• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Poker - zpět ?

Poker nebyl ze hry odstraněn proto že by o něj nebyl ze strany hráčů zájem,ale proto že kdyby ve hře kterou hrají i děti, poker zustal, mohlo by se Inno dostat do rozporu s německým zákonem o internetovém hazardu.Čili aby společnost Inno předešla případným problémům, byl poker natrvalo ze hry odstraněn,a není žádná reálná šance že by se poker někdy do hry vrátil.
 
Ano, ano, již podle názvu můžete poznat, že můj návrh je o tom, aby se vrátil zpět Poker.

" Ale předtím to nikdo nehrál "

- Nehrálo se to kvůli tomu, že tam bylo jen nějaké omezené množství dollarů, kolik můžeš vsadit a sedět tam kvůli tisícovce, jenž mám za pár prodaných produktů se fakt nikomu nechtělo.

Napadlo mě, a ne jen mě, ale i pár dalších lidí na FB stránce ( děkuju ) - že by mohly být třeba tři různé možnosti hraní - o dollary, o UPD a o nugetty... Alespoň by ty UPD okrem minulých Vánoc měly nějaké smysluplnější využití.

Navíc by to mohlo být mezi světy - jako dobrodružství.

A v poslední řadě, hazard k westernu patří..

Byl bych rád, kdyby se tento koncept alespoň předal INNU.

gabor nagy

Mně by zajímalo, z které FB stránky máš ty komentáře :)
 

Pawn

Člen týmu
Má to z Českýho FB The-westu 25. srpna je tam příspěvek přímo týkající se pokeru. xD
 
Nahoru