• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pohyb...

  • Zakladatel vlákna DarthWanderer
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zcela náhodou jsem objevil nepříjemnou věc (opravte mne pokud to je normální a má to tak být, i když je to nelogické...)

Dal jsem cestovat z místa A do místa B... Asi po hodině a půl a cca. 2/3 cesty jsem se rozhodl, že raději pocestuju do místa C, které je hned vedle místa B - nicméně po zadání příkazu cesty do C a následném zrušení příkazu cesty do B je čas cesty opět "celý", tedy jako bych opět vycházel z bodu A... nicméně, dle logiky bych se měl nacházet daleko na cestě mezi A a B. jinými slovy, hra nebere v potaz aktuální pozici, a dokud nedojdete do cílového místa, stále se nacházíte v počátečním místě.

Přijde mi to krajně nelogické, a nepamatuju si, že bych se s tím někdy dříve setkal (ale je možné, že jsem si nikdy nevšiml...) Podle mě by hra měla brát v úvahu aktuální pozici při cestování...
 

DeletedUser7063

Guest
Ne není to bug. Taky se mi to už několikrát stalo. Když cesta trvá třeba 2 hodiny a ty jdeš už hodinu a půl a zrušíš to, tak se nacházíš ve výchozím bodu. Kdyby hra brala v úvahu aktuální pozici při cestování, tak si myslím že by hra byla nehratelná pro hráče s pomalejším internetem. Takový návrh už byl v návrzích a nápadech: KLIK
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru