• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Pokec k soutěži wesťácká kuchařka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser16495

Guest
Legální to je ;)

PS: Kančí hřbet jsme měli v práci - se švestkovou omáčkou :D
 

DeletedUser9371

Guest
Jéje, Kubík, kde si se nám toulal chlape ? Bez Tebe tady není veselo. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Tak teď jsem se zasmál, po dlouhé době na Westu "Uzenino". lol
Že by jsme se tady porvali ? Jestli s šípkovou ? Se zelím ? Nebo jak to bylo. :D
 
Je jenom otázka,jak se k tý zvěřině člověk dostane.
V každým případě je to bašta,jak se zelím,tak s šípkovou.
 

DeletedUser9371

Guest
No právě, já už kančí neviděl, nepamatuji. Občas kupuji srnčí, zajíce. Ale z řídka, moc toho po krámech není.
A myslivce neznám, jen jednoho tady z fóra, ale teď si nevzpomenu na jeho nick.
:)
 

Deleted User - 31870

Guest
Minulý týden jsem testovala nový recept s mrkví, takže vám ho tu zase dám, kdo bude chtít ozkoušet:

Mrkváče
1/2 kg hrubé mouky
1 Hera (nebo máslo)
250 g najemno strouhané mrkve
1 prášek do pečiva
2 lžíce mléka (dle těsta, můžete i víc)
nějaký džem
moučkový cukr na obalení

Mouku dobře promíchejte s práškem do pečiva, přidejte máslo, nastrouhanou mouku a mléka, pak dobře prodělejte. Vyválejte si tenký plán a vykrájejte čtverečky, naplňte je džemem a pak z nich vytvořte šátečky. Pomazávat vajíčkem nemusíte, péct na 180° dle uvážení (nedívala jsem se na hodiny, pardon). Až drobet vychladnou, obalte je v moučkovém cukru.

PS: spoustu práce si ušetříte, pokud máte formičku na šátečky..
 

DeletedUser16557

Guest
No právě, já už kančí neviděl, nepamatuji. Občas kupuji srnčí, zajíce. Ale z řídka, moc toho po krámech není.
A myslivce neznám, jen jednoho tady z fóra, ale teď si nevzpomenu na jeho nick

To my máme dodávky zajištěný.Táta je lékař tak dostáváme hoodně nabídek :D
 
tak jeden prímovej kanec bydlí kousek od našeho domu,ale kde přesně vám neřeknu,protože je to kamarád našeho pesana a ten by byl móóóc smutný,kdyby ho ztratil- a vy byste byli určitě, kvůli výhře tady v soutěži, klidně schopni přijet a skolit ho :D
 

DeletedUser

Guest
No právě, já už kančí neviděl, nepamatuji. Občas kupuji srnčí, zajíce. Ale z řídka, moc toho po krámech není.
A myslivce neznám, jen jednoho tady z fóra, ale teď si nevzpomenu na jeho nick.
:)

Nemyslíš mě? Ale já nejsem myslivec, ale budoucí :D.
 

DeletedUser9371

Guest
Tebe ne Derbe, byl to jiný hráč a přispíval mám pocit ve vlákně "Jak se žilo v ČSSR". Myslivec, nimrod, nebo jak se to píše. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Koukám, že nám nějak poklesla aktivita v příspěvcích (receptech). :)
V pátek je soukromý sraz hráčů v Praze, informace najdete tady : http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=255039#post255039

Tam o tom můžeme u pivka či "coly" pokecat. Za pár dní to uzavřu, vložím anketu o vyhlášení vítěze a rád vyplatím odměnu.
Takže ? Šance je stále, obohatit se o pár nuggetů do hry, stačí napsat příspěvek na téma soutěže sem : http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=26679
:)
 

DeletedUser16557

Guest
Dejte si prosím do podpisu "reklamu" na Wesťáckou kuchařku,budeme doufat že to nějakého hráče přiláká...
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkná reklama Uzy, díky za pomoc. Tohle vidím i já na notebooku a bez brýlí. :72:
 

DeletedUser16557

Guest
...

Zdravím,
Pokuď-li je možno vyplatit odměnu,tak bych jí prosil vyplatit na Dakotu.
Díky Uzy
 

DeletedUser16557

Guest
Já jsem si taky říkal,ale vsázím na veterána Krosnu
 
Nahoru