• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Podezření na nefunkčnost prémia ve 2.0

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim lidi,
mam tady takove podezreni na nefunkcnost casti premia (Vyssi prijem).
Konkretne, zvyseni ceny nalezu.
Mam zato, ze to proste nefunguje. A to patrne od updatu 2.0 .Sam jsem si projizdel ted uz 14 nalezu poslednich a u zadneho jsem neprekrocil max zakladni nalez bez premia a to ikdyz premium mam. Proste zadny ze 14 poslednich nalezu se neprehoupl do te "zvysene" ceny nalezu.

A to vesmes na kazdou praci si oblikam veci na max PB, cili max nalez. Ale proste nalezy se blizi k te max hodnote nalezu bez premia a tu hodnotu neprekroci.

Chci se zeptat, zda nekdo, kdo ma aktivovano premium na vyssi prijem neco podobneho nezaznamenal. Ja konkretne to zachytil na Buffalu.

Dekuji za kazdy poznatek.
 

DeletedUser3338

Guest
Prémium na vyšší příjem mám na Coloradu a téměř každý den od updatu jsem našel u práce pracovat jako kupec předmět, který se nechá nalézt pouze s prémiem. U mě tedy funguje bez problému :). Budeš asi mít jen trochu smůly. Zkoušel dál a uvidíš, že lepší předměty začnou taky brzo padat :)
 

DeletedUser

Guest
No ja to uz mam min 14 predmetu v rade... to uz neni trosku smuly :D

Tak mi to nedalo a prosel jsem si reporty vsechny co mam po updatu... a je to celkem 20 nalezu a zadny nema hodnotu vetsi nez je ta max bez premia
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak mi po 22 predmetech konecne padlo neco z oblesti dane premiem.... asi to byla vazne jen extremni smula.
Muzete patrne vlakno zamknout, diky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru