• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Perseptor Ultra Raw

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14907
  • Vytvořeno

DeletedUser14907

Guest
tak sem tady *V1* kvůli vlastní nekonečné hlouposti sem musel dělat všechno znovu a musím říct že je to velmi laciná náhražka za předešlou práci...*V5* nervy mám jen jedny a ty s ní padly...no tady to máte a žádný srandičky :P nebyla to žádná lechtačka,pro chlapa dvojnásob,to vám řeknu!
[URL=http://www.ulozobrazek.cz/view-779_583201220111754.jpg] [/URL]



no a teď už jen popřát všem šťastné a veselé!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14862

Guest
No super! :-) A co se stalo s tím původním? Neoznačeno podlehlo snězení? :-)
 

DeletedUser10577

Guest
:-)

Moc pěkné ;) škoda, že nemám tolik času... Bych si s tím svým také tak rád vyhrál.
 

DeletedUser14907

Guest
co se stalo s prvním? :D udělal sem to z těst který se pečou (nyní je to takovej domácí marcipán řekněme a nepečené těsto dle vlastní fantazie) no a jaksi mě nenapadlo že v troubě takovvej panák jaksi neudrží tvar těla.no řekněme že první dopadli jako modrej a zelená :P (nebo zelenej a modrá?)
 

DeletedUser

Guest
Dopadli tvrdě pod tíhou okolností :)
Nesmutni, máš to pěkné, jseš u mě místo číslo jedna :)
 

DeletedUser14907

Guest
děkuji Majklski-mu za upravení obrázku pro vložení přímo na forum ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mi dyštak písni do zprávy a dej odkaz na obrázek, ti to zmenším a pošlu zpátky. No problemo
 
Nahoru