• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Persona The-west

DeletedUser

Guest
Takže,kdo si stáhnul novou verzi firefoxu určitš ví,že si může zvolit personu!

Takže jsem nějakou vyrobil:

Pro instalaci klikni na obrázek




Postupně budu vyrábět další a přidávat je sem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hmmm som si to naistaloval paradička... :hoj:

kludne tam hodte toto zobrazi to celkom v pohode

header_thewest.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
No super Taubdo. taky jsemm si ji už aktualizoval a je to celkem good.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Už to bylo dost dávno. Vytvořil jsem si obrázek podle toho kolik měl být pixelů. Pak jsem vyplnil formulář a odeslal. Oni to tak do týdne potvrdili a bylo.


P.S Jooo a můžete děkovat zelenou reputací :::))::
 

DeletedUser

Guest
osobne sa mi to nepaci... je to take lahke amaterske ...dalo sa to aj lepsie spravit ....
 

DeletedUser

Guest
Koukni se kdy jsem to vytvořil ... Naposledy upraveno taubda; 01.04.10 v 08:52.

To je před rokem a 3 měsíci. A tím že je to jednoduché to má být pěkné. Akorát je to moc barevné a lehce to tahá oči, ale od tohoto už psd nemám.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl. Asi dneska něco zkusím pokud se dostanu k PS. No večer kdyžtak uvidíte. Nějaké nápady na vzhled ?
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser11281

Guest
Mám li bý upřímný, chce to něco buď světlého, nebo tmavého. Pokud to má takovou neutrální barvu a je li to hodně členité, tak není text dobře čitelný. Ale to je jen kritika :D Máš to pěkný.
 

DeletedUser13471

Guest
Máš to pěkné, akorát příjmo v urovni očí mám ODKAZOVÝ ŘADEK :(

Dnes sme to skoušel, a nic moc se mi nepovedlo. :( Nedáš sem nějaký další ??:)
 
Nahoru