• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Pivot

DeletedUser

Guest
Luboš, sice nerad kritizuju ale tohle? Jak dlouho si to dělal? 3 minuty? Že tam napíšeš že se ti to seká, co tomu pomůže? Promiň, ale tohle je opravdu hrůza.
 

DeletedUser

Guest
:lovec: Já bych opravdu střelil někoho, kdo napíše, že něco dělá poprvé a není to dobré, ale stejně to musí dát na fórum, aby se na to podívali ostatní!
 

DeletedUser

Guest
jezis nechte ho byt ne?...za tim pocitacem sedi clovek...malej kluk kerymu je 9....tak mu to nekazte ne? ...jestli umite lepsi nez on...ukazte...jestli mate naky navrhy jak to zlepsit...tak mu napiste..a nekritizujte to tak silene...neni to pekny

doufam ze me to nekdo smaze...
 

DeletedUser

Guest
vjakem programu to dělate v pivotu a le v jake verzy ja ji mam anklickou

spravil jsem to trochu
3ez42g7oracrbn5ght.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
lubos: uz je to lepsi ale asi ses hodne dival na matrix co :::)):: ::):
 

DeletedUser

Guest
Pokial mozem prilozim nieco aj ja:)

lolvir.gif


wowr.gif


wtfx.gif


frontflip.gif


slon.gif


Dufam ze vam paci , resp. okomentujte:)
 

DeletedUser12366

Guest
pokud by měl někdo zájem o cca dinosaury do pivota napište mi :-)
 

DeletedUser

Guest
tak ja sem teda taky neco hodim jak sem slibil uz davno...

snad se vam budou libit...vsechno jsem vyrobil sam...pozadi je z malovani...a figurky zakladni nebo mnou vyrobene...berte taky na vedomi ze to je par let stary...tak dost kecu...a tady to mate...


jestli za tim panackem zustavaji cerne cary...za to ja nemuzu..je to vysledek uploadu:(




[spoil]
qo5zk7.gif
[/spoil]
[spoil]
xtremebase.gif
[/spoil]

[spoil]
by6vk.gif
[/spoil]
 

DeletedUser

Guest
Teď sem si stáhl toho pivota a udělal jedno ujetý video xD

[SPOIL]Zde[/SPOIL]

A tady už sem snad trochu pokročil , více ve spoilu...

[SPOIL]Zde[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Zkuste někdo udělat animaci ve stylu street parkour, v pivotu si alespon neublížíte. I když mi je jasné že panáček dostane záhul.
 

DeletedUser

Guest
chteli ste bez nasili tak dobre
thewest1.gif
[/URL] Uploaded with
ten s kloboukem je funebrak na koni je kavalerista ten s kloboukem je duealnt a se psem zalesak
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru