• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Plán na rok 2014 - diskuze

Mě se líbí, ten lov na medvěda. Druhá věc je ta železnice, ovšem tady nás Inno ošidilo o koleje. Samozřejmě že bude banda nadávat že jsou jim konící k ničemu a rapidně až příliš se zrychlí už tak dost rychlé cestování.
 

DeletedUser

Guest
Já zase doufám, že ta železnice nebude jen o tom postavit budovu ve městě a jezdit rychleji. Ale že se toho pěkně chopí a propracujou třeba i nějaké přepadávání a další podobné věci :)
 

DeletedUser8071

Guest
jeden akční svět pro všechny a možnost změnit řemeslo - to by byly perfektní změny. JInak ta druhá věta je jen sen, jsem kovář, a ten je totálně naprd, rád bych se předělal:)
 

DeletedUser16913

Guest
Doufám, že to bude tak dobré, jak to zní.
Jen by bylo dobré, aby pro stavbu nádraží byli potřeba koleje a hřebíky a pro použití potřeba, třeba lístek na vlak.
:)
 
mě tam překvapují (pozitivně) dvě věci:

za prvé - je únor a už mají nemalou část hotovou
za druhé - vesměs chtějí jen přidávat herní prvky (nikoliv na nich experimentovat, jak bylo poslední dobou zvykem ..)
 
mě tam překvapují (pozitivně) dvě věci:

za prvé - je únor a už mají nemalou část hotovou

Tohohle se spise desim...jinak
nadrazi,multiplayer-zajimave, doufam ze to nebude odflaknute jako vetsina poslednich updatu
UPS-doufam ze to jeste nebylo zmeneno :)
jenom nam nemente to forum :lovec: :D
 

DeletedUser9371

Guest
Tohle update zní dobře. Uvidíme, řečeno ústy málem skepsi podlehlého hráče letitou, denní hrou.
Jak psal McBracey, vypilovat železnice (koleje na mapě a podobně) a bylo by veseleji.
Stále mi chybí přepadávání bank přímo ve městech, okrádat města třeba o předměty v jejich obchodech, ničit o úrovně budovy ve městech (nájezdy, požár, výbuch). V podstatě kombinovat ze hry dynamit, hasit ohně a podobně. Zanést jednotlivé prvky hry (práce) do reálu hry.
Prostě více možností online (jen kolektivně) ničit a loupit, než jen v duelech či získávání bojem pevnosti.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Netuším, čím to přesně je, nebo zda je to personální změnou v týmu v Hamburku, ale začínám mít neodbytný pocit, jako by nářky zdejších kritiků nakonec vyslyšeny byly.
Pokud to zase ne skončí někde v šuplíku, dalo by se čekat, že se zase octnem na divokém západě.
Jenje škoda, že zavedených hloupostí už se asi nezbavíme, a že doba, kdy se objevil někdo se smyslem pro west trvala tak dlouho.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Posílal se před koncem roku jeden dlouhatánský email s vybranými nápady do InnoGames. Dále jsme připsali spokojené a nespokojené příspěvky, které zazně zde na fóru. Každá mince má dvě strany a je potřeba, aby se vědělo i o té druhé, která není populární. To jest kritika. Mimochodem, ty koleje na mapě bych taky brala :)
 
Koleje jsou supr nápad, těm bych se nebránil, osobně bych nejvíce uvítal multiplayer, P2P obchod, zvýšení řemesla... to cestování vlakem je potřeba určitě dopracovat (nějakej poplatek, nebo třeba ten lístek na vlak apod.), ale jinak hezkej nápad... Jak tu bylo zmíněno ničení měst, nepřijde mi to jako špatný nápad, ale zase aby se to nezvrhlo v DK apod... jinak to zní celkem pozitivně :)
 
Zvrhnout v DK se to nemůže, to je odlišná věc, to nemá nic společného. Tady jde spíš o to, jak se to bude líbít hráčům. Toto už se blíží skutečné prohře, která tady ještě nemá obdoby, na to hráči nejsou zvyklí.

S pracema a řemeslnými výrobky, to Inno mělo udělat nejspíše naopak. Výrobky jen pro vyšší obtížnost (přes současný limit), a náročnost prací někam doprostřed a výše.
 

DeletedUser17383

Guest
Znie to veľmi dobre.Ja len dúfam, že aj výsledný efekt v praxi bude uspokojivý pre väčšinu hráčov :)
 

DeletedUser9371

Guest
Netuším, čím to přesně je, nebo zda je to personální změnou v týmu v Hamburku, ale začínám mít neodbytný pocit, jako by nářky zdejších kritiků nakonec vyslyšeny byly.

Přesně tak, jsme plni napětí a optimismu. Uvidíme. V každém případě se v poslední době tým snaží ty naše "rebélie" předávat dál, dávají konkrétní info, což je jim ku cti. :72:
 

DeletedUser17319

Guest
Železnice bude super, jen bych více uvítal, kdyby ji udělali třeba ze západu na východ pro zkrácení cestování, než v každém městě. Přece jen ne každé město mělo železnici, to by byla jo síť kolejí a aspoň by zůstal smysl koní. Tak by to bylo jen přes prérijí s nějakými ještě dvěmi stanicemi někde uprostřed, kam by si každý mohl dojít a odcestovat a cesta oproti koním by trvala jen chvíli(přes celou prérii třeba jen hodina cesty). Tím by koleje mohli být graficky znázorněný i na mapě a nebyla by to síť kolejí po celé prérii.
 

DeletedUser9530

Guest
Kdy dojde k navýšení max. množství UPD? Neměl by být problém, přepsat jedno číslo v kódu. Popř. zavést výměnu UPD za obálky.
 
pochop, že nejdřív musí do hry zavést něco, co si budeš chtít za ty +2k UPD koupit, jinak to nezvednou :-)
 

DeletedUser9530

Guest
Tak mně je jasný, že za UPD už se teď nedá sehnat skoro nic zajímavýho, všechno jede přes nuggety, aby z toho ještě chvíli mohli ždímat love.

No a právě proto je syslím a za chvíli nebudu mít kam dávat, ptž za posilovače nebo předražený hadry, co prd přidávaj, se mi je vyhazovat nechce.

Btw, nebude zase nějaká slevová akce, že bych si přece jenom pustil žilou?
 
Nahoru