• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Plukovník Colonel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14636
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Nápad dobrý .. spracovanie velmi slabe.. jaj keby si sa stym vyhral...
 

DeletedUser

Guest
Náhodou to vypadá moc pěkně a myslím si, že to má nějakou šanci na dobré umístění.
 

DeletedUser14636

Guest
Nápad dobrý .. spracovanie velmi slabe.. jaj keby si sa stym vyhral...

Ano, uznávám, že máš pravdu, představoval jsem si to trochu jinak. Chtěl jsem si trochu víc pohrát se světlem a stíny, případně i expozicí atd. Ale bohužel nebyl čas ani energie. Nakonec jsem rád, že jsem to stihl udělat aspoň takhle.
 

DeletedUser

Guest
Ano, uznávám, že máš pravdu, představoval jsem si to trochu jinak. Chtěl jsem si trochu víc pohrát se světlem a stíny, případně i expozicí atd. Ale bohužel nebyl čas ani energie. Nakonec jsem rád, že jsem to stihl udělat aspoň takhle.

Ale pekne to je to sa musi uznat ... konecne nieco originalne
 

DeletedUser14636

Guest
Třeba to ještě stihnu vylepšit, když to teď protáhli až do konce ledna.
 
Nahoru