• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Plukovník Colonel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14636
  • Vytvořeno

DeletedUser14636

Guest
Můžu to samozřejmě předělat na PF 2012, ale takhle mi to připadá stylovější :)



Uploaded with ImageShack.us

EDIT: předěláno na 2012, od původního nechávám jen malý obrázek



Uploaded with ImageShack.us
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Stylové to sice je, leč potřebujeme tam rok 2012... :)
 

DeletedUser

Guest
Tak teď už opravdu nemám šanci na výhru. :) Gratuluji! :)
 

DeletedUser

Guest
nechci být nějaký puntičkář, ale nahoře jak tam máš datum v tom přání tak máš 24. prosince 1911 :) :D
 

DeletedUser14636

Guest
nechci být nějaký puntičkář, ale nahoře jak tam máš datum v tom přání tak máš 24. prosince 1911 :) :D

To je schválně :)
Původně bylo i PF 1912, ale moderátoři potřebují 2012, tak jsem to předělal, ale tohle jsem nechal, aby tam z toho aspoň něco zůstalo.
 

DeletedUser

Guest
Když to dělám, tak je jasné, že vím jaký je rok, tohle je celé absurdní...
 
Máš stále na tom papírku kde je to PF 2012 nahoře vpravo napsané:
The West,24 thDecember 1911

Je to krásné, ale obávám se, že je vidět že to není tvoje. ALe neber mi to za křivdu kdyby bylo.
 

DeletedUser14636

Guest
Máš stále na tom papírku kde je to PF 2012 nahoře vpravo napsané:
The West,24 thDecember 1911

Je to krásné, ale obávám se, že je vidět že to není tvoje. ALe neber mi to za křivdu kdyby bylo.

Tak abych vše uvedl na pravou míru:

Původně jsem to chtěl celé udělat ve starém duchu - jako přání, které někdo napsal na divokém západě v roce 1911 jako PF 1912. Připadalo mi to jako hezký nápad. Pak ovšem Darling napsala, že tam musí být 2012, takže jsem to předělal na PF 2012. To snad dává smysl, ne? A řekněte mi, proč by to někdo nemohl napsat v roce 1911 jako PF 2012? Není to snad hezké, když by se objevilo PF, které nám někdo napsal před 100 lety? Podle mého názoru je to takhle lepší a naopak by bylo nesmyslné napsat na lístek datum 2011 - napsal by někdo takové přání na takovém stole v dnešní době?

Nechápu vaši logiku, že datum 1911 dokazuje, že to není moje práce. Chcete snad říct, že to někdo vyrobil v roce 1911 a já jsem to pak jen zkopíroval a změnil datum? To je směšné. A pokud to někdo vytvořil později, co vás vede k názoru, že jsem to nemohl být já?

Chtěl jsem vám jen trochu ukázat, jak jsem to celé myslel. A co se mi honí hlavou, když čtu ty vaše příspěvky o tom, že jsem to někde ukradl.
Pokud to bude potřeba, můžu jakkoliv dokázat, že jsem to opravdu vytvořil. Můžu poslat moderátorům GIMPový soubor i jednotlivé obrázky, ze kterých jsem to poskládal.
 

DeletedUser

Guest
Panebože "chcete snad říct, že to někdo vyrobil v roce 1911", tak nad tím se musíš zasmát snad i ty...
 

DeletedUser

Guest
me se to teda libi..zatim nejlepsi...akorat bych pridal pod to pero, obrazek vlevo dole a pistoli nakej stin...vypada to moc plose...a datum na novinach je 1980...asi by taky patrilo to zmenit na 1912 nebo 2012 ...to 1912 je celkem fajn napad...aspon to nuti k zamysleni trochu ..libi se me to daleko vic nez kdyby tam bylo 2012

a kdyz uz tam bude 2012 tak je nesmysl tam mit napsany 24. prosince 1911..kdyz uz prepsat tak vsecko..

PS: prezdivku mas podle toho plukovnika colonela v bilych sortkach?:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pěkné to je, ale opravdu si nejsem jistý, zda-li to není alespoň z části okopčené .... sorry je to jen můj názor
 

DeletedUser

Guest
Počin zajímavý, jen bych nechtěl být moderátorem a určovat originalitu*V9*
Osobně bych si typnul na kompilaci různých obrázků - přidána bible, pero, zbraň...

U hodinek jsou stíny u ostatních předmětů ne...
Netvrdil bych. že je to ukradené, jen je to pouze poskládané...
 

DeletedUser2164

Guest
Nejak mne to nenadchlo.
1) kura jako pozadi
2) vsechny ty dopisy, bible, zbran etc. → levituji
3) zbytecne moc veci na "jednom" miste
Nevim, na mne to pusobi divne

EDIT: ber to pouze jako objektivni nazor a popripade se toho priste vyvarovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru