• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pevnosti a jejich úpadek

DeletedUser

Guest
Zkušenosti obrovský problém a ke všemu bych změnil výhody obránců a dal jich pár útočníkům,je nesmyslné,že obránce vystřelí první:mad talking:,já bych to dal nastřídačku,podle toho by se dali vyvynout nové taktiky a tak:ups ha:.Také bych tam dal banku,protože bez banky se mi nevyplatí tam jít a taky bych tam dal,třeba děla na obranu a na útok,každé město by si jich pár koupilo svěřilo je pár hráčům do bitvy a ti by dělali věstší poškození,myslím si že vtomto případě by mezáleželo jenom na počtu lidí a když jsme u toho počtu lídí,:crazy:tak bych navrhnul 150útočníku(max:loool:) a 128 obránců(max) a teprve by pevnosti byly zajímavější
 

DeletedUser8071

Guest
Zkušenosti obrovský problém a ke všemu bych změnil výhody obránců a dal jich pár útočníkům,je nesmyslné,že obránce vystřelí první:mad talking:,já bych to dal nastřídačku,podle toho by se dali vyvynout nové taktiky a tak:ups ha:.Také bych tam dal banku,protože bez banky se mi nevyplatí tam jít a taky bych tam dal,třeba děla na obranu a na útok,každé město by si jich pár koupilo svěřilo je pár hráčům do bitvy a ti by dělali věstší poškození,myslím si že vtomto případě by mezáleželo jenom na počtu lidí a když jsme u toho počtu lídí,:crazy:tak bych navrhnul 150útočníku(max:loool:) a 128 obránců(max) a teprve by pevnosti byly zajímavější

Naco takový extrém?? :ehm: i z tou výhodou co mají obránci jdou v pohodě dobít pevnosti (samozřejmě s dobrou taktikou boje)...názorné příklady svět 6 - kde dnes proběhne 13 bitev to je snad rekord :yes: ...pevnost pod aliancí CU :devil:
 

DeletedUser

Guest
nevím jestli vás to potěší, nebo naopak... mě to teda docela naštvalo :mad talking
plánuje se limit pro bitvy o pevnosti v závislosti na její velikosti... a teď ta nejhorší část: limit se nebude zvyšovat, ale snižovat... takže řekněme, že u malé pevnosti bude bojovat 30 obránců a 30 útočníků... já teda nechápu, čemu to pomůže :cry::ehm::cry:

PS: zobrazujou se vám taky nějaký reklamy místo smajlů, nebo je to jen moje chyba?:ehm:
 

DeletedUser

Guest
Znám jenom jednu pevnost,která byla dobyta 128vs128 byla to pevnost na 5.světě cml-Ally
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Znám jenom jednu pevnost,která byla dobita 128vs128 byla to pevnost na 5.světě cml-Ally

Jo, na tu bitvu si pamatuji, docela pohoda, jen se muselo všem lidem vysvětlit jak mají postupovat a pak to šlo (a to dobrá třetina stejně nedržela plán a v takovém dvacátém kole to vypadalo na zhroucení středu útoku). Docela by mě zajímalo, co stálo za úspěchem, jestli geniální stratég, dobrá informovanost lidí, chyba obránců (samozřejmě více faktorů, ale něco muselo převážit). Rozbor tohoto útoku je na fanfóru a na youtube lze nalézt video :)
 

DeletedUser

Guest
chby byli hned 2 1.Většina obránců stála na hradbách,ještě před update a tudíž se lehce sestřelili 2. obránci lezli tam,kam střílí většina hráčů.Jinak útočníci měli celkově víc životů no prostě náhoda:loool:
 

DeletedUser

Guest
chby byli hned 2 1.Většina obránců stála na hradbách,ještě před update a tudíž se lehce sestřelili 2. obránci lezli tam,kam střílí většina hráčů.Jinak útočníci měli celkově víc životů no prostě náhoda:loool:

1) to byla jejich taktika, která jim do té doby vycházela, s propracovanou obranou bez použití hradeb jsme začali až po získání té pevnosti. samozřejmě to chyba byla, ale chyba vedení a taktiky, jenže tak to už bejvá, když někdo nedokáže zareagovat, tak to projede :) přitom oni naší útočnou taktiku znali (měli u nás špehy a dokonce my jsme naší taktiku prezentovali před bitvou veřejně)
2) tohle zase není úplně pravda, neb jich to provedlo pouze pár... stejně tak našich několik útočníků se v prvním kole vydalo k jižním věžím, kde byli postříleni jako králíci z jižních hradeb, čímž jejich smrt neměla ani zdržovací význam
3) víc životů jsme sice celkově měli, ale také útočníků padlo o 68 méně než obránců (a z toho většina v prvních kolech), také jsme udělili mnohem větší poškození, než jaké bylo uděleno nám (skoro 1,5x), čili se náš "bonus za životy" ani nestihl uplatnit :) a zcela jistě teď zklamu spoustu taktiků CML, ale nikdy jsme se nezačali předělávat na pevnostě :)
 

DeletedUser

Guest
Chtelo by to nejake bonusy i pro utocniky, at se to trochu vyrovna, protoze ted jsou pevnosti opravdu nedobytne. Zase na druhou stranu je to pevnost a pevnosti nedobytne prece byvaji. Jen tu a tam nejaka padne, tak to bylo vzdy. Realita a hra ovsem nejsou totez, takze se primlovam za kroky, ktere by ucinily boje o pevnost vyrovnanejsi.

to je pravda,treba by se shodlo max tolik mest kolik jich obyva pevnost a mohli by spolecne utocit:zásek:,pak vyhrat spolecne pevnost a sef mesta ktere by se nejvice zucastnilo uoku a nebo jich nevic vyhralo by pripadne dostalo vedeni pevnosti
 

DeletedUser

Guest
no počkejte na update 1.23 ma tam byt něco o pevnostech upravy koukněte se na beta server
 

DeletedUser

Guest
Jak založit pevnost?

Ahoj, prostudoval jsem všechny možný nápovědy a krom výhod, podmínek pro založení a různých bonusů, jsem se nikde nedozvěděl, jak pevnost založit. Poradí někdo? Díky, Dyck
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, prostudoval jsem všechny možný nápovědy a krom výhod, podmínek pro založení a různých bonusů, jsem se nikde nedozvěděl, jak pevnost založit. Poradí někdo? Díky, Dyck

tak cti znova (prekvapive se tema jmenuje 'Založit "Pevnost"'):
http://www.the-west.cz/help.php?article=fort_found
Zamer se na vetu: 'Šedé značky Pevnosti na mapě označují místa, kde je možné ji postavit.'

Pokud zadne znacky nevidis, tak pouzij duvtip a zamysli se proc je na kazdem ctverecku mapy jen 1 velka, 1 stredni a 1 mala pevnost.

POZOR RESENI!
Pocet pevnosti je limitovany a na kazdem ctverecku mapy muze byt max. 1 velka, 1 stredni a 1 mala pevnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Máš to v nápovědě .


Malá - 24500 stavebních bodů, $ 1500 v městské kase
Střední - 36200 stavebních bodů, $ 5000 v městské kase
Velká - 41800stavebních bodů, $ 10000 v městské kase
 

DeletedUser

Guest
Přidal bych k pevnostem vrata, přes které by se dalo vejít do pevnosti :-D
ty by musel někdo otevřít :-)No není to dobrý nápad??:-D

no a z bitev o pevnosti by mohlo být více zkušeností a víc štestí na najít nějaký předmět.

omg, sak to by bola daslia vyhoda pre obrancov,,,
 

DeletedUser

Guest
omg, sak to by bola daslia vyhoda pre obrancov,,,

No když se nad tím zamyslíš,tak ani ne útočníci by se rozdělili mezi tím do fronty určitý hráč by otevřel vrata zbylí útočníci by si stoupli na hradby a obránci by byli pod plnou palbou.:loool::bandita::zásek::lovec::střelec:
 

DeletedUser

Guest
No když se nad tím zamyslíš,tak ani ne útočníci by se rozdělili mezi tím do fronty určitý hráč by otevřel vrata zbylí útočníci by si stoupli na hradby a obránci by byli pod plnou palbou.:loool::bandita::zásek::lovec::střelec:

ale tím pádem by se moc zvýhodnilo aby z jednho města byli na straně obránců i útočníků nějací lidé...aby právě mohli otevřít ty vrata tedy ty vrata nejsou moc dobrý nápad
 

DeletedUser

Guest
ale tím pádem by se moc zvýhodnilo aby z jednho města byli na straně obránců i útočníků nějací lidé...aby právě mohli otevřít ty vrata tedy ty vrata nejsou moc dobrý nápad

Zatím mají výhody jen obránci,chtělo by to aji nějakou pro útočníky npř.bránu:bandita::zásek::lovec::střelec:
 
... a nebo trojského koně. Když se čtvrtka útočníků hned vrhne na hradby, tak není divu, že útočníci prohrají... Musí být dobrá taktika a schopní hráči. V tom je největší kámen úrazu. Když v obraně čtvrtka lidí dělá chyby, většinou to nevadí, kdy čtvrtka lidí dělá chyby v útoku, skoro ve všech případech to zmanená jejich prohru.
 

DeletedUser6324

Guest
Je to přesně jak říká Joey, nedávno jsem útočil na pevnost, bylo nás 45 útočníků a 53 obránců. No celkem vyrovnané, ale hned v 1. kole se hodně lidí samostatně vrhlo na hradby (asi si mysleli, jací nejsou frajeři) a hned byli v hotelu.
 

DeletedUser

Guest
, ale hned v 1. kole se hodně lidí samostatně vrhlo na hradby (asi si mysleli, jací nejsou frajeři) a hned byli v hotelu.

To bylo spíše tím,že zapoměli zadat startovní terčíky a tím se tvůj pajdulák hned po startu vydá směrem k vlajce...Nám se to taky často stává,prostě to některým lidem do hlav nenatlučeš:(
 

DeletedUser

Guest
Proto musí být taktika co nejjednodušší a nejúčinnější. Jináč to nemá ani cenu zkoušet já sám vytvořil taktiky( ne všechny se vyzkoušely) a selhali jenom proto protože si lidi podrobně nepřečetly plánek :bandita:kterej jim byl 5x poslán takže nás co to dodrželi rozstříleli :zásek: a zbytek nevěděl co má dělat a následně byl pobit a to nás bylo víc než obránců.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru