• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Pokec k soutěži wesťácká kuchařka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Díky Nortio za vysvětlení. Z mé strany je odměna připravena na mém herním nicku k převodu vítězům. A vůbec mě neláká je prostřílet ve Velikonočních duelech. :D
 

DeletedUser10235

Guest
Krosno prosím pošli ticket s žádosti o převod nugget. Uveď tam prosím přesný nick na který chceš provést převod a počet nugget.
Tady si to nemusí administrátorka všimnout.
 

Deleted User - 31870

Guest
V pořádku, nahlásila jsem ti to (ještě ti odpovím na tu soukromou zprávu).. :)

PS: snad se příště zúčastní více hráčů, je to škoda, soutěž byla zajímavá..
 

DeletedUser

Guest
V pořádku, nahlásila jsem ti to (ještě ti odpovím na tu soukromou zprávu).. :)

PS: snad se příště zúčastní více hráčů, je to škoda, soutěž byla zajímavá..

JJ, je to škoda, měla jsem ještě jeden recept v záloze i s fotečkou, ale když recepty nepřibívali, tak jsem ho sem nakonec nedala. Tak ještě jednou děkuju.
 

DeletedUser9371

Guest
Převod a kolik, komu i kam převést nuggety za umístění se v soutěži jsem vyřešil s Darling, prostřednictvím ticketu. :)
V každém případě gratuluji, díky za účast a nuggetů si užijte. :)

Vojta, alias Krosna33
 

DeletedUser2677

Guest
Příště zkus akci i pro nás nekuchaře, myslím, že špagety po philovsku by moc lidí nezkouslo, když je u nás doma jím jen já a nikomu jinému nechutnají :D Navíc jsou to obyč špagety s vepřovym masem :D
 

DeletedUser9371

Guest
Tak dej nápad chlape, písni mi do SZ a uděláme soutěž spolu. Odměnu asi zvednu, třeba je chyba v tom, že v této soutěži bylo tak málo příspěvků. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Tak jsem docela "zklamaná". Na mém účtě stále trčí nuggety, které nejsou vyplaceny hráčům, jako odměna v této soutěži. O to víc mě to mrzí, že si ty vyhrané nuggety nestačili prostřílet třeba ve Velikonočních duelech.
Podmínky převodu nuggetů jsem splnil. Žádal jsem tady, soukromými zprávami moderátorům a i přes tickety ve hře.
Chápu, že nejsou stroje na hru hráči a ani moderátoři, ale je to opravdu dlouhá doba.
Je to škoda, když někdo prostě vymyslí soutěž, jen tak, pro zábavu a ze svého odmění aktivitu hráčů a hra to není schopna převést vítězům (nuggety).
:(
 

DeletedUser2677

Guest
Neblázni já jsem chudý student (vlastně už týden bývalý :D ), takže jsem prý hloupý a ještě bez peněz :D
 

DeletedUser

Guest
Naždaj lidiškové :-D

Hlásím se tímto o svou výhru..
Výhru prosím převést na účet JohnDeep / Oklahoma City / Buffalo...

Gratuluju všem co se účastnili škoda že se nezapojilo víc lidišek :-D
 

DeletedUser9371

Guest
Vyplatím to, rád. Mají to nahlášeno (moderátoři) hned po ukončení soutěže. Asi nemají čas. Nuggety pro vítěze mám na účtě, převést je musí oni z mého účtu ve hře na Tvůj, já nemám oprávnění. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Trochu tě poopravím, nahlášené odměny jsou výše, to moderátoři nemají oprávnění strhnout (ani supportéři).. Prosím o trpělivost, jakmile bude možnost, jistě vám to bude zasláno..
 

DeletedUser

Guest
Naždaj lidiškové :-D

Hlásím se tímto o svou výhru..
Výhru prosím převést na účet JohnDeep / Oklahoma City / Buffalo...

Gratuluju všem co se účastnili škoda že se nezapojilo víc lidišek :-D

A není to takhle náhodou podvod? Kdyby se JohnDeep nemohl teď dostat na účet na fóru, určitě by si ho nezakládal v květnu roku 2012. Jestli tě obviňuji neprávem, tak se omlouvám, ale chci mít jistotu v tom, že tu odměnu dostane pravý autor příspěvku.
 

DeletedUser

Guest
Naždaj... Nee Jako TrpaslikCuki sem začínal na S1 tam to ale bylo mrtvé a chtěl sem skončit pak mne ale kamarád Ukončovač ukázal jak to funguje na světě Baffalo a tam sem si založil Nick JohnDeep (TrpaslíkCuki nezní moc "západně") jen sem si nevzpoměl na heslo k účtu a tak sem si nechl poslat heslo nové jenže k účtu starému....

- Kdo nevěří nechť se optá hráče Ukončovač na Buffalo :-)

Mimocodem poraďteprosím - už nejsem Greenhorn jak si to změním na něco jiného??? :-)

John Deep from Oklahoma City ( TrpaslíkCUKI S1 )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17028

Guest
Nooo a aby byl pořádek tak jsem se přihlásil i jak JohnDeep :-D

A tímto stvrzuju že výhra má být zalána na účet JohnDeep from Oklahoma City / Buffalo :-D

John Deep from Oklahoma City / Buffalo :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Vydrž chlape, poslední info mám, že máte být trpěliví, než se nuggety převedou z mého účtu na účty vítězů. Díky za info. :)
 

DeletedUser17028

Guest
Naždaj Krosna :-D
Reagoval sem na.... příspěvek od / derbac / jinak nic .... :-D

John
 
Nahoru