kase. Tuším, že na 10. levelu banky to bylo 10.000$. Nebo se pletu? I když ono je možné, že ten limit zrušili dřív, než někdo banku na 10. levelu měl :)
 
Nahoru