• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Plzeň

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Pěkně řečeno chlape. Jak je to fotbal, na který se dá koukat a ještě český ? Je mi naprosto jedno, kdo či jaké město ho hraje.
A naše
mažoretky v nároďáku ? "Bebíčkáři" ? Ti se můžou jen od Plzně učit. Na ně sedí hláška ze Švejka od doktora Greensteina : "Simulanten Bande".
Protože fotbal a nejen on se hraje hlavně srdcem.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Protože fotbal a nejen on se hraje hlavně srdcem. :)

A proto nedám dopustit na Baník. :hoj: Hráč Rajtoral přišel do Plzně taky z Baníku. Kdyby nebyl Baník zadlužený nebyl by tam kde je, ale bojoval by se Spartou o titul. Bohužel nic nevyřešilo ani když Baník koupil Daniel Vacek. :( Ale stejně v Baníku rostou takové hvězdy jako byl Slončík, Baroš nebo Svěrkoš. :) Doufám, že ještě přijde doba, kdy se Baník vyhoupne na vysluní a na delší dobu.

[YOUTUBE]watch?v=RQGEYiKGuWc[/YOUTUBE]

Plzeň je dobrá, ale Baníček je nejlepší.lol
 

DeletedUser9371

Guest
Baník je Baník. Dobrý fotbal. Horší je to s fanoušky. Ale to je všude, stejně tak jako spousty klubů a ne jen ve fotbale (hokej) umírají finančně. Ale korupce ? Podle mě je největší právě v českém fotbale. :(
 

DeletedUser17592

Guest
K tomu dodám z trochu jiného soudku (zas budu za provokatera :) )

Fotbal u mě skoncil s Klabzubama. To byla krásná kopaná za pár peněz. Jinak fotbalu (a potažmo hokeji nerozumím - těch peněz co v tom lítá.

Popořádku:
1. Plzeň vystavěla krásnej moderní stadion za peníze města s argumentem, že to městu přitáhne cestovní ruch. Řekl bych, spíše šum v rozbitých výlohách obchodů od fotbalových turistů. Samozřejmě, že peníze z lupenů už jdou Viktorce. Všechno je OK, nikdo neřekne ani pumpička. Fotbal tomu vládne. Narozdíl od nového divadla, kam chodi pár lidí a ta investice do něj je tu trnem v oku. Možná proto se vyměnili radní v komunálkách, stadion byl lépe načasován :)

2. Je třeba si uvědomit náklady na každé jedno představení (nebo jak se tomu říká): platy policistů, kterých není málo + celou dobu nám tu lítá nad hlavou policejní vrtulník za 100.000,- / hod. Ale tohle jde myslím z městské kasy, daňový poplatník nechť si vydechne :)

3. Největší paradox tohohle sportovního byznysu - Sazka. Firma, které denně cpe dobrovolně peníze stovky lidi, jednou za čas vyplatí výhru - a stejně, zkra****e :D :D

Takže fotbal, i hokej, jsou pro mě nedobytné tvrzi, já zůstanu u svého jediného sportu, atj. bruslení na tenkém ledě:)


P.S. Ty hvězdičky ve slově zkrac huje jsou taky vtipný. Teď už rozumím tomu, že zde není v pravidlech kartování sprostých výrazů :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Říká se tomu zápas, asi vážně nesleduješ sport.

Tady Marihood má recht, je to celé takový zajímavé, kdy náklady nese obec a výdělek shrábne soukromý subjekt. Město koupí stadion, provozuje ho, EU a stát přispějí na opravy/rekonstrukci a "občanskou vybavenost". Celé se to zvelebí za naše prachy, hráči dostanou příspěvky od kdekoho a občan akorát platí. Do toho ti policajti, kteří tam musí být, protože se fanoušci chovají jak ******.

Ať je lístek za 400 kaček a fotbalová asociace si platí svoje komando, které toto bude zvládat. Ať se hráči zaplatí z prodeje lístků a fanshopu, taky by z toho měl fungovat celý klub i soutěž, včetně pořadatelů a představených. Udržovat stadion a ostatní věci. Pak by viděli jaký je o to zájem!

Zkuste jít na prohlídku zámku, tam zaplatíte rodinné vstupné 800/1200 a za půldruhé hodiny jste venku. Fotbal není nic jiného než jeden z tunelů, kde se točí prachy a vlivní lidé. Tam se všechno zacáluje...
 

DeletedUser7239

Guest
Baník je Baník. Dobrý fotbal. Horší je to s fanoušky. Ale to je všude, stejně tak jako spousty klubů a ne jen ve fotbale (hokej) umírají finančně. Ale korupce ? Podle mě je největší právě v českém fotbale. :(

No podle toho, co jsem četl se Svěrkoš začal s Baníkem a majitelem panem Peterou soudit kvůli tomu dluhu. Nechápu jak je možné, když pan Hadamczik předal klub s plusem 70 milionů přivést do stavu cca mínus 160 miliónů. :O Špatná hospodárka. :( A to obyčejný člověk je rád, když má v ruce jen jeden milión pohromadě já neviděl ani to. To si pan Petera koupil asi osobní letadlo nebo já nevím, kde to všechno mizí. Asi je pod Bazalama černá díra nebo co... už to tam spravovali a uvažovalo se, že Baník přesunou na jiné hřiště. :( Ale největší haló bylo kolem pana Starka, majitele příbramského klubu. A ohledně fanoušků ? Já osobně si myslím, že máme nejlepší fanoušky u nás... jen kdyby nedělali bordel. :) A rivalita mezi baníkovci a sparťany je už skoro tradice. Prostě se to bere jako zrada, když někteří přestoupí z Baníku přímo do Sparty... ať to byl Řepka nebo Matušovič. :P

[YOUTUBE]watch?v=5D7RG1oQJOg[/YOUTUBE]
Nejlepší fanoušek Baníku. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Jéje. Šlágr Nohavici, Baník jede. Nohavicu mám rád, hlavně tu jeho písničku o Praze, jak ji položí 3 cm sněhu na Václaváku. lol
 

DeletedUser9371

Guest
Bohemka ? Kdysi, když jsem začínal jako předškolák s hokejem, hrál jsem skoro až do vojny za ČKD Bohemians Praha. S dědou i tátou každý víkend na fotbale Bohemky a logicky, jako zamrzlý pražák s 3 cm sněhu na Václavu na fotbale Sparty . Vždy za bránou hostí. Jenže dnes ? Kdo se má v těch Bohemkách a tunelech vyznat. No a Panenku ? Toho nemusím dodnes a nikdy jsem ho nemusel. Žil slávou z jednoho gólu v Jugoslávii, vymetal schůze a přednášky "pracujícímu lidu". To dělá dodnes, jen ale vymetá besedy na učňovských školách. :)
 
Bohemka ? Kdysi, když jsem začínal jako předškolák s hokejem, hrál jsem skoro až do vojny za ČKD Bohemians Praha. S dědou i tátou každý víkend na fotbale Bohemky a logicky, jako zamrzlý pražák s 3 cm sněhu na Václavu na fotbale Sparty . Vždy za bránou hostí. Jenže dnes ? Kdo se má v těch Bohemkách a tunelech vyznat. No a Panenku ? Toho nemusím dodnes a nikdy jsem ho nemusel. Žil slávou z jednoho gólu v Jugoslávii, vymetal schůze a přednášky "pracujícímu lidu". To dělá dodnes, jen ale vymetá besedy na učňovských školách. :)

Pravá Bohemka je Bohemians 1905, potom je ještě jedna falešná ve třetí lize, jenž si říká " Bohemians " Střížkov. Naštěstí však prohrála soud a název si musí změnit. A dále je ještě jedna ve Třetí A třídě či co, ale o tu se nikdo nezajímá :D
A Panenka, slávu má hlavně kvůli gólu v Jugoslávii, to je pravda. Ale zase dal to stylem, jaký nikde v Evropě v té době neměl obdoby. Ale jako hráč také špatný nebyl :)
http://www.fotbalportal.cz/cesko/ga...-jmeno-bohemians-rozhodl-vrchni-soud-v-praze/
 

DeletedUser9371

Guest
A co je s tím syčákem ? Ten herec, co hrál v pohádkách za komančů. Ten měl taky nějaký podíl na tunelech Bohemky, ne ? Jinak ale "Dolíček" je pecka stadion. Nejmenší u nás ? Jako kluk a puberťák jsem tam chodil. V kopci, nahoře i dole tramvaje ... :)

Panenka opravdu žil a přežil další století s tím slavným gólem z Jugoslávie. Pak mám pocit, že kopal za Rapid Vídeň ? Jinak v lize nic moc.
 

DeletedUser9371

Guest
Mě ten syčák vypadl z hlavy. Byly to tunely (finanční) v Bohemce. Byl to její funkcionář a bývalý dětský herec ve filmech a pohádkách před rokem 1989. Mám pocit, že hrál i ve filmu Rychlé šípy, černobílý. S Třískou, Sloupem ... :)
 

DeletedUser9371

Guest
Je to z roku 2005 mám pocit, pak už se to jen rozvíjelo v "niveč".

Tady to je
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru