• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Pivko, cola, pokec pro hráče středa 10.8.2011

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Pivo, cola, pokec 10.8.2011 Středa od 17:00 hod.

http://www.vyhledavachospod.cz/#/hospoda/1324/

Hoj !
Takže, kdo to má relativně kousek, zvu Vás na pivo a na pokec nejen o bitvách a o hře :)
Je to pěšmo asi 4 minuty od Metra Dejvická ( Metro A - konečná ).
Adresa : Praha 6, Kyjevská 3 ( Taky budu bez auta a risknu pohyb MHD ).

Když mi potvrdí účast minimálně 10 osob, uhradím studené mísy, aby jste mi tam při pokecu nepomřeli hlady. Nevaří tam. Útratu si hradí každý sám. Fond na tyhle akce nebyl zatím vytvořen.
kehhc6.gif
kehhc6.gif
kehhc6.gif

Hlašte sem účast !

Krosna33 mail : Krosna33@seznam.cz
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2347

Guest
nešel by třeba zveřejňovat seznam přihlášených, jako případné lákadlo? :P
 

DeletedUser285

Guest
inu, že bych vás poděsil svou přítomností?
zní to velmi lákavě
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Jste vítaní Všichni, seznam tady dělat nemusíme. Chodí známe figurky ze Všech světů. Sedmička to má na aliančním fóru i soupeři SP. Vy si dejte info na Vaše světy.
Stačí jen sledovat pokecy a odpovědi.

Hezkou hru Všem !
 
no právě.. si představ že tu bude 20 odpovědí a proklikávat všechny jestli někdo nezměnil názor a nepřijede, je dost otravný... co třeba když by jsi v pondělí to sepsal? to už to bude většina vědět..
 

DeletedUser9371

Guest
Tak jo, ukecali jste mě, dám sem v pondělí večer jmenovitý seznam hráčů, co přislíbili účast. Ale jen ze světa 7 a tady souhrn přihlášených. Hraji od roku 2009, ale jen sedmičku. Zkoušel jsem i Arizonu, tam mám teď dovolenou. Můj a jen můj názor je, že poctivě můžu hrát jen jeden svět, ostatní bych nestíhal. Obdivuji Ty, kteří to mydlí na více světech :)
 
pokud by někdo chtěl, tak mohu zařidit přespání u nás v klubovně ( cca 10 minut od hospody a 2 minuty od Dejvické)
 

DeletedUser9371

Guest
Seznam přihlášených "pivařů"

Svět 7
Krosna33, Ted Bandy, Dinky Prdop, Bibišon, Klineš + 1, Kolin20, Emily H., Helen Lou, Kranom, Bagdira, Red Coat, Koza z Popovic.

Ostatní světy :
Johny the 5, Edai, Old Bronco, Aradnel

Info je v aliančních telegramech sedmičky i SP. Z praxe vím, že SP ze sedmičky nedorazí
kehhc6.gif

Na ostatní světech si to hráči rozesílali sami. Takže o nich přehledem nemám. Mydlím zdatně 2 roky jen sedmičku.

Takže 20 se nás sleze 100 %
kehhc6.gif
 

DeletedUser2347

Guest
Jupí!!!!

Fort Hopfenfeldi! :) no to jsem ráda že jedu :)
 

DeletedUser9371

Guest
S tím přespáním musíš počkat až na večer, pak se koukneš pod stůl a někoho najdeš a ukecáš na přespání :)
 
nikoho tahat nebudu.. ale pokud někdo sebou bude mít :kobylka: , tak je tam klidně odvedu :::))::
 

DeletedUser9371

Guest
Akce ukončena :)

Díky Všem za pokec a za účast !

Sraz%C3%ADk%202%20Praha%20-%20prezentace.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru