• Nově připravovaná aktualizace 2.211 je naplánována na úterý 21. listopadu. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
 • Nazdárek kovbojové a kovbojky, V divoké prérii jsme pro vás ukryli dýně plné překvapení! Najděte všech 100 dýni ještě před tím, než přijde zima a pokryje je všechny sněhem! Více informací najdete na herním fóru

Pokerový turnaj Divoká karta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
69884d23ba53363405f917329ed4a495ece429ed.png
Fred si otřel pot, který mu při pohledu na hromádku žetonů vyrašil na čele. Jeho zraku neunikl žádný pohyb, který by mohl naznačit, že proti němu sedící cizinec by mohl blafovat. Bohužel jej zatím neprokoukl, ale nevzdával se naděje, že na stůl přijde potřebná karta. Znovu se podíval na své karty a stáhl obočí. Do ruky vzal několik žetonů a pohrával si s nimi mezi prsty, zatímco se rozmýšlel, jestli je má přihodit. Sázky s ubíhajícím časem postupně vzrostly, nejednalo se nyní již o malou sumu, kterou by mohl postrádat. Snad jen bankovní lupiči si mohli dovolit takto drahý hazard, což on samozřejmě nebyl. Znovu zvedl zrak od žetonů a upřeně si měřil muže, který se jej pokoušel obrat o životní úspory.

Rozhodl se a pomalým pohybem přihodil žetony doprostřed stolu a dorovnal tak sázku cizince. Ten se na něj usmál a v naději očekával příchod další karty, neboť ani on neměl špatné karty. Harry, místní barman a karbaník, zvedl paklík karet a sejmul horní, aby ji položil na stůl vedle základní trojice. Hra jej pomalu přestávala bavit, nejraději by bar zavřel a šel se prospat na zítřek, byl po náročném týdnu velmi unavený. Avšak možnost rychlého zisku na oslavujícím vítězi souboje, tentokráte v kartách, mu držela oční víčka otevřená. Pokud vše půjde dobře, již brzy jednomu dojdou žetony..

Cizinec se stále usmíval a občas si přejel prsty přes knír, který se mu neposlušně kroutil na opačné strany, než si přál. Jeho kvalitní oblečení a drahý opasek dávaly tušit, že se jedná o boháče, pro kterého je hra pouhou zábavou. Naproti němu Fred působil jako chudák, který si může dovolit sotva svoji obživu, natož hazardní hry. Tato situace nahrávala cizinci, neboť si mohl dovolit risknout a zvednou sázky natolik, aby Fred nebyl schopen sázku dorovnat a musel hru vzdát. Cizinec však této možnosti za celou dobu nevyužil a byl rozhodnut, že si Freda vychutná. Ne nadarmo byl vyhlášeným hráčem v širém okolí a nepřijetí výzvy od Freda by byla urážka jeho cti.

Opatrně nadzvedl své karty, aby si mohl v hlavě přepočítat své šance a možné kombinace, které by ohrozily jeho výhru. Aniž by jeho tvář prozradila, nakolik si věří, vzal do dlaně vyštosované žetony a nahrnul je všechny k své dosud nejvyšší sázce během večera. Fredovi unikl prudký výdech, neboť s touto situací nepočítal. Tah cizince mu nahlodával důvěru ve své karty a nutil jej přemýšlet nad možností vzdát hru. Fred se podíval na Harryho a ten jen bezmocně pokrčil rameny. Nemohl mu dát radu a ani jej nechtěl odsoudit k bídě, pokud by hru prohrál. Musí se spolehnout sám na sebe..

Aby mohl Fred pokračovat, musel dorovnat sázku cizince, která představovala celý zbytek jeho žetonů. Z hluboka se nadechl, uklidnil a naznačil Harrymu, že souhlasí a pokračuje. Harry přetáhl žetony k ostatním a chvíli vyčkal, než se rozhodl sejmout poslední kartu z paklíku, který třímal v rukou. Položil ji vedle 4 krčících se uprostřed stolu a pozoroval výrazy ve tvářích hráčů. Oběma svítily oči vzrušením a nadšení z nich přímo vyzařovalo. Kdyby si měl vsadit, kdo vyhraje, asi by se přiklonil k bohatšímu pánovi, neboť na něj působil dojmem zkušenějšího hráče.

Byl čas odkrytí karet, první na řadě byl Fred. Nechtěl situaci zbytečně natahovat, proto je rychlým pohybem otočil, aby byly vidět. Díky neuvěřitelné náhody mu na poslední kartu přišla postupka, jinak by jistě prohrál a měl velké problémy u své manželky, která na něj trpělivě doma čekala. Zato cizinec vypadal, že by po Fredovi nejraději skočil a vlastníma rukama ho zardousil. Vzal své karty a odhodil je směrem k Harrymu se slovy, že chce odvetu. Nemohl se s prohrou smířit a chtěl zpět své peníze.

Fred byl již unavený, což při počtu jím vypitých kořalek na něm bylo znát. Posbíral si vydělané peníze a cizinci se omluvil. Domluvili si spolu odvetu na jiný den, neboť oba toužili se spolu znovu utkat. Jen každý měl pochopitelně jiné důvody - Fred by si přál získat ještě další peníze, aby si za ně mohl opravit domek, cizinec potřeboval uspokojit své nabubřelé ego, které nedokázalo zkousnout porážku. Oba se odebrali rychlými kroky ze salónu opačnými směry a v hlavě se jim honily myšlenky, jak by mohli druhého přechytračit.

Zklamaný Harry uklidil herní stůl, odbyl si mytí nádobí a lehce zametl podlahu, aby mohl odejít do říše snů své postele. Očekával, že se vítěz chvíli zdrží a bude oslavovat svůj úspěch, což pro něj představovalo tučný zisk z opilce. Nestávalo se často, že by se u něj v lokálu hrálo, spíše se z okolí sjížděli rančeři pobavit u orosené sklenice moku a sníst něco dobrého. Harry je vyhlášený kuchař fazolí se slaninou. Zalehl do postele a přemýšlel, jak by na takové akci mohl vydělat a napadl jej pokerový turnaj pro hráče z okolí. Salón je velký dost, aby pojmul všechny hráče a finančně musí celá akce dobře vydělat. Vstal z postele, nazul si papuče a zapálil u stolu svíčku. Namočil si brk do inkoustu a na papír sesmolil několik bodů, aby nezapomněl, co vše jej napadlo.

Ráno opět s úsměvem na tváři vešel do lokálu a s již přepsaným listem o turnaji nabídl místnímu mladíkovi, že mu dobře zaplatí, pokud list odveze do tiskárny novin a nechá mu je rozmnožit. Pohotový klučina letáky rozvezl po okolí a Harry mu za jeho vstřícnost udělal jednu ze svých specialit. Než stihl dovařit další jídlo, otevřely se lítačky a v nich stál první zájemce - cizinec ze včerejšího večera..


Máš dostatek kuráže postavit se tváří v tvář svému soupeři? Nebojíš se čelit přesile účastníků? Máš rád nebezpečí a adrenalin? Nebo se jen tak nudíš, protože běžné herní cíle již máš splněné a další jsou ještě daleko… Pak je tento turnaj určený právě tobě!​

Podmínky registrace:
 • zaregistrovat se do 19. června (včetně) se svojí herní postavou na příslušném světě
 • Přehled již registrovaných účastníků je v příslušném tématu na fóru a tabulky přehledů otevíraných stolů jsou v kompetencích správců soutěže (rovněž budou přístupné na fóru).
 • Za správný chod celého turnaje odpovídá Darling.

Podmínky turnaje
 • turnaje se může účastnit každý hráč, který má chuť si zasoutěžit o ceny
 • nutností je registrace na světě, na kterém bude turnaj pořádán a včasné zaslání přihlásky a výběru vyhovujícího času stolu pro další organizační účely
 • v průběhu vypsaných dní budou otevírány stoly pod dohledem moderátora soutěže a zúčastní se u něj 5 soutěžících
 • z 5 soutěžících od každého stolu postoupí poslední dva 2, kterým zbydou $ (začínat se bude s plným stavem - 2000$ a moderátor bude karty pokládat)
 • jakmile zůstanou u stolu poslední 2 soutěžní hráči, kolo končí a jejich jména budou zapsána do přehledu postupujících
 • po sepsání všech pokračujících do dalšího kola budou opět otevírány herní stoly, k nimž se budete hlásit - vždy platí registrace s dřívějším časem v tématu
 • registrací ke stolům si můžete napsat více (platit bude první, na niž bude volný stůl)
 • v případě nízkého počtu soutěžících u posledního stolu prvního kola, budeme nuceni poslední přihlášené vyloučit ze soutěže (jako kompenzaci obdrží 5x item dle výběru (marcipán, sušenka, perník, bonbon, oves, lékořice)
 • pokud se během turnaje budete nevhodně vyjadřovat na chatu, automaticky Vás vyloučíme
 • 3 nejlepší hráči od posledního stolu získají zajímavé odměny

Výhry
 • 1. místo 50 nugget + železná truhla + 50 000 $ + 10x item dle výběru (marcipán, sušenka, perník, bonbon, oves, lékořice)
 • 2. místo 30 nugget + 30 000 $ + 10x item dle výběru (marcipán, sušenka, perník, bonbon, oves, lékořice)
 • 3. místo 20 nugget + 20 000 $ + 10x item dle výběru (marcipán, sušenka, perník, bonbon, oves, lékořice)

Upozornění
Turnaj bude zkušebně spuštěn na světě 2 z důvodu nízkého počtu hráčů na daném světě, nemělo by docházet k lagům. V případě potíží si vyhrazujeme právo soutěž zrušit bez nároků na odměny. Pokud se soutěž zalíbí a vše bude správně fungovat, rádi bychom ji v budoucnu opakovali.


Prosíme hráče z daného světa, kteří nejsou přihlášení v turnaji k otevřenému stolu k dané hodině, aby k němu nechodili! Pokud bude někdo úmyslně narušovat průběh turnaje přihlašováním ke stolům, které budou vytvořeny pro účely soutěže, může být potrestán. Stoly budou zřetelně označeny.

 
Naposledy upraveno:
Vážení účastníci turnaje,

kteří jste nám zůstali uvězněni mezi stoly díky nefunkčnosti pokeru ve hře, rozhodli jsme se, protože již Turnaj je otevřen dlouhou dobu a nelze jej dohrát, že Vás i přesto odměníme, a to podle toho, kam až jste se dopracovali.


K finálovému stolu se propracovali:
 • Terrorista
 • Jaggrr.
Odměna: 50 nugget ; 50 000 $ a 10x item dle výběru *U třetích stolů uvízli v soubojích pro postup k finálovému stolu:
 • Strykoc
 • svoso
 • luky1936
 • Sean the Mallory
 • Zbojnikovec
 • Lee Kershaw
Odměna: 25 nugget ; 25 000 $ a 5x item dle výběru *Prosím, aby se mi výše uvedení hráči ozvali, kam si přejí odměnu zaslat a vybrali si itemy.
Odměnu můžete i darovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru