• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pevnosti a jejich úpadek

DeletedUser

Guest
Tak nevím jestli budete mít se mnou všichni stejný hlas ale myslím si, že po tomto posledním update by se mohli pevnosti rovnou zrušit, protože ten 100%ní bonus obrany na věžích a různe po hradbách nebo jak to je způsobil že všichni hráči co si jdou zabojovat jsou obránci a tudíž každá bitva vypadá asi tak že je př. 50 obránců a 10 útočníku. Doufám že další update tento fakt nějak rozhodí. Díky Syr1:ehm:
 

DeletedUser7904

Guest
Ano pevnosti sú teraz skoro nedobytné.:loool:
Ale ich zrušenie to je príliš:ups ha:
 

DeletedUser6123

Guest
Já nesouhlasím.Doopravdy to také tak bylo vždyť vždycky někdo byl na hradbách a ve věžích a střílel dolu.Vždycky byly znevýhodněny útočníci ale teď je tu pár otevřených témat o pevností tak doufejme že to vyjde.
 

DeletedUser

Guest
Nechal bych zatím tak, jak je, ale souhlasím se Syrem, už před 1.22 bylo méně útočníků než obránců. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Chtelo by to nejake bonusy i pro utocniky, at se to trochu vyrovna, protoze ted jsou pevnosti opravdu nedobytne. Zase na druhou stranu je to pevnost a pevnosti nedobytne prece byvaji. Jen tu a tam nejaka padne, tak to bylo vzdy. Realita a hra ovsem nejsou totez, takze se primlovam za kroky, ktere by ucinily boje o pevnost vyrovnanejsi.
 

DeletedUser

Guest
mno nevim včera jsem se učastmil bitvy na s6 a kdyby se utočníci bezlavě nesnažili dostat k vlajce možna vyhrajou... většina obrancu si chtela vyzkoušet bonus za opevnění čimž je bylo možne odstřelit v prvním kole

jaky je poměr obrancu a utočníku je jina věc a určitě to není nevyhoda utočníku ale obrancu... ty pokud chceš napadnout nejakou z pevností maš dostatek času na planovaní utoku a shhanění spojencu kdežto obrance ma jen 24 na přípravu obrany
 

DeletedUser

Guest
Chtelo by to nejake bonusy i pro utocniky, at se to trochu vyrovna, protoze ted jsou pevnosti opravdu nedobytne. Zase na druhou stranu je to pevnost a pevnosti nedobytne prece byvaji. Jen tu a tam nejaka padne, tak to bylo vzdy. Realita a hra ovsem nejsou totez, takze se primlovam za kroky, ktere by ucinily boje o pevnost vyrovnanejsi.

V bojích o pevnost to obyčejně bývá tak, že existuje nějaká obranná taktika, která se zdá neprorazitelná, dokud nepříjde někdo jiný s útočnou taktikou, která rozlomí tu obranu. Od toho okamžiku se rozkřikne na všech světech jak tento útok vypadal a obyčejně slaví velké úspěchy, načež někdo příjde s obranou proti tomu útoku a zas se musí vymyslet útočná taktika která prorazí novou obranu. Dokud se toto nevymyslí, obrana je ultimátní a všichni pláčou jak nejde prorazit...

(Kdo nevěří, tak toto se stalo kdysi na S5, CML mělo pevnost, Konfederace byla agresor, první dvě bitvy skončili porážkou Konfederace, pak se proti hradební obraně CML uplatnila taktika Holínky a CML o pevnost přišla. CML zkusila v ofenzivě několik různých taktik, ale Konfederace použila obranu Deštník, což se ukázalo jako velice efektivní obrana a používala se na velkém množství světů, co sem viděl, dokonce i ve své zdokonalené podobě. Tuším že po update zase Konfederace přišla o pevnost, ale nevím co k tomu vedlo, protože nikdo už dlouho nedělá reporty a já nehraju... Možná to má spojitost s odlivem taktických mozků z LE, protože Holínky, Deštník, Deštník Mk.II, Raindance a další taktiky mají dva původce, všechny jsou promýšlené na základě poznatků o fungování stínů, bonusů, dostřelů a podobně, čímž mám pocit se nikdo po odchodu obou hráčů nezabýval nějak skutečně aktivně. A co si pamatuji oba měli ještě slušnou zásobu dalších možných taktik a manévrů)
 

DeletedUser8068

Guest
Taky jsem si říkal, že pevnosti budou nedobytné a v poslední bitvě jsme se snažili obsadit věže a hradby. Byla to malá pevnost a bonusy zatím nic moc. A jak rychle šli obránci z hradeb do pevnosti. Ta převaha střelby na hradbu je pořád velká a do jisté míry může být bonus hradby výhodou pro útočníka. I v té nejvyšší úrovni věže bude obránce dost na ráně. Každopádně je to něco nového a než se to zaběhne, bude to chvíli trvat. Pevnosti ale budou padat, kdo dokáže sehnat dost online útočníků a koordinovat je v boji, má šanci.
 

DeletedUser8068

Guest
A nemáte potuchy jak se ty bonusy opevnění počítají? Už jsem byl v několika pevnostech a s různou rozestavěností hradeb a věží a bonusy jsou všude stejné.
 

DeletedUser

Guest
A nemáte potuchy jak se ty bonusy opevnění počítají? Už jsem byl v několika pevnostech a s různou rozestavěností hradeb a věží a bonusy jsou všude stejné.

Bonusy za vystavění se nepočítají, jsou pouze základní bonusy, ale jestli tam je věž na nultém lvlu a nebo na pátém je naprosto jedno.
 

DeletedUser4517

Guest
vis kazdy chytry hrac udelala toto boju je se o pevnosti hlavne proto aby byli zkusenosti,kdyz je 50 obrancu a 10 utocniku minus pro vsechny a ty bonusy byli vzdycky jen teraz to ukazuje a opravdu se nebojim ze by zrusili pevnosti nebo byl upadek
 

DeletedUser

Guest
Nikde jsem to nenašel:
Pokud se útočníci probijí až na hradby a věže, přičemž je obsadí, dostanou taky bonus za opevnění? :ehm:
 

DeletedUser6753

Guest
měliby dostat ale se mě zdá že nedostávaj pro to pořád prohrávaj
 

DeletedUser4517

Guest
kdokoliv kdo stoupi na hradby dostane bonus jo a prohravaj proto protoze se vseci hrnou na stranu obrancu 120:90 treba
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem si říkal, že pevnosti budou nedobytné a v poslední bitvě jsme se snažili obsadit věže a hradby. Byla to malá pevnost a bonusy zatím nic moc. A jak rychle šli obránci z hradeb do pevnosti. Ta převaha střelby na hradbu je pořád velká a do jisté míry může být bonus hradby výhodou pro útočníka. I v té nejvyšší úrovni věže bude obránce dost na ráně. Každopádně je to něco nového a než se to zaběhne, bude to chvíli trvat. Pevnosti ale budou padat, kdo dokáže sehnat dost online útočníků a koordinovat je v boji, má šanci.

da sa, ale ked je to 128vs 128, tak nei sanca , pretoze nemusis ist ani na hradby predne, staci ked budes v pevnosti na budeovach a zadnych hradbach, bonusy mas, a oni su v pytli
 

DeletedUser

Guest
štve mě že snížili počet zkušeností člověk kvůli tomu vynechá 4 hodiny práce a prodělá pak tam chodí míň a míň lidí
 

DeletedUser6324

Guest
štve mě že snížili počet zkušeností člověk kvůli tomu vynechá 4 hodiny práce a prodělá pak tam chodí míň a míň lidí

Jak to víš, že to snížili? Neviděl jsem to v plánovaných změnách. Ale musím se přiznat, že po výsledku mojí poslední bitvy mi to připadá docela reálné: 557 zranění, 1 uspaný, přežil jsem celou bitvu (10 kol) => 37 zkušeností (nenaštvalo by vás to?? :mad talking:)
 
Musíš také vzít v potaz vyrovnanost bitvy, když je boj 80:15 tak zato budeš mít hodně málo zkušeností i když jsi aktivní. (Nejméně co jsem já dostal byla 1 zkušenost za bitvu :cool1:) To se snad sešli jen 4 útočníci.
Jinak k tématu, bitvy upadají, není moc důvod o ně bojovat, co přidávají... jen trošku spánku a body do hodnocení...
 

DeletedUser

Guest
Musíš také vzít v potaz vyrovnanost bitvy, když je boj 80:15 tak zato budeš mít hodně málo zkušeností i když jsi aktivní. (Nejméně co jsem já dostal byla 1 zkušenost za bitvu :cool1:) To se snad sešli jen 4 útočníci.
Jinak k tématu, bitvy upadají, není moc důvod o ně bojovat, co přidávají... jen trošku spánku a body do hodnocení...

nejspíš jsem byl na té stejné...:loool:
1 zkušenost :eww:
nejhlavnější problém pevností je, že jsou skoro úplně na h****...:mad talking:
jediný, co je užitečný, je ubikace... a ta je vlastně taky na nic, protože se přece z města nepotáhnu dvě hodiny do pevnosti, abych se vyspal :ehm:
bitvy mají trošku smysl... ale pokud si neuděláte taktiku a budete tam zmateně pobíhat, tak je to na nic... jako kdyby nám Inno do hry prostě hodili nedodělaný pevnosti a řekli "dělejte si s tím co chcete":eww:
a jelikož se k nim dobrý nápady z fór stejně nedostanou, tak budou pevnosti na nic pořád :yes:
 

DeletedUser

Guest
Přidal bych k pevnostem vrata, přes které by se dalo vejít do pevnosti :-D
ty by musel někdo otevřít :-)No není to dobrý nápad??:-D

no a z bitev o pevnosti by mohlo být více zkušeností a víc štestí na najít nějaký předmět.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru