• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Počítadlo přihlášených

Napadlo mě, že by mohlo být zakomponováno počítadlo lidí ve frontě při čekání na dobrodružství. Jedinec by pak hned věděl, jestli je reálná šance očekávat nalezení hry a nebo jestli si může jít ještě uvařit kafe nebo něco podobného.

Grafika by nebyla nic složitého. Jen se mi nechtělo hledat správný font...


fronta MPI.png
 

Pawn

Člen týmu
Sice dobro jde mimo mne ale nápad pěkný..
Ale na další stranu by to mohlo být kontraproduktivní, někdo zapne hledání uvidí že jsou 3, tak hru raději zavře že je to bez šance, než když neví reálné číslo a doufá.
 
Sice dobro jde mimo mne ale nápad pěkný..
Ale na další stranu by to mohlo být kontraproduktivní, někdo zapne hledání uvidí že jsou 3, tak hru raději zavře že je to bez šance, než když neví reálné číslo a doufá.
Tohle jsem také zvažoval, zda to není příliš velké riziko mínusu. Nicméně alespoň budou hráči vidět, jak na tom jsou. Čili to vypnutí může být ku prospěchu než kdyby to ten hráč nechal zapnuté a šel něco dělat, takže by to 5x bečelo a nic by se nedělo...
 
Nahoru