• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

PF 2015 a kukačka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Všem hráčům krásného a pohodového Silvestra, šťastný Nový rok, rok 2015 plný pohody, spokojenosti, štěstí a zdraví.
No a za rok zase na shledanou v naší společné hře.
Jsem tu s Vámi šestého Silvestra, dobrovolně, denně i deset hodin, bez nátlaku, pro zábavu a rád.

No a zakukáme v příspěvku "Kuku". Tím poznáme, jak to tu žije, oproti minulým rokům nám nějako aktivita na fóru upadá. Až na skalní jedince, za což jim patří velký dík. :72:

Vojta
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Kuku

Všem přátelům i kamarádům ve hře přeji hodně pohody, zdraví i štěstí v roce 2015. Ať se Vám zlé věci vyhýbají a příjemné přichází každým dnem.

GO WEST

-mari-
 

DeletedUser9371

Guest
A zakukal, zdatně a včas před půlnocí. Rebel Marihood. :D

Díky za příspěvek chlape.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
MarihOOd nikdy nespí a když, tak s jedním okem otevřeným ...

A ještě jednou Ti zakukám, tentokrát o kousek blíž půlnoci :)

[spoil]
[YOUTUBE]kAIRKLotLjU[/YOUTUBE]
[/spoil]
 

DeletedUser9371

Guest
No jéje, Gringo aby nechyběl. Veterán fóra. A zakukal. Nevím, jestli kukačka zobe kukuřici, ale dej si klidně na půlnoc za ní. lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:
A kukuku příkladu, přidám přání i ja :-)

Končí rok 2014..když se nad ním zamyslím,něco ten rok vzal...něco dal..má své pro i proti.
Přeji všem, uspěšný rok 2015, hodně štěstí, zdraví,uspěchů, at je to rok bez nervů, stresů,starostí, a hlavně ať je lepší, než rok končící.... :-)
 
Přeji všem hodně zdraví a ať je každý spokojený v té ali kde je.Hodně příjemných zážitků z bitev přeje Jarda.
 

DeletedUser17319

Guest
Já měl noční a včera jsem tu moc nebyl, takže KUKU až teď a hezký Nový rok všem. :)
 
Nahoru