• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Perfektní loupež

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11497

Guest
Zdravím všechny.

Chtěl bych se zeptat, ohledně úkolové řady Perfektní loupež, konkrétně 2. úkol Hledat Panské sídlo. Tato řada je na přijmutí dočasné, nyní ji už nelze přijmout, ale já ji přijmutou mám.

Podmínky pro zobrazení úkolu jsou:

1) Ranní hodiny - byl jsem tam po osmé
2) Mít na sobě plstěný klobouk a žaket - měl jsem drahý žaket a drahý plstěný klobouk

Zadavatel úkolu se mi nezobrazil, přestože se zobrazit měl. O jiných podmínkách řeč není.
Můžete mi prosím poradit, kde je chyba?

Děkuji, S pozdravem Wilks
 
i při splnění všech podmínek úkolů je třeba někdy je být i přímo na místě, a někdy také je hra 'pomalá' a tak pomůže znovunačtení (F5) .. zkusil bych začít tímhle
 

DeletedUser11497

Guest
na místě jsem byl, ale zadavatel tam nebyl. Znovunačtení jsem udělal asi 3x, i jsem se odhlásil a znovu přihlásil...
 

DeletedUser16057

Guest
Podle http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_114 jsi musel tu řadu přijmout minulý rok v průběhu časově omezené úkol. řady. Něco podobného nebo stejného se nedávno zde řešilo.

Takže zřejmě si budeš muset počkat, až bude opět "oficiální" datum té řady-viz odkaz.
 

DeletedUser11497

Guest
Ale já to přijal, víš, jakmile se úkol objevil (minulý rok). Aby jsem mohl dále plnit tuhle řadu, vyvozuji z toho, že ji stačí mít přijatou - 1. úkol a pak si ji mohu dokončit kdy chci...

to bych to tu jinak nepsal... na hlavu padlý nejsem abych chtěl splnit nesplnitelný úkol...
 

DeletedUser17592

Guest
A jses si jist, ze ty drahe veci co mas na sobe kdyz dojedes k zadavatelovi ukolu, jsou ty prave? Uz si to presbe nepamatuju, ale kombinace draheho zaketu a draheho plsteneho klobrce mi nic nerika.
 

DeletedUser11497

Guest
podle TW-DB, odkaz je někde výše v odpovědích, mohu mít asi jakoukoli kombinaci z uvedených předmětů...
 

DeletedUser17592

Guest
Tojo...ale ne "krizem"...kouknu na to za chvili doma at nemystifikuju. Napis na support...dostanes erudovanejsi odpoved nez od nas "zrovna jsem sel okolo"
 

DeletedUser11497

Guest
Díky moc, popřípadě napíši na support no, nevadí
 

DeletedUser17592

Guest
Obávám se, že MarihOOd bude poslem špatných zpráv.

Dle Oznámení: Nová úkolová řada Perfektní loupež a potvrzení si své domněnky na tw-db, nikde se o drahém plstěném klobouku nemluví.

Ač nerad, musím konstatovat, že tuto úkolovou řadu zatím splnit nemůžeš. A tuším, že ani support není schopen v tomto konkrétním případě učinit zázrak.
 

DeletedUser11497

Guest
Aha, tak koukám, že to nemohu splnit, jak je psáno v odkaze, který jsi sem dal.


Každopádně Ti děkuji za snahu, moc jsi mi pomohl. Plstěný klobouk Jamese Bridgera má stejnou texturu jako dříve Drahý plstěný klobouk a mě se to pořád všechno plete, takže to je ta chyba, ale ono to nešlo ani s jiným klóbrcem, takže je to nakonec nepodstatné...

Ještě jednou díky, Můžete to tu uzamknout

S pozdravem Wilks
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru