• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Plukovník Colonel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14636
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
hezké bylo to na webu jesltibyjste chtěli nandu to :-) akorád hodně přeplácané obrázky naházené dosebe
 

DeletedUser

Guest
je to pěkné, jinak si z toho nic nedělej, to je normální že když se někomu něco povede tak pár závistivých lidí tvou práci ornačí za zkopírovanou a nebo něco podobnýho :)
 

DeletedUser14636

Guest
Děkuji za všechny připomínky.

Samozřejmě chápu, když se vám na tom něco nelíbí, k dokonalosti to má daleko. Nejsem počítačová grafik a dělal jsem to, jak jsem uměl (stíny atd).
Ano, je to poskládané z obrázků, které jsem našel na internetu, ale to asi většina výtvorů v této sekci.
 

DeletedUser

Guest
Všichni jsme to skládali z obrázků, co jsme našli na netu. Vůbec bych to neřešil :)
Je pravda, že ten rok 1912 sváděl k tomu, že to je někde nalezené a přidaná jen drobnost ale to můžeme říci u všech.
Máš to pěkné.
 

DeletedUser

Guest
hezké bylo to na webu jesltibyjste chtěli nandu to :-) akorád hodně přeplácané obrázky naházené dosebe

Chci abys to našel - buď je Plukovník Colonel podvodník, nebo ty jsi lhář. Jelikož platí presumce neviny, dokaž svoje tvrzení.
 

DeletedUser11309

Guest
Nejak mne to nenadchlo.
1) kura jako pozadi, vsechny ty dopisi, biblo, zbran → levituji
2) pouze orezano a nahazeno na sebe
Nevim, na mne to pusobi divne


Tak si něco vytvoř sám když tě to tak nenadchlo...Na mně tu taky něco působí divně,ale není to ten obrázek...
 

DeletedUser2164

Guest
Tak si něco vytvoř sám když tě to tak nenadchlo...Na mně tu taky něco působí divně,ale není to ten obrázek...

Podivej se jinam a zjistis, ze jsem vytvoril *V6*
Kritika nebo objektivni nazor ti nic nerika, vid?

[SPOIL]
79.-I-m-as-mad-as-hell-and-I-m-not-going-to-take-this-anymore_imagelarge.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak si něco vytvoř sám když tě to tak nenadchlo...Na mně tu taky něco působí divně,ale není to ten obrázek...

Rostmister má pravdu, nepřijde mi to tak dobré, jak to tu všichni chválí. To má být stůl z kůry a na něm naházených tolik věcí? Nic jiného mě nenapadá, věci na stromech zatím nerostou*V6*
 

DeletedUser

Guest
Je to zaujimave... konecne niekto vyuzil nieco ine nie len tie otrapane postavy...
 
Nahoru