• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Podpořte

Deleted User - 31870

Guest
Udělejme si srovnání šancí na stejné písničce:

Štefi Kadlec (18? let)
[YOUTUBE]d2KRrza3zvM&feature=related[/YOUTUBE]

vs.

Adélka Ferencová (9 let)
[YOUTUBE]_uPBuGGn1JQ[/YOUTUBE]

Nezlob se na mne, ale nemá v hlase sílu, aby mohl zpívat takové písničky.. Nemyslím si, že by udělal díru na českém hudebním trhu..
 

DeletedUser

Guest
Darling jen pro upřesnění-sílu lze získat dechovými cvičeními,určitě by se to dalo vypilovat.

Ale intonaci prostě nelze nějak radikálně měnit (což by v tomto případě bylo jediné řešení),jelikož to není vrozené.



Já když začínal zpívat (7 let),tak intonace také nebyla perfektní (to si však člověk vryje do sluchové paměti) a hlásek jsem měl slabý,jako kůže na očním víčku.

Ovšem dechová cvičení a pravidelné zkoušky dosáhly svého výsledku :)

Tady tenhle expert se zřejmě naučí text a noty (takovýhle listovky zvládne každý ;)) a příprava nulová.A pokud nezačal dělat něco s hlasem již před mutací,nebo během mutace,tak nemá šance...
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak samozřejmě, že by se to dalo určitě vylepšit.. Ale hodnotím jeho aktuální situaci, když se prezentuje na netu a chce prorazit.. Každýho bude zajímat výsledek, takže pokud si teď udělá takovou image, šance mu nedávám.
 

DeletedUser

Guest
Ale lidé jsou dnes hluší,takže spíše budou hodnotit jeho vystupování.

Kolikrát kdy slyším ty "megahity" v rádiu,tak se mi chce blejt,jak je to falešně...
 

DeletedUser

Guest
Ale lidé jsou dnes hluší,takže spíše budou hodnotit jeho vystupování.

Kolikrát kdy slyším ty "megahity" v rádiu,tak se mi chce blejt,jak je to falešně...

ale zas nejak sa musi zacinat


inak uz mi to pride :D ze ty vies uz karate a dalsich 20 nebezpecnych slov, spievat a atd :D čéče kde na to chodis ?
 

DeletedUser

Guest
1) Karate neumím

2) nůž,pistole,dýka,šavle,meč.... poskládám klidně 50 nebezpečných slov :D

3) Zpívám od sedmi let (dnes je mi 15) v chlapeckém sboru :) Jestli chceš vědět víc,tak PM,abych se tu nechlubil (ale ještě dnes večer,zítra letím se sborem do Korei ;))
 
Nahoru