• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pettrovič - gimp

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11309
  • Vytvořeno

DeletedUser11309

Guest
Zdravím Vás westmeni! :radní:

Jelikož jsou ty prázdniny a já se "neválím u moře" jak říká Krosna33 :D , tak se z důvodů nadměrné nudy :zed: začínám víc seznamovat s Gimpem. Na úvod doporučuji tento skvělý blog s návody na GIMP (majitel blogu postupně přidává další návody). Zde je link.

S Gimpem mi to nikdy moc nešlo :explosion: , a jelikož chci používat Photoshop tak sem se na to optal zkušenějších lidí a ti mi poradili, že bych měl začít právě v Gimpu. Tak jsem začal :D :


PODPISY

[SPOIL]
scaled.php
[/SPOIL]

JINÉ
[SPOIL]
scaled.php
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pawn

Člen týmu
Jako víceméně asi jako jeden z tvojich prvnich výrobků, to neni tak špatný... Sice dost jednoduchý(nemyslim na výrobu). Na zahnání nudy proč nevyrábět, každej nějak začínal :)
Když vezmu první tvůj "větší" výrobek+hvězda v malování(:D na to bych neměl nervy) tak bych dal tak 6-7/10 :)
Uvidíme jak budeš postupovat a zlešpovat se :) - "Keep it up!" ;)
Hodně zdaru v bitvě s GIMPEM :)
 

DeletedUser11309

Guest
Dík, ale ta hvězda byla jednoduchá: Uděláš dva stejno trojúhelníky (jeden otočíš o 180°). Barvou kterou ho chceš vybarvit tak dáš pryč ty hrany vevnitř, napíšeš tam text a je to :D
A už mám další nápad takže příští týden vyrukuju s něčím novým :) :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru